Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Standart Liege- Zulte Waregem komentowali "na żywo" panowie Mirosławski i Thiry. A teraz na chwilę odpaliłem streama, jest powtórka tego meczu i komentuje ktoś inny. Kojarzę głos, ale nie mogę teraz skojarzyć z konkretnym nazwiskiem. Specjalnie dali innego komentatora na powtórkę?

Dominik Guziak znany z Orange Sport.

 

Właśnie tak mi się wydawało, że to był Dominik Guziak, ale nie byłem pewny, bo nie słyszałem go tak wiele razy. Ale niesamowicie mnie interesuje, dlaczego dali inny komentarz do powtórki meczu, a nie puścili z oryginalnym komentarzem. @nemoturtles, wiesz dlaczego tak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rzecznikiem Eleven ani fanatykiem nie jestem,ale ludzie nie zachowujcie się jak dzieci. Redakcja się buduje, przecież sam Mirosławski mówił w Toku FM,że napłynęło sporo CV i że będą się kontaktować. Dwa : stacja o czym świadczą wpisy yużytkownika z Eleven też jest w fazie budowy- sprzęt techniczny, kabiny itd.Ostateczna Decyzja o tym,że ostatecznie startują w Polsce zapadła jak mówił ów przedstawiciel nieoficjalny na początku Czerwca, czyli naprawdę stosunkowo niedawno. Była zapowiedź tylu meczów,a tylu w kolejce- wiadomo,że gdyby nabyli np. La Ligę to te plany co do transmisji Live z kolejki z Lique 1 czy Serie A trzeba by zmodyfikować. Pozytywne jest to,że jak widać chcą pokazywać obszernie te najważniejsze ligi czy to na żywo czy w formie retransmisji gdy nie ma takiej możliwości. Możliwe,że w przyszłości pojawi się potrzeba trzeciego kanału to go uruchomią. Pokażcie mi stację w Polsce, która uruchomiła na starcie dwa kanały sportowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Twittera Jakuba Golańskiego:

 

"Już znamy ekipę: Marek Jóźwiak i Radosław Majdan będą ekspertami L1 w Eleven. Komentatorami będą: Mirosławski, Zawacki, Grzywacz, Guziak."

 

Z tym Majdanem miałem nadzieję, że jest to jednorazowy odpal.

Czyli jednak nie będzie Święcickiego? Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Twittera Jakuba Golańskiego:

 

"Już znamy ekipę: Marek Jóźwiak i Radosław Majdan będą ekspertami L1 w Eleven. Komentatorami będą: Mirosławski, Zawacki, Grzywacz, Guziak."

 

Z tym Majdanem miałem nadzieję, że jest to jednorazowy odpal.

Czyli jednak nie będzie Święcickiego? Szkoda :(

 

Na to wychodzi, Mati nawet podał dalej tego twita. Ciekawe co to się stało, ze od odstrzelili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi, Mati nawet podał dalej tego twita. Ciekawe co to się stało, ze od odstrzelili?

Skupi się pewnie na Serie A.

 

Wystarczy przejrzeć jego Twittera, w co trzecim wpisie ciągle nawiązuje do Pirlo... i tak już od dobrych wielu miesięcy.

 

W międzyczasie razem z tym bezbekiem z weszlo robili wywiady z Dybalą, Muntarim i Gattuso na terytorium Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kablówka East-West konczy rozmowy z Eleven.Więc po niedzieli jak nic się nie zmieni to 11 zawita do kablówki.Nawet mi to ludzie pracujacy w telewizji potwierdzili.

Tak? A szczegóły i ceny to podadzą za pół roku?

Przynajmniej coś się ruszyło, myślę że nie będzie jako opcja premium. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...