Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko 1 mecz w weekend SPL i Jupiler Pro League :/

Dość logiczne przy jednym kanale. Zresztą, nawet po uruchomieniu drugiego będzie tak samo. Priorytet to liga francuska i włoska, a szkocka i belgijska to jedynie dodatek.

1 live belgijskiej a drugi mecz retransmisja.

Podobnie szkocka w niedzielę retransmisja i we wtorek 1 mecz live.

Jest już plan 2 kolejki Ligue 1 - 6 meczów live.

 

Piątek

Monaco Lille 20.30

 

Sobota

St. Etienne Bordeaux 17.00

Guingamp Ol. Lyon 20.00

 

Niedziela

Stade de Reims Ol. Marseille 14.00

Lorient Bastia 17.00

PSG Ajaccio 21.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie Twoja historia. Ja mam limit 25 GB i co mam zrobić? Jak mogę oglądać ligę francuską z polskim komentarzem? A oni cały czas to samo pie.rdo lamento powtarzają, zero konkretów. Stacja parodia.

Ale do rzeczy, czytam ten temat od początku i 270 stron jest o niczym. Większość pisze po to żeby coś napisać. Prawie zero konkretów. Same domysły, ja się pytam po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zbyt dużo nie ujawni - wiadomo, że:

1) komentatorzy to: Święcicki, Grzywacz, Zawacki, Guziak i Mirosławski, więc pewnie pojawi się tylko jedno nowe nazwisko, stawiam, że nie będzie to nikt z pierwszych stron gazet

2) tak zwani eksperci to: Majdan, Thiry, jak wcześniej wspominano może Wilkowicz i Zarzeczny (Kręciny nie liczę) - ale ci raczej do jakieś publicystyki, dokumentu, a nie co-komentarza. Tutaj mogą być jakieś niespodzianki. Być może ekspertem od włoskiej zostanie Paolo Cozza :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Mirosławski poda nazwiska 6 komentatorów i 6 ekspertów - napisał na TT.

No to zbyt dużo nie ujawni - wiadomo, że:

1) komentatorzy to: Święcicki, Grzywacz, Zawacki, Guziak i Mirosławski, więc pewnie pojawi się tylko jedno nowe nazwisko, stawiam, że nie będzie to nikt z pierwszych stron gazet

2) tak zwani eksperci to: Majdan, Thiry, jak wcześniej wspominano może Wilkowicz i Zarzeczny (Kręciny nie liczę) - ale ci raczej do jakieś publicystyki, dokumentu, a nie co-komentarza. Tutaj mogą być jakieś niespodzianki. Być może ekspertem od włoskiej zostanie Paolo Cozza :curious:

A jacy komentatorzy są na pierwszych stronach gazet? Bo ja nie znam żadnego który byłby na okładkach gazet :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...