Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam to co leci teraz na streamie. I tak, wygląda to tak jak zdjęcia, bo tak dobrej jest jakości, a bełkotałeś coś o 1500 kbps ;D.

A to już twój problem, że jesteś na tyle ograniczony, że nie umiesz głupiego laptopa przez hdmi podpiąc do telewizora ;).

Maksymalna jakość playera to 1500 gdybyś wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, ja nie mam żadnego wyboru jakości, stream odpala się lekko zapikselowany i po 2 sekundach jak się już wszystko ogarnie jakość jest na poziomie polsatowego "HD" co widać na zrzutach ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam to co leci teraz na streamie. I tak, wygląda to tak jak zdjęcia, bo tak dobrej jest jakości, a bełkotałeś coś o 1500 kbps ;D.

A to już twój problem, że jesteś na tyle ograniczony, że nie umiesz głupiego laptopa przez hdmi podpiąc do telewizora ;).

Chlopie wybacz, ale albo masz problem z glowa albo sobie jaja robisz. Nic nie pisalem o zadnym 1500 to po 1wsze. Po 2gie, co mi da podpiecie lapka przez hdmi jak mecz DALEJ bedzie lecial przez streama! :lol2: Dalej bedzie zamulal, bo jest duzo ludzi na serwerze. Dalej beda piksele. Zrzumiesz to w koncu kiedys? Robisz zdjecie streama, ktory obecnie ma pewnie MAX 10 ludzi. To normalne, ze jakosc jest dobra. Przyjdzie mecz, ludzi bedzie 100 razy tyle i sie zacznie zamulanie i pikseloza.

 

@Kunkore juz teraz Ci nawet pokazuje, ze jakosc NIE JEST nawet dobra. Ale Tobie to jak grochem o sciane. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunkore: Tak, że może czas na jakąś nowoczesną przgelądarkę i łącze :). Bo teraz to jest gadka jak z osobami chcącymi oglądać HD na Rubinie.

http://s4.postimg.org/7a15v1u19/eleven00.jpg

http://s4.postimg.org/a5e91wy19/eleven0001.jpg

 

TimesSquare: tak, ty już wiesz oczywiście z góry, że stream będzie zamulał, będzie pixelował itd. A ja kurczę nieświadomy oglądąłem sobie przez iple mecze mistrzostw siatkówki rok temu, które oglądały miliony ludzi, a jakaś podobno "niszowa" liga w opinii nietkórych tutaj oczywiście spowoduje wybuch internetu.. No i do kompletu kolega korwinista co jeszcze miesiac temu pisał, że musi być przetarg i Eleven to ściema. No dyskutujcie sobie dalej, miłego, ciekawy jestem czy ktoś wam od posta płaci czy po prostu tacy oddani fanboje z was.. :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bugmenot pomysl przez chwile. Teraz jest garstka ludzi ns serwersch i jakosc jest taka jak wstawil @Kunkore, czyli kiepskawa. Co bedzie, jak pojawi sie na serwerze zamiast 10 osob powiedzmy 3000. Zastanow sie chociaz sekunce. Jasne jest, ze od razu jakosc sie pogorszy i beda wystepowac zaciecia. Chyba nigdy nic przez streama nie ogladales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert

No i to jest właśnie typowy przykład na bycie uprzedzonym. Nieważne co robi Canal+ -> zawsze źle. :lol2: Szkoda czasu na komentarz twojego postu. Miałeś wszystkie najlepsze ligi na "jednej" stacji PREMIUM. Źle, bo to Canal+!!! :lol2::lol2:

Dostęp do Canal+ miałem przez chwilę, ale teraz jakbym w CP miał dostęp do tego czegoś, to nawet bym tego nie wykupił, bo szkoda na to coś kasy. ;) a wracając do tematu, to mam nadzieję, że nasze platformy jednak nie są takie złe i dadzą szanse konkurencji, która chce spróbować swoich sił zaistnieć na tym "skamieniałym" rynku. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunkore: no ale to fajnie, że się dogadaliśmy, że 1500 to nie jest żadna maksymalna jakość streasmu ;-).

TimesSquare: Nie, to ty nic na legalnym streamie nie oglądałeś i jeszcze nie potrafisz czytać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert piszmy na plaszczyznie sportowej i filmowej, bo co innego mozemy porownac z Canal+. Czyli co, twoim zdaniem u solorzy sa lepsze prawa sportowe i filmowe niz w Canal+?

 

@Bugmemot ty masz jakas swoja utopijna wizje tego wszystkiego chyba. Przekonywac Cie nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu jestem w 2015 roku, gdzie ludzie kupują gry online w sklepach internetowych typu muve digital, gog, steam itd i ściagają 40 GB danych, używają spotify czy apple music gdzie muzyka jest streamowana online, gdzie Windows 10 pobiera się legalnie z Internetu, a nie idzie do niego do sklepu i gdzie firmy internetowe typu Netflix robią produkcje z najlepszymi gwiazdami i aktorami, a nawet zwykła telewizja jest streamowana po IPTV (Multimedia, Orange, Netia).

Ty natomiast mówisz mi o o roku 2000, czasach tepsianego SDI gdzie byle śmieszny filmik trzeba 60 sekund buforować żeby go obejrzeć, po film idzie się do wypożyczalni, albo do kolegi z dyskiem, gry instaluje się z 6 płyt CD, a satelita to jedyny sposób na odbiór telewizji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być też komunikat prasowy od Eleven a tu cisza.

Może tak jak ktoś pisał - czekają operatorzy na rozstrzygnięcie przetargu na La Ligę bądź start Eleven Sports 22 sierpnia.

Tylko gdyby wygrało Eleven to gdzie oni pokażą ligę hiszpańską?

Aktualnie jakość streamu to 1465 kbps, ktoś pisał że jest wyższa do wyboru nawet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają problem z uruchomieniem na satelicie jednego kanału to co dopiero będzie przy trzech.

Marketingowo też są słabo przygotowani.

Na infolinii nc+ powiedzieli mi że ludzie pytają o Eleven- jest zainteresowanie.

Będziemy oglądać Community Shield w jakości SD na ich streamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...