Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kunkore napisał:

@bgmntCzym inne są awarie niezależne od Eleven, od awarii, które Viaplay mógł uniknąć

Awaria to awaria. Efekt końcowy jest taki sam. 

Zobaczyli, że Viaplay się nie przygotowało i by wtopy nie było to wymyślili, że wichura jest we Włoszech.  Wszystko jest możliwe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, kunkore said:

@bgmntCzym inne są awarie niezależne od Eleven, od awarii, które Viaplay mógł uniknąć, gdyby miał lepszą infrastrukturę i agregat prądotwórczy. 

Idąc tym tokiem rozumowania, Eleven też powinnien mieć alternatywny dosył niż z jednego satelity :).

Czasu nie będe marnował na to, żeby sprawdzić czy rzeczywiście wszędzie na świecie padło.

W wątku Viaplay mieliśmy takich specjalistów, ale tutaj, jak chodzi o Eleven to jakoś cisza panuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgmnt napisał:

Tak, ja dalej swoje - że awarie zdarzają się wszędzie, czego nie chciałeś usilnie przyjąć do wiadomości.

A moje czytanie ze zrozumieniem ma się dobrze. Przecież nawet wczoraj były sugestie, że do sportu to tylko satelita.

I że mimo warunków pogodowych jakoś Eleven daje radę. Zajrzyj do odpowiedniego wątku i sam się przekonaj.

No i dzisiaj mamy popis tego kanalu. 7 minut meczu nie było plus problemy przez resztę drugiej połowy.

Tylko ogólnie trochę malo postów w porównaniu do byle awarii na Viaplay.

Czyzby nikt nie ogladał Eleven?

Poczytaj moje posty i pokaż, gdzie napisałem że awarie są tylko w Viaplay. Pomogę, bo jak widać to dla Ciebie za trudne.

Pisałem, że awarie zdarzają się wszędzie i to jest normalne, nie da się zrobić 100% transmisji bez żadnych problemów. To tak jakbyś chciał nie mieć wypadków na drodze. To niemożliwe.

 

Nie jestem jakimś zapalonym widzem, nie oglądam 15 meczów w weekend. Zwykle z piłki oglądam co ważniejsze mecze Polaków w klubach.

Problemy zdarzały się i w Eleven i w C+ i w Polsacie. To jest nieuniknione. Tyle że w takim Eleven od 2016 roku, od kiedy ich abonuje problemy techniczne były na max. 10 meczach, które oglądałem. Może nawet tylko na kilku. A w Viaplay jest to standard na co ważniejszym meczu czy wydarzeniu. Der Klassiker, KSW 66, mecz Napoli z Barca. Teraz problem z polskim komentarzem w sobotę. 

 

Jeszcze raz zaznaczę żeby dotarło. Rozumiem, że to się może zdarzyć. Niemniej dziwnym trafem w Viaplay zdarza się to często. 

 

PS. Nie pomagają też ich beznadziejne rady w social mediach. Ktoś pisze o problemach z aplikacją i oglądaniem a oni każą zrestartować router i robią głupka z klienta. Sami sobie w ten sposób szkodzą. 

 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo W moim poście odnosiłem się ogólnie do wątku Viaplay i wypowiedzi dwóch zupelnie innych użytkowników którzy twierdzili, że jak sport to satelita (jeden to nawet o filmach też pisał).

Ty zauważyłeś 4 problemy przez kilka miesięcy w Viaplay, ja w samym lutym trzy totalne blackouty transmisji w Polsacie i Eleven plus kilka mniejszych problemów typu dosył 480p i gorzej, logo Eleven 4 na Eleven 3 itd.

Będziemy liczyć i zobaczymy jak się to do końca roku potoczy, skoro nagle takie glitche techniczne stały się tak ważne :).

 

A reset, przwrocenie ustawien fabrycznych itd to jest także standardowa gadka np. Polsatu, nawet ich specjalisty na tym forum.

Naprawdę nie zachowujmy się jakbyśmy się urodzili wczoraj i nie znali spychologii jakiejkolwiek z tych dużych firm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bgmnt napisał:

@mingo W moim poście odnosiłem się ogólnie do wątku Viaplay i wypowiedzi dwóch zupelnie innych użytkowników którzy twierdzili, że jak sport to satelita (jeden to nawet o filmach też pisał).

Ty zauważyłeś 4 problemy przez kilka miesięcy w Viaplay, ja w samym lutym trzy totalne blackouty transmisji w Polsacie i Eleven plus kilka mniejszych problemów typu dosył 480p i gorzej, logo Eleven 4 na Eleven 3 itd.

Będziemy liczyć i zobaczymy jak się to do końca roku potoczy, skoro nagle takie glitche techniczne stały się tak ważne :).

 

A reset, przwrocenie ustawien fabrycznych itd to jest także standardowa gadka np. Polsatu, nawet ich specjalisty na tym forum.

Naprawdę nie zachowujmy się jakbyśmy się urodzili wczoraj i nie znali spychologii jakiejkolwiek z tych dużych firm.

 

Kabaret porównywanie PS które ludzie mają za 5 zeta do Viaplay który kosztuje 34 zeta😂Nie to żebym tłumuczył  Polsat to takie cos nie powinno mieć miejsca ale to nie sa opcje premium a dostępne w bardzo tanich pakietach. Zamiana Loga w Eleven to też prawdziwy dramat w porównaniu  do zerwani transmisji z powodu słabych serwerów czy braku naszego komentarzu z powodu wiatru😅Kanałów satelitarnych  sportowych jest dużo a problemów stosunkowo mało jak na ilość kanałów i transmisji.Sport przez internet na wyłączność to praktycznie tylko Viaplay i co chwila awaria lub inne kwiatki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay ludzie też z umowami mają za pięć złotych. Albo za 17 zł w promocji bez umowy. Więc minimum obiektywizmu proszę.

A podmienione logo podałem jako jeden z wielu przykładów "profesjonalizmu".

Polsat zresztą kolejny popis dał jeszcze na gali bokserskiej o czym poczytasz w innym wątku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy teraz w obecnej cenie, z zasięgiem jaki mają, oraz ofercie Eleven Sports jest rentowny? Bo nagle jadą na mecze, które nie są jakieś specjalne, a wysyłany jest komentarz. Przykład Rayo - Real czy Juventus - Torino. Szczególnie ten drugi można było stawiać duże pieniądze, że nie będzie ciekawym widowiskiem.  Mimo że derby Turynu, ale to nie są jakieś nadzwyczajne mecze.

Tak jak post wyżej, te wycieczki to fajne dla komentatorów, dla kibica najważniejsza jest synchronizacja audio-wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wczoraj opcje Eleven sport. Oczywiście porównanie Eleven sport do Eleven sport 4K i rozczarowanie . Na Eleven sport 4K  w standardzie 4K UHD jest faktycznie nadawane tylko LOGO stacji. To ciut za mało . Treści czyli sam mecz jest tylko w  HD , robiony jest upscaling HD do UHD . Ale dla oglądania meczy to dziś za mało . Dlatego już wyłączyłem opcje Eleven. LIczyłem na mega jakość obrazu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jarek19777 napisał:

Na Eleven sport 4K  w standardzie 4K UHD jest faktycznie nadawane tylko LOGO stacji. To ciut za mało . Treści czyli sam mecz jest tylko w  HD , robiony jest upscaling HD do UHD ......LIczyłem na mega jakość obrazu. 

Na tym kanale mega jakość jest mitem.  To jest 4K made in Poland. Takie nijakie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji w czwartek, 3 marca:

18:00, Eleven Sports 2, FIM SuperEnduro World Championship 2022: Grand Prix Izraela

komentarz: Sławomir Szymczak, Łukasz Kędzierski

21:10, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, The Emirates FA Cup: Everton FC – Boreham Wood

komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

Plan transmisji w piątek, 4 marca:

20:40, Eleven Sports 1, Serie A: US Salernitana Calcio – Inter Mediolan

komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:40, Eleven Sports 3, Championship: Sheffield United – Nottingham Forest

komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

20:55, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: Deportivo Alavés – Sevilla FC

komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

20:55, Eleven Sports 4, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient – Olympique Lyonnais

komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

 

Plan transmisji w sobotę, 5 marca:

13:25, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Championship: Fulham FC – Blackburn Rovers

komentarz: Marcin Grzywacz

14:55, Eleven Sports 1, Serie A: Udinese Calcio – UC Sampdoria

komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

15:55, Eleven Sports 2, Championship: Hull City – West Bromwich Albion

komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica

16:10, Eleven Sports 4, LaLiga Santander: RCD Espanyol – Getafe CF

komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński

16:55, Eleven Sports 3, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens – Stade Brestois 29

komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

17:55, Eleven Sports 1, Serie A: AS Roma – Atalanta Bergamo (studio od 17:30)

komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski, studio: Mateusz Majak, Marcin Nowomiejski, Mateusz Janiak

18:25, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: Valencia CF – Granada CF

komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski

18:55, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Liga Portugal: Portimonense SC – SL Benfica

komentarz: Michał Świerżyński

20:40, Eleven Sports 2, Serie A: Cagliari Calcio – S.S. Lazio

komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk

20:55, Eleven Sports 1, LaLiga Santander: Real Madryt – Real Sociedad (studio od 20:00)

komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda, studio: Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban

20:55, Eleven Sports 3, Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – Paris Saint-Germain

komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski

21:25, Eleven Sports 4, Liga Portugal: Sporting CP – FC Arouca

komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

23:15, Eleven Sports 1, Eleven Gol Live – magazyn 

prowadzenie: Mateusz Majak

 

Plan transmisji w niedzielę, 6 marca:

12:25, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A: Genoa CFC – Empoli FC

komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

14:55, Eleven Sports 1, Serie A: ACF Fiorentina – Hellas Verona

komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

14:55, Eleven Sports e, Serie A: Venezia FC – US Sassuolo Calcio

komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

14:55, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A: Bologna FC – Torino FC

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

16:55, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Ligue 1 Uber Eats: OSC Lille – Clermont Foot 63

komentarz: Kuba Ostrowski

17:55, Eleven Sports 1, Serie A: Juventus FC – Spezia Calcio (studio od 17:00)

komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica, studio: Mikołaj Kruk, Marcin Nowomiejski, Antoni Partum

18:25, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: Celta Vigo – RCD Mallorca

komentarz: Michał Wszołek, Dominik Guziak

18:55, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Liga Portugal: FC Paços de Ferreira – FC Porto

komentarz: Michał Świerżyński, Michał Świrkula

20:40, Eleven Sports 1, Serie A: SSC Napoli – AC Milan (studio od 20:00)

komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński, studio: Miołaj Kruk, Marcin Nowomiejski, Mateusz Janiak

20:40, Eleven Sports 2, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – AS Monaco

komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski

23:00, Eleven Sports 1, Eleven Gol Live – magazyn

prowadzenie: Mikołaj Kruk

 

Plan transmisji w poniedziałek, 7 marca:

16:00, Eleven Sports 1, LaLiga Smartbank Highlights – magazyn

17:00, Eleven Sports 1, Ligue 1 Uber Eats Highlights – magazyn

18:00, Eleven Sports 1, Serie A Highlights – magazyn

19:00, Eleven Sports 1, LaLiga Santander Highlights – magazyn

20:25, Eleven Sports 1, The Emirates FA Cup: Nottingham Forest – Huddersfield Town

komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:55, Eleven Sports 2, LaLiga Smartbank: Real Sociedad B – Sporting Gijón

komentarz: Marcin Gazda, Krzysztof Rot

23:00, Eleven Sports 1, Eleven Gol – magazyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę dziwne, że w ich aplikacji Eleven Sports nie ma ma kanału Eleven 4K , ale już u pośredników świadczących usługi telewizyjne przez internet jest oferowany taki kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...