Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plan transmisji na weekend + komentatorzy:

 

Piątek
18:25 SV Darmstadt 1898 e.V. v FC St. Pauli [Eleven Extra] Marcin Grzywacz
20:10 Club Deportivo Leganés v Deportivo Alavés [Eleven] Dominik Guziak i Michał Świerżyński
20:25 (STUDIO 19:30) FC Bayern München v Bayer 04 Leverkusen [Eleven Sports] Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała
20:40 FC Metz v AS MONACO [Eleven Extra] Michał Mitrut
22:10 Valencia CF v Unión Deportiva Las Palmas [Eleven] Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

Sobota
12:55 Fortuna Düsseldorf v 1. FC Kaiserslautern [Eleven] Michał Mitrut
15:25 TSG 1899 Hoffenheim v SV Werder Bremen [Eleven] Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:25 (STUDIO 14:30) VfL Wolfsburg v Borussia Dortmund [Eleven Sports] Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała
15:25 Hertha BSC v VfB Stuttgart [Eleven Extra] Dominik Guziak i Piotr Dumanowski
17:55 Juventus v Cagliari Calcio [Eleven] Michał Mitrut i Piotr Czachowski
18:10 RC Celta v Real Sociedad de Fútbol [Eleven Extra] Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński
18:25 (STUDIO 17:30) FC Schalke 04 v RB Leipzig [Eleven Sports] Mateusz Święcicki i Filip Kapica
20:10 Girona FC v Atlético de Madrid [Eleven] Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda
20:40 (STUDIO 20:30) Hellas Verona FC v SSC Napoli [Eleven Sports] Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
22:10 Sevilla FC v RCD Espanyol [Eleven] Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński
22:50 ELEVEN GOL LIVE [Eleven Sports] Mateusz Święcicki

Niedziela
09:00 EuroHockey Championship: Anglia v Polska [Eleven Sports]
12:30 Nice 1. Liga Żużlowa: KŻ Orzeł Łódź v Grupa Azoty Unia Tarnów [Eleven]
13:25 1. FC Nürnberg v 1. FC Union Berlin [Eleven Sports] Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda
15:25 SC Freiburg v Eintracht Frankfurt [Eleven Sports] Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała
17:55 Atalanta Bergamasca Calcio v AS Roma [Eleven] Piotr Dumanowski i Filip Kapica
17:55 (STUDIO 17:30) Borussia Mönchengladbach v 1. FC Köln [Eleven Sports] Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
18:10 Athletic Club v Getafe C.F. [Eleven Extra] Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
20:10 FC Barcelona v Real Betis Balompié [Eleven] Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała
20:40 (STUDIO 20:00) F.C. Internazionale Milano v ACF Fiorentina [Eleven Sports] Piotr Dumanowski i Filip Kapica
20:55 PSG - Paris Saint-Germain v Toulouse Football Club [Eleven Extra] Michał Mitrut i Stefan Białas
22:10 Real Club Deportivo de La Coruña v Real Madrid C.F. [Eleven] Patryk Mirosławski i Dominik Guziak
22:50 ELEVEN GOL LIVE [Eleven Sports] Maciej Jermakow i Mateusz Majak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam z tym, iż w Eleven powinni być eksperci. W zasadzie teraz tylko Białas jest typowym ekspertem, bo Majdan już chyba nie komentuje w tej stacji.W Eleven na pewno przydałby się jeden komentator plus jakiś ekspert, bo teraz niektórzy komentatorzy komentować będą trzy ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując ten wątek - nie samymi emocjami w głosie człowiek żyje.... śledząc przed sezonem skarb kibica danych rozgrywek to tak gigantyczna skarbnica że trudno ją w całości ogarnąć już nie wspominając o zapamiętaniu składów a tu są kozacy co na trzech frontach dają radę - pozazdrościć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nadal jakość jest kiepska.

 

Kiedyś na twitterze zapytałem kogoś z Eleven,jakiegoś z głównego zarządu i odpowiedział że za jakość odpowiadają nadawcy w poszczególnych krajach.Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na twitterze zapytałem kogoś z Eleven,jakiegoś z głównego zarządu i odpowiedział że za jakość odpowiadają nadawcy w poszczególnych krajach.Tyle w temacie.

No to teraz pasowałoby ustalić, kto jest nadawcą w Polsce. ZTCW, to nadawcą w Polsce jest Eleven. nc+ jest tylko partnerem technicznym (chodzi o satelitę). Mają umowę z Eleven na dystrybucję ich sygnału o konkretnych parametrach. Parametry te są określone w umowie pomiędzy tymi podmiotami. Podobna umowa jest zawarta pomiędzy Eurosportem (Discovery) a Cyfrowym Polsatem.

 

Podsumowując, to nc+ może dostawać od Eleven (i pewnie dostaje) sygnał taki sam jak kablówki po światłowodzie, ale na satelitę nie pójdzie więcej jak te 7 MBit, które wynika z obecnej umowy.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pasowałoby ustalić, kto jest nadawcą w Polsce. ZTCW, to nadawcą w Polsce jest Eleven. nc+ jest tylko partnerem technicznym (chodzi o satelitę). Mają umowę z Eleven na dystrybucję ich sygnału o konkretnych parametrach. Parametry te są określone w umowie pomiędzy tymi podmiotami. Podobna umowa jest zawarta pomiędzy Eurosportem (Discovery) a Cyfrowym Polsatem.

 

Widać im pasuje jakośc bo gdy powiedziałem że jakość jest zdecydowanie gorsza niż C+ to pan właśnie stwierdził że to zależy od nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pisałem na twitterze czy facebooku o poprawieniu jakości obrazu. Nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi na zadane pytanie/poruszone zagadnienie.

Odpowiadają tylko na wygodne pytania.

A jakośc obrazu - porządne HD - w obecnych czasach to podstawa oglądania sportu w TV


Widać im pasuje jakośc bo gdy powiedziałem że jakość jest zdecydowanie gorsza niż C+ to pan właśnie stwierdził że to zależy od nadawcy.

Co za [beep]. W NC+ i Polsacie Cyfrowym jest kiepsko... Może w kablówkach jest lepiej, tego nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pisałem na twitterze czy facebooku o poprawieniu jakości obrazu. Nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi na zadane pytanie/poruszone zagadnienie.

Odpowiadają tylko na wygodne pytania.

A jakośc obrazu - porządne HD - w obecnych czasach to podstawa oglądania sportu w TV

Co za [beep]. W NC+ i Polsacie Cyfrowym jest kiepsko... Może w kablówkach jest lepiej, tego nie wiem

 

Moim skromnym zdaniem Eleven to taka zapchaj dziura,to co się dało kupić to kupili nadają.A jak to zupełnie inna sprawa.Ale studio mi się podoba.Zobaczymy dalej.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Eleven nie dorównuje jakością paczce Canal+ HD, gdzie jakość jest naprawdę dobra, ale też nie ma tragedii. Wiele kanałów HD nadających np. z tp. CP jak np. HBO HD, FOX HD, AXN HD, czy nawet TVP2 HD jest gorszej jakości. Także myślę, że nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...