Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czasem Ligue1 oglądam ale zasady biznesu tv są brutalne, znikoma oglądalność=wylot lub ograniczenie transmisji.

Widocznie liga brazylijska, belgijska, 2 Bundesliga i angielska Championship mają lepszą oglądalność.

Cóż, pozostaje mi się z tym pogodzić. Zastanawia mnie jeszcze tylko po co w ogóle reklamują Ligue1 w swojej stacji, skoro praktycznie pokazują mecze tylko dwóch drużyn i to bez żadnych skrótów z danej kolejki.

Edytowane przez senac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to po wrześniowych meczach reprezentacyjnych w terminie FIFA i jedyna pora dla Ligue 1 Conforama do transmisji to niedziela 21:00.

Reszta godzin i dni jest zajęta równocześnie dla Bundesligi, La Liga Santander oraz Serie A TIM jeśli rozgrywana jest też francuska liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem degustatorem piłki kopanej ale jakoś nie rozumiem jak to jest że 2 Bundesliga wygrywać może z przyzwoitym atletycznym i szybkim futbolem we Francji na najwyższym szczeblu - chodzi mi głównie o poziom rozgrywek, bo 2 Bundesliga ma rewelacyjną oprawę oraz jakość przekazu. Ale to zawsze zaplecze.... widać inni konsumenci TV mają inne kryteria w swych wyborach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nawet nie chodzi o to, że 2.Bundesliga wygrywa ale o to, że obecny weekend jak i miniony to piłka z Francji przegrywa z powtórkami spotkań z poprzedniego sezonu bowiem w czasie spotkań Ligue 1 są wolne ramówki a wolą pokazać powtórki. 

Rozumiem ruszy Serie A PD czy Bundesliga będą miały priorytet ale obecnie można naprawdę puścić te spotkania z Francji i korona z głowy Mirosławskiemu by nie spadła. Myślę, że parę osób by znalazło się by popatrzeć na Lyon, OM, Lille czy nawet Nantes. 

Co do słupków oglądalności to nie oszukujmy się to nie powinien być priorytet dla tej stacji bowiem priorytetem powinien być klient który dodatkowo płaci (przecież eleven trzeba dodatkowo wykupić) i Mirosławskiemy nic do tego czy ów klient będzie oglądał spotkanie z Francji czy np. kabareton na polsacie czy też publicystykę w tvn24 dla niego powinno się liczyć, że jest klient.  Więc śmieszy mnie jego tłumaczenie, że nikt tego nie ogląda, a czy spotkania ogórków z 2.Bundesligi cieszą się aż tak dużą oglądalnością,  czy mecze słabych ekip z Hiszpanii to przyciąga rzesze fanów?? Na pewno nie. Eleven mają kibice piłki dla Barcelony, Realu, Juventusu i innych wielkich ale są też fani (w mniejszości) takich ekip jak Celtic, Rangers, Anderlecht, Lyon, OM, Lille czy Nantes i pewnie szlak ich trafia   gdy mimo, że eleven ma wolną ramówkę to muszą szukać po stremach spotkań swoich drużyn, bo Mirosławski tak uważa :-/   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem. 2. Bundesligi nawet nie da sie oglądać bo poziom taki ze masakra, to piłka silowa,siermiezna,brak jakichkolwiek dobrych pilkadzy na zapleczu.

 

Ligue1 nieporównywalnie duzo lepsza i ciekawsza. Jako pasjonat zawsze miło zerka sie na tę ligę bo kupa przyszłych gwiazd tam gra. Nicea fajne transfery, Marsylia mega paka, Lyon kolejny zaciąg młodych świetnych graczy. Nie kumam czmeu oni tego nie pokazują. Ehh

 

A juz brak magazynu ze skrotami to jakieś nieporozumienie! Podpadli mi tym teaktowaniem tak tej ligi francuskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nawet nie chodzi o to, że 2.Bundesliga wygrywa ale o to, że obecny weekend jak i miniony to piłka z Francji przegrywa z powtórkami spotkań z poprzedniego sezonu bowiem w czasie spotkań Ligue 1 są wolne ramówki a wolą pokazać powtórki.

Rozumiem ruszy Serie A PD czy Bundesliga będą miały priorytet ale obecnie można naprawdę puścić te spotkania z Francji i korona z głowy Mirosławskiemu by nie spadła. Myślę, że parę osób by znalazło się by popatrzeć na Lyon, OM, Lille czy nawet Nantes.

Co do słupków oglądalności to nie oszukujmy się to nie powinien być priorytet dla tej stacji bowiem priorytetem powinien być klient który dodatkowo płaci (przecież eleven trzeba dodatkowo wykupić) i Mirosławskiemy nic do tego czy ów klient będzie oglądał spotkanie z Francji czy np. kabareton na polsacie czy też publicystykę w tvn24 dla niego powinno się liczyć, że jest klient. Więc śmieszy mnie jego tłumaczenie, że nikt tego nie ogląda, a czy spotkania ogórków z 2.Bundesligi cieszą się aż tak dużą oglądalnością, czy mecze słabych ekip z Hiszpanii to przyciąga rzesze fanów?? Na pewno nie. Eleven mają kibice piłki dla Barcelony, Realu, Juventusu i innych wielkich ale są też fani (w mniejszości) takich ekip jak Celtic, Rangers, Anderlecht, Lyon, OM, Lille czy Nantes i pewnie szlak ich trafia gdy mimo, że eleven ma wolną ramówkę to muszą szukać po stremach spotkań swoich drużyn, bo Mirosławski tak uważa :-/

Pamietaj ze Eleven trzeba osobno kupic tylko u najwiekszych operatorow co powoduje ze nie jest to do konca prawda co powiedziales i mogą sie sugerowac ogladalnoscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem. 2. Bundesligi nawet nie da sie oglądać bo poziom taki ze masakra, to piłka silowa,siermiezna,brak jakichkolwiek dobrych pilkadzy na zapleczu.

 

Ligue1 nieporównywalnie duzo lepsza i ciekawsza. Jako pasjonat zawsze miło zerka sie na tę ligę bo kupa przyszłych gwiazd tam gra. Nicea fajne transfery, Marsylia mega paka, Lyon kolejny zaciąg młodych świetnych graczy. Nie kumam czmeu oni tego nie pokazują. Ehh

 

A juz brak magazynu ze skrotami to jakieś nieporozumienie! Podpadli mi tym teaktowaniem tak tej ligi francuskiej

Z tym się zgodzę, mimo, że Bundesliga jest moją jedną z ulubionych lig, to jednak pokazywanie jakiegoś zaplecza niemieckiego, czy angielskiego kosztem Ligue1 jest głupotą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, mimo, że Bundesliga jest moją jedną z ulubionych lig, to jednak pokazywanie jakiegoś zaplecza niemieckiego, czy angielskiego kosztem Ligue1 jest głupotą. :)

Jak kosztem ?  2 Bundesliga nie koliduje z Ligue 1.  Większość meczy to sobota i niedziela 13:30.  Jeden piątek 18:30 i jeden poniedziałek 20:30.  We Francji w tych porach poza piątkiem nie grają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba ich zmotywować konstruktywną krytyką wtedy będą pokazywać mecze tak jak wypada, szkoda, że pierwszą kolejkę tak olali ale grunt to przyznać się do błędu i to naprawić :-) Za to już mogę ich pochwalić, bo jak ruszą z Serie A, PD i Bundesligą to pretensji mieć nie można ale teraz jak najbardziej, bo ubogo wyglądała ramówka na weekend co pewnie sami zauważyli :-)

 

EDIT; ciekawe które to będą spotkania :-) wiadomo, że Monaco i Paryż na pewno ja obstawiam, że dojdzie OM- Nantes (sobota 17:00), Rennes - Lyon (piątek 20:30) no i właśnie czy dojdzie do tego mecz piątkowy Nice o 19:00 (tutaj wątpię) czy jakiś sobotni o 20:00 (Bordeaux - Metz) czy jednak niedzielne spotkanie o 15:00 Lille. Obstawiam, że ten ostatni mecz :-) 

Edytowane przez kun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kosztem ?  2 Bundesliga nie koliduje z Ligue 1.  Większość meczy to sobota i niedziela 13:30.  Jeden piątek 18:30 i jeden poniedziałek 20:30.  We Francji w tych porach poza piątkiem nie grają. 

Pokazywanie w weekend 7-8 meczów 2Bundesligi i tylko dwóch Ligue1 mówi samo za siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart18 a może Tobie by się chciało w każdy poniedziałek do swojego podpisu dodawać link, do wyżej wymienionej rozpiski?

 

A miałem już pisać, kto robi info prasowe o najciekawszych wydarzeniach w Eleven, bo tam był ujęty mecz Nice - Marsylia, ale już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...