Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuje że La Liga przeniesie się do nc+, ale to tylko moje przypuszczenia.

Mam nadzieję, że powróci do kanałów nc+ nadających w HD - już mam dość oglądania jakości pseudo HD i słuchania pseudokomentatorów Eleven. Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że powróci do kanałów nc+ nadających w HD - już mam dość oglądania jakości pseudo HD i słuchania pseudokomentatorów Eleven.

Dziwię się że w ogóle to wykupiłeś - przecież było wiadomo jaką ma jakość Eleven i komentatorów.

Nie podoba się to  - nie kupuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy wystartuje 4 kanał.. Wszystkiego nie pomieszczą jak już wystartuje Serie A, Ligue1, LL Santander, no i Bundesliga. 4 duże ligi, a nie zapominajmy o tych mniejszych. Ktoś z pewnością ucierpi, kibic La Liga, Serie A, albo Bundesligi. Kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i to mnie martwi, bo powiem szczerze, tylko dla tej ligi i włoskiej miałem te kanały.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko na granicy błędu statystycznego. Powszechność panowie, a nie mnożenie praw i kanałów.

Nas przez 2 lata Eleven niczym nie skusił. Było nawet 3 dniowe otwarte okno ale  te dni odstraszały cienizną i nie wiem czy ktoś się Elevenami zainteresował. Z racji pracy słucham także masę ludzi opłacających abonamenty platform.. Eleveny opłacane sporadycznie.

Czy zdaniem panów Eleven odniósł sukces po 2 latach istnienia?

Obawiam się, ze nie wszystko idzie w dobrą stronę i ilość subskrypcji rozczarowuje. Oczywiście można sobie wyobrazić , ze inwestorzy mają (większy czy mniejszy) margines czasowy na dochodzenie do rentowności, ale czy ta marka ma już stałe miejsce w mentalności abonentów?

Limit fascynatów wyczerpany, niedzielny miłośnik sportu raczej polubi inną dyscyplinę niż wda się w abonamentowy romans. Obejrzy to co mu pokażą w łatwo dostępnej formie.

W nc+ uwolniono Eleveny dla kazdego byle coś zarobić , a ich subskrybentów (podobnie jakCanal+  mimo ceny 25 zł/m). Za miesiąc poznamy stan inwentarza nc+.

Mnożenie kanałów i oferty ma sens w walce o ekskluzywność (nazwijmy to monopolem). Przy rozdrobnieniu zawsze powstanie pytanie o sens dopłaty.

Jak CP w jakiejś tam formie pokaże LM  czy nie straci na tym Eleven? Ileż człowiek potrzebuje futbolu tygodniowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko na granicy błędu statystycznego. Powszechność panowie, a nie mnożenie praw i kanałów.

Nas przez 2 lata Eleven niczym nie skusił. Było nawet 3 dniowe otwarte okno ale  te dni odstraszały cienizną i nie wiem czy ktoś się Elevenami zainteresował. Z racji pracy słucham także masę ludzi opłacających abonamenty platform.. Eleveny opłacane sporadycznie.

Czy zdaniem panów Eleven odniósł sukces po 2 latach istnienia?

Obawiam się, ze nie wszystko idzie w dobrą stronę i ilość subskrypcji rozczarowuje. Oczywiście można sobie wyobrazić , ze inwestorzy mają (większy czy mniejszy) margines czasowy na dochodzenie do rentowności, ale czy ta marka ma już stałe miejsce w mentalności abonentów?

Limit fascynatów wyczerpany, niedzielny miłośnik sportu raczej polubi inną dyscyplinę niż wda się w abonamentowy romans. Obejrzy to co mu pokażą w łatwo dostępnej formie.

W nc+ uwolniono Eleveny dla kazdego byle coś zarobić , a ich subskrybentów (podobnie jakCanal+  mimo ceny 25 zł/m). Za miesiąc poznamy stan inwentarza nc+.

Mnożenie kanałów i oferty ma sens w walce o ekskluzywność (nazwijmy to monopolem). Przy rozdrobnieniu zawsze powstanie pytanie o sens dopłaty.

Jak CP w jakiejś tam formie pokaże LM  czy nie straci na tym Eleven? Ileż człowiek potrzebuje futbolu tygodniowo?

Według mnie sukces jest bo wejście nowego gracza na rynek polski i utrzymanie się jest plusem. Czy ilość subskrypcji rozczarowuje tak naprawdę trudno powiedzieć bo pamiętajmy że wielu kablówkach w pakietach jest za darmo, że można wykupić na 3 dni na ich stronie ( kiedyś na pewno było) Co do ceny w NC+ wypowiadać się nie będę bo ja w kablu mam w pakiecie choć wielu moich znajomych płaci do 15 zł. Ile człowiek potrzebuje futbolu wielu powie że mało bo oglądają tylko np Inter drugi powie ze w weekend ogląda wszytko co może. A są kibice co oglądają wybrane ligi jak ja ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...