Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CZytam tę narzekania o dosłownie o byle co i doszedłem do wniosku ze hejterow dalej boli że najlepsze ligi stracił C+ na rzecz właśnie Eleven i zdania nie zmienię ze bardzo dobrze się stało. Po pierwsze cena, która jest bardzo niska, gdzie w C+ dalej płacimy jak za zboże ciężka kasę i to się nie zmienia. Następna rzeczą na korzyść Eleven są jest dostępność, gdzie Eleveny są dostępne praktycznie wszędzie, pakiety kablowe, satelitarne plus wliczając w to 3 czy 4 źródła oficjalne w Internecie. Kolejna rzeczą na plus to wykorzystanie praw na swoich kanałach. Na Elevench obejrzymy nie dość ze bardzo duża ilość transmisji to jeszcze zobaczymy mecze mniej wazne pokroju i utrzymanie się w lidze bądź spotkana w środku tabeli, a kiedy te ligi były w C+to było ich jak na lekarstwo i to było dopiero marnowanie praw. Co do komentatorów to jest rzecz gustu, ale ja osobiście mam dosyć rozprawianie w meczu na zasadzie ja wszystko wiem, tylko potrzeba trochę rozlnienia i humoru i to Eleweny w jakimś tam stopni prezentują. Ok ale nie było ze ja tylko jaki to Eleven wspaniały to trochę ponarzekam. Pierwsza rzecz to legendarne studio. No ludzie ono powinno być dawno, ale jedno co ich broni w tym aspekcie to długie przygotowanie go i te wszystkie odbiory, tak to sobie tłumaczę. I na koniec zostawiłem sobie nijakiego Miroslawaskiego ze swoim ego w kosmosie. Ten typ myśli ze wszystko robi super, a gdy się mu zwróci uwagę zresztą nie tylko jemu z Eleven to odrazu blok. Paru widzi powibno być wyrabany na zbity [beep] bo hamują rozwój stacji. Także widzicie, napisałem jak to wygląda i co niektórych boli, co jest na plus i co ma komuś w eleven. Ale co niektórzy i tak beda dowalax Eleven jedni dla zasady a drudzy z fanbojstwa C+. PS. Zaznaczam że nie jestem fanbojen Elevn bo jakoś czas temu miałem C+, ale pewne rzeczy i nich są dla mnie po prostu nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostradamusów widać nie brakuje,choć to raczej hejt w wielu sprawach przypomina. Nie jestem ekspertem rynku medialnego, jakich na forum widać niebrakuje dlatego dziwi mnie że ktoś może emitować sygnał TV dostępny na terenie RP bez jurysdykcji podmiotu który dbać winien o jakość realizowanych treści -  każde prawo można obejść,zwłaszcza jeśli  posiada się  kapitał :D

A brak posiadania wiedzy absolutnej jaką władają niektórzy userzy nie odbiera prawa pisania postów na temat dobrego produktu jakim jest 11 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sugeruje mi lub komukolwiek innemu, że jest fanboyem Canal+ z powodu, iż twierdzi, że poprzez następujące sprawy Eleven to amatorka:

1. Od początku nadawania są problemy z transmisjami (pada obraz bądź komentarz).

2. Jakość jak na streamach internetowych średniej jakości (no ale nawet na streamach nie pada tak często obraz bądź dźwięk jak na Eleven XD)

3. Komentują jakieś [beep] albo ludzie którzy chcą się przypodobać widzom i zachowują się specjalnie dlatego jak [beep]

4. Nie ma żadnego studia i programów własnych (programów typu Stan Futbolu itp. nie wliczam bo jakiś żart, tudzież kompletny [beep])

 

To jest zwyczajnie niepoważny. To są FAKTY a nie żadne narzekania czy własne opinie. Ci którzy patrzą trzeźwo na sprawę, powiedzą to samo. Może w Eleven doszli do wniosku, ze za 10-15 zł na miesiąc nie trzeba się starać - to by wszystko tłumaczyło.

 

No i jeszcze na deser Ci agenci, którzy nie maja pojęcia o co w ogóle chodzi i się udzielają w temacie szerząc tylko zamęt i być może myląc co mniej zorientowane osoby, które nie zaglądają na forum codziennie (Eleven na polskiej koncesji i ograniczenie reklamowe do 12 min -> Buahahaha  :rofl: ).

Najpierw polecam się zorientować w podstawowych sprawach dotyczących danego kanału / grupy kanałów, a dopiero potem pisać jakiekolwiek posty.

 

Nostradamus? Ja? Na pewno nie. Po prostu każdy, kto się orientuje w prawach rynku wie, że skoro praktycznie nikt ich nie będzie oglądał a tym samym płacił za te kanały to nie będą mieć przychodów i skończą zabawę za nieswoje pieniądze w miarę szybko. Nie zdziwię się, jeżeli już od jakiegoś czasu jada na minusie (i to sporym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jakie działalności biznesowe prowadzi ten Radrizzani? Tak tylko z czystej ciekawości się pytam. Ja wczoraj dowiedziałem się, że nabył połowę udziałów Leeds, ponadno otworzył jakąś tam fundację pomoc niedawno, jest szefem firmy kapitałowej z Londynu z azjatyckim kapitałem i Sieci Eleven Sports Network, był zaloozycielem M&P Silva ale podobno już odszedł ale jeszce jest tam kims ważnym no i jest mowa o firmie Acer Group od 2015 rowniez z Londynu i azjatyckim kapitałem, tylko nie wiem czy to nowa firma czy tylko rembrading.

Edytowane przez damian644
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne popołudnie i dwa mecze Serie A do wyboru o tej samej porze.Czy to nie piękne ? Kiedyś trzeba było szukać tych 2 spotkañ po całym weekendzie a teraz mamy nie raz po 7

 

Dziwi mnie to narzekanie na " radio Eleven ".Panowie urozmaicają transmisję i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.Kiedyś człowiek nie miał internetu i nie czytał o wszystkim jak dziś.Przykładowo z Eleven dowiedziałem się że kiedyś Ronaldo,Vieri i Recoba byli gotów obniżyć swoje pensje aby Inter mógł pozyskać Nestę,do czego jednak nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słabe że tyle tej ligi jest pokazywane jak większość ma poziom Polskiej Ekstraklasy.

Nie zaczepiaj fanów ligi włoskiej, bo zaraz przyjdzie jeden użytkownik i zrobi Ci wykład, że ta liga jest najlepsza na świecie. :)

 

Mają wolne anteny, niech pokazują - nawet jak większą oglądalność będzie miało w tym czasie Mango TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery kont?

 

Wybrałem Udinese i nie żałuję, lepsza połówka niż w Liverpoolu. Natomiast, transmisja łączona z wszystkich meczów o 15 to nadal mini marzenie. Ale może i tego doczekamy się.

Co do opóźnienia, a wyskakiwania powiadomień na stronie z wynikami na żywo, żaden wyznacznik, widząc przy transmisji Evertonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słabe że tyle tej ligi jest pokazywane jak większość ma poziom Polskiej Ekstraklasy.

 

To może C+ wytnie też mecze KKS, w końcu to tylko poziom polskiej ekstraklasy. Liga włoska na więcej emocjonujacych spotkan niż cała polska liga. Wczorajszy mecz Interu z Chievo świetny, emocje do końca, niewiele od PL się urwie....W C+ by go pewnie nie było, bo własnie to jest to podejście nie opłaca się, bo poziom itd. i mieliśmy 2 mecze, na szczęście teraz tę ligę przytulił Eleven i nie chce nigdy już Serie A w C+....Swoją drogą C+ będzie trwał wieczność mając takich niewymagająych abonentów, któremu puszczą 1-2 na kolejkę i ten się cieszy, że nie musi pozostałych oglądac i jeszcze wychwala....

 

3 mecze równolegle - genialne....przełączam się cały czas i śledzę te 3 mecze - WYBÓR! Brawo Eleven.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się cieszę, że dzięki Eleven jest wybór. Tylko niech ten wybór zostanie poparty jakością. Przyłożeniem się do tego co robimy.

Przykład z wczoraj: Kończący się mecz Inter - Chievo nakłada się na początek NFL. Wiadomo, że dokończą mecz - nie ma problemu. Puszczają reklamy - rozumiem z czegoś muszą żyć.

Ale k...a nie rozumiem, dlaczego po reklamach, zamiast puścić od razu Seahawks - Falcons raczą mnie jeszcze dwuminutową autopromocją.

To są właśnie sprawy, które denerwują wielu ludzi, a przez fanbojów odbierane są jako hejt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...