Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon NFL wszedł w decydującą fazę, a Eleven jak zwykle musi coś odstawić. To, że meczu Chiefs - Steelers (niedziela 19.05) nie pokażą, rozumiem.

Nie rozumiem natomiast, dlaczego nie pokazują meczu Patriots - Texans o 2.15 w nocy z soboty na niedzielę. W ten weekend (7/8.01) dało radę, a teraz już nie?

 

Ostatnio mecz w nocy z soboty na niedzielę chyba nie był planowany dużo wcześniej, bo w wielu serwisach np. Satkurier czy TakSięGra nie było wzmianki o tym meczu.

Być może teraz będzie podobnie i zapodadzą mecz z oryginalnym komentarzem.

Akurat w tą niedzielę wieczorem są 3 hitowe mecze piłki nożnej więc nie można mieć do nich pretensji że nie pokazują NFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stacje mają jakieś opóźnienie, ale minimalne na Eurosporcie czy Canal+ Sport jest jak najbardziej do przyjęcia. TVP Sport jest trochę większe, ale nie ma czegoś takiego jak na Eleven. Tylko tyle, że IPLI nie przebiją gdzie jak chciałem obejrzeć na SMART TV Cafe Futbol to było prawie 2min opóźnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mecz w nocy z soboty na niedzielę chyba nie był planowany dużo wcześniej, bo w wielu serwisach np. Satkurier czy TakSięGra nie było wzmianki o tym meczu.

Być może teraz będzie podobnie i zapodadzą mecz z oryginalnym komentarzem.

Dla mnie takie coś to jest po prostu zwykła amatorka. Wygląda to tak, jakby nie mieli tam nikogo, kto by ogarniał terminarz wydarzeń, do których mają prawa. Na stażystów ich nie stać? Takie rzeczy powinny być rozpisane na miesiąc albo i lepiej do przodu. Teraz wygląda to tak, jakby "żyli" z tygodnia na tydzień, a wręcz z dnia na dzień ;)

 

Jeżeli natomiast chodzi o rozpiski, to od bardzo długiego już czasu Satkurier jest niewiarygodny. Kupę rzeczy brakuje. Stało się to z chwilą przejęcia tego działu przez Jakuba Sulisza.

 

 

Akurat w tą niedzielę wieczorem są 3 hitowe mecze piłki nożnej więc nie można mieć do nich pretensji że nie pokazują NFL

 

Przecież napisałem, że nie chodzi mi o mecz w niedzielę wieczorem.

 

@tomciu jak można było się spodziewać, mecz NFL z soboty na niedzielę o 02:15 w Eleven Sports.

Ogarnęli się gamonie po moim wczorajszym wpisie ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stacje mają jakieś opóźnienie, ale minimalne na Eurosporcie czy Canal+ Sport jest jak najbardziej do przyjęcia. TVP Sport jest trochę większe, ale nie ma czegoś takiego jak na Eleven. Tylko tyle, że IPLI nie przebiją gdzie jak chciałem obejrzeć na SMART TV Cafe Futbol to było prawie 2min opóźnienia.

Minimalne na Eurosporcie? Tak? Ja raz widziałem opóźnienie 10 sekundowe co podobno jest normą, a ostatnio opóźnienie trwało 63 sekundy! Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalne na Eurosporcie? Tak? Ja raz widziałem opóźnienie 10 sekundowe co podobno jest normą, a ostatnio opóźnienie trwało 63 sekundy!

 

Na Eurosporcie jest jakieś 5-10 sek opóźnienia

Widać to wyraźnie na biatlonie. Na stronie IBU LIVE widać pomiary czasu ok. 5 sek szybciej niż w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Ekstraklasy, to może wina spółki Live Park, odpowiadającej za realizację - chociaż nie znam się na tym za dobrze.

Liga Angielska, czy Liga Mistrzów ma ładny czas. Natomiast Eurosport wszystko ma opóźnione w czasie, aż dziw bierze, że nic z tym nie zrobili do tej pory....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam sport tylko na żywo, a jak leci kilka meczów na raz to wykorzystuję livescore do przełączenia na inny kanał gdy na innym padnie bramka albo np. jest karny.

A jak oglądasz kilka meczów na raz to skąd będziesz wiedział kiedy przełączyć żeby zobaczyć powtórkę bramki? - Tylko dzięki livescore jest to możliwe. Oczywiście takie opóźnienie ma zaletę - nie ma szans żeby nie zdążyć na powtórkę, a nie raz można jeszcze live obejrzeć bramkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o tym od poczatku istnienia tej stacji, to jest kompletna porazka. Powinno sie to zamknac w pierun. Zostalem objechany za ostatniego posta tutaj odnosnie amatorki w wykonaniu Eleven - ludzie pisali, ze od dawna juz nie ma zadnych problemow technicznych. Ciekawe  :lol2:

 

Na Liverpoolu były "problemy techniczne" w pierwszej polowie i przerwali jakoś na 7 minut

 

Cyrk i patologia  :lol2:  :rofl:

 

Jak to lecialo? "Nowa definicja transmisji"  :rofl:

Tak jak pisalem - nawet 10 zl nie jest warte to badziewie. Za wypuszczanie niedorobionego produktu na rynek (takim produktem jest Eleven), powinny byc jakies kary.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie za taką ramówkę 15pln to jak za darmo - może być nawet bez komentarza :P jedyne czego się czepiać będę to jakość obrazu niczym w SD..... - jedynie tym można tłumaczyć stosunkowo niską rynkową cenę. Wszak do niedawna w celu obejrzenia laliga musiałem zapłacić ponad 60 pln a teraz szeroka dystrybucje daje tańsze możliwości. No i abonenci słonecznej platformy (w tym ja) nie mogą płakać że pozbawieni jesteśmy konkretnej piłki ligowej :D To co najważniejsze jest: czyli dość optymalne wykorzystanie praw sportowych:) Choć mankamentem jest z pewnością priorytet jakim jest oglądalność - co z marketingowego punktu widzenia jest dość oczywiste..... i tak LM w szczypiorniaka będzie niszowa - bardziej niszowa niż liga szkocka czy belgijska :(. Pretensje userów tyczące się chaosu w ramówce czasem są niedorzeczne - wszak sama liga Włoska czy Hiszpańska 2 góra 3 tygodnie wcześniej mają szczegółowy rozkład jazdy więc ustalenie programy miesiąc wcześniej jest niemoziwy - do tego dochodzi jeszcze kwestia istotności meczu to co z początkiem miesiąca wydawać się może ochłapem i zapchaj dziurą w ramówce po 4 kolejkach okazać się może istotnym meczem o utrzymanie lub o udział w europejskich pucharach..... Jeśli by coś dodać to publicystyka podsumowywująca rozgrywki,jeśli TV ma się rozwijać to coś w stylu Orange Sport po 22:00 przed laty lub skróty własnej produkcji mogły by się pojawić- choć emisja tych produkcji w weekend musiała by być po zakończeniu rozgrywek czyli godzina 23:00 co wiąże się z oglądalnością poniżej partyline w Tele 5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek509

 

Jak miałem kilkanaście lat, to też za 15 zł wolałem kupić kilka Mazowieckich "białych" niż 1l gorzałki ;) Liczyła się ilość nie jakość.

 

Co do chaosu w ramówce, to godziny wielu wydarzeń są stałe i niezmienne, bo każda liga ma swój harmonogram. Można z odpowiednim wyprzedzeniem dokładnie ustalić co i gdzie pokazujemy, a nie w ostatniej chwili kilka razy zmieniać ramówkę.

 

Szanuję to, że Eleven swoim wejściem na rynek zmienił układ sił na polskim rynku praw sportowych. Wkurza mnie jednak to, że odbywa się to na zasadzie totalnej prowizorki i popularnego w Polsce hasła jakoś to będzie. Ot grupa kolesi bawi się za nie swoje pieniądze. Ba, ci kolesie myślą, że są najlepsi w Polsce.

 

SportKlub, Orange nawet Cyfrowy Polsat z wielką pompą i ambicjami wchodzili na polski rynek. Jak to się skończyło wszyscy widzą. Ekonomi nie oszukasz.

Jak dla mnie Eleven jedzie jeszcze siłą rozpędu i kasą wpompowaną w jego rozruch. Niestety księgowym powoli zaczynają nie zgadzać się słupki w Excelu. Dlatego mamy podpisanie umowy z panelem badającym oglądalność i związane z tym reklamy, których IMHO będzie coraz więcej.

Zobaczymy co będzie przy kolejnym rozdaniu istotnych dla naszego rynku praw telewizyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość powiadasz.... ja szanuję to że mogłem obejrzeć mecz Osasuny z Valencią który okazał się być paradoksalnie w mej ocenie meczem kolejki w laliga, gdybyśmy pozostali przy meczach Barcelony, Realu  Juve i PSG nie było by nowego wiatru który sprawia że jest jakość w postaci ilości transmisji :)  Wiemy doskonale że cyferki w exelu zabijają każdy nowy powiew, jednak w chwili obecnej stacji reklamami zabić nie są w stanie, mało tego ogranicza ich limit reklam nadany przez KRRiTV, nie wiem czy jest tak dalej, ale kilka lat temu było to 12 min na każdą godzinę emisji ramówki, nie wliczając tzw autopromocji :)

Co do nowego rozdania praw na rynku sportowym - teraz to już nikt nie wie jak to będzie,dalej,  wszak Eleven zainwestował ośmielę się stwierdzić nawet że przeinwestował w prawa które cieszą się niezadawalającą oglądalnością, Cyfrowy Polsat oddaje wszystko na potęgę i  nie tracąc paradoksalnie abonentów w  a nc+ swoje problemy również ma na skutek tonącego na rynku europejskim  koncernu. Ale liczy się to co jest obecnie i tak my kibice pozostajemy zakładnikami właścicieli tych kilku podmiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość powiadasz.... ja szanuję to że mogłem obejrzeć mecz Osasuny z Valencią który okazał się być paradoksalnie w mej ocenie meczem kolejki w laliga, gdybyśmy pozostali przy meczach Barcelony, Realu  Juve i PSG nie było by nowego wiatru który sprawia że jest jakość w postaci ilości transmisji :)  Wiemy doskonale że cyferki w exelu zabijają każdy nowy powiew, jednak w chwili obecnej stacji reklamami zabić nie są w stanie, mało tego ogranicza ich limit reklam nadany przez KRRiTV, nie wiem czy jest tak dalej, ale kilka lat temu było to 12 min na każdą godzinę emisji ramówki, nie wliczając tzw autopromocji :)

Co do nowego rozdania praw na rynku sportowym - teraz to już nikt nie wie jak to będzie,dalej,  wszak Eleven zainwestował ośmielę się stwierdzić nawet że przeinwestował w prawa które cieszą się niezadawalającą oglądalnością, Cyfrowy Polsat oddaje wszystko na potęgę i  nie tracąc paradoksalnie abonentów w  a nc+ swoje problemy również ma na skutek tonącego na rynku europejskim  koncernu. Ale liczy się to co jest obecnie i tak my kibice pozostajemy zakładnikami właścicieli tych kilku podmiotów.

W temacie Elevenow ludzie pisza o jakichs limitach KRRiTV - nie mam pytan, nawet nie wiedza podstawowych rzeczy na temat danego kanalu / kanalow a śmią komentowac cokolwiek ...

 

Tak jak pisalem - za kilka lat zwyczajnie zabraknie kasy i sie zwina - wystarczy popatrzec na wyniki ogladalnosci na poziomie ponizej 1%, tylko Formula 1 cokolwiek tam ratuje (tez jestem w szoku, no ale coz). Skoro nikt ich nie wykupuje to tak skoncza. Nikt nie bedzie wiecznie pompowal kasy w taki twor, widzac juz, ze sie to raczej nie zwroci, nie mowiac o zyskach.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...