Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz na Elevenach dalej widze parodia. Wczoraj byl ladny popis podczas derbow Glasgow, jeden z panow komentatorow caly czas na bezdechu jechal - ciezko sie tego sluchalo. Ponadto nie wiem po co oni prawie wszyscy tam sztucznie pompuja emocje i sie wydzierają wniebogłosy przy kazdej bramce albo grozniejszej sytuacji - masakra, cos tragicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie dlaczego tylko niektóre mecze NFL są z polskim komentarzem? Dziś trzy mecze praktycznie jeden za drugim a tylko jeden ma być z polskim komentarzem. Do tej pory niektóre nocne mecze były odpuszczane teraz już nawet te o 19 i 22. Jakoś NBA i NHL mogą być profesjonalnie traktowane bez względu na porę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 02.01:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Detroit Lions - Green Bay Packers

15:55 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Ipswich Town FC

 

Piątek, 06.01:

 

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Deportivo La Coruna

20:50 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: West Ham United - Manchester City FC

 

Sobota, 07.01:

 

11:00 E   STAN FUTBOLU

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Granada CF

13:25 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Manchester United FC - Reading FC

15:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Sutton United - AFC Wimbledon

16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Atletico Madryt

17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli FC - US Palermo

18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Preston North End FC - Arsenal FC

18:25 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Malaga CF

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - UC Sampdoria

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Sevilla FC

22:40 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL

 

Niedziela, 08.01:

 

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - CD Alaves

12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Inter Mediolan

14:25 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Liverpool FC - Plymouth Argyle

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - AS Roma

15:55 EE PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Chelsea FC - Petersborough United (od 16:20 również w Eleven!)

16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Tottenham Hotspur FC - Aston Villa FC

17:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Cagliari Calcio

18:25 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - Sporting Gijon

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Bologna FC

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - FC Barcelona

22:40 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL

 

Odnośnie zarzutu jednego z forumowiczów sprzed tygodnia o to że nazywam Championship 2.ligą angielską i coś takiego nie istnieje, wiem doskonale jaki jest system rozgrywkowy w Anglii, jednakże jest to ich drugi stopień i dla przeciętnego zjadacza chleba chyba więcej mówi nazwa 2. liga angielska niż Championship? Zresztą samo Eleven używa jej w swojej ramówce, poza tym wtedy idąc tym tropem musiałbym zmienić nazwy na La Liga, Serie A, FA Cup, zresztą czekam na opinię, jeśli chcecie, mogę pisać nazwami lig, proszę bardzo. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Odnośnie zarzutu jednego z forumowiczów sprzed tygodnia o to że nazywam Championship 2.ligą angielską i coś takiego nie istnieje, wiem doskonale jaki jest system rozgrywkowy w Anglii, jednakże jest to ich drugi stopień i dla przeciętnego zjadacza chleba chyba więcej mówi nazwa 2. liga angielska niż Championship? Zresztą samo Eleven używa jej w swojej ramówce, poza tym wtedy idąc tym tropem musiałbym zmienić nazwy na La Liga, Serie A, FA Cup, zresztą czekam na opinię, jeśli chcecie, mogę pisać nazwami lig, proszę bardzo. :)

 

A jakby Eleven nazwało ligę włoską najlepszą makaroniarską ligą Morza Śródziemnego to też byś tak pisał? I co to za argument, że przeciętny zjadacz chleba nie wie co to Championship - to piszesz tylko do nich i dlatego wymyślasz nazwy, czy jednak piszesz dla wszystkich? No i oczywiście podałeś idealny przykład - każda liga ma swoją oryginalną nazwę, którą każdy kibic rozpoznaje, ale lepiej tworzyć nieprawidłowe potworki typu 2 liga angielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no tak, lepiej niech komentują bez emocji, jakby bajkę dziecku czytali. Wasze powody do narzekania są już coraz bardziej absurdalne. Byłby spokojny komentarz to byś powiedział, że monotonia.

 

Nawet podczas komentarza arabskiego czy hiszpanskiego nie ma tak absurdalnie przesadzonego ewaluowania emocjami jak w Eleven Polska - to jest po prostu sztuczne i brzmi tragicznie.

 

Akurat temu osobnikowi jeszcze nigdy nic nie odpowiadało w Eleven.

Oczywiscie - mam pewne wymagania i nie akceptuje pierwszego-lepszego byle dziadostwa. Wiekszosc ludzi widze, ze nie ma zadnych wymagan i pasuje im Eleven - ich sprawa, niech placa dodatkowo. Ja za taki [beep] nie mam zamiaru placic.

 

Eleven to smiech na sali (juz nie mowie o tym, ze sa nazywane kanalami "premium"  :rofl: ): 

- ciagłe problemy z obrazem lub dzwiekiem (pasek z informacja "problemy techniczne - obraz / dzwiek za chwile wroci") to byl w 2015 i 2016 roku chleb powszedni

- od samego poczatku beznadziejna jakosc obrazu i dzwieku

- beznadziejni komentatorzy budujacy na siłę emocje i wydzierajacy sie bez sensu przez wiekszosc meczow (tylko mala czesc komentatorow jest tam normalna)

- zapowiadane studio "budowane" od poczatku istnienia stacji

- szef Patryk Miroslawski  XD

- cyrki na kolkach -> studia F1 z jakichs barow albo torow kartingowych w Polsce oraz studia przed meczami El Clasico itp. kilkaset metrow od stadionu na ktorym bedzie rozgrywal sie mecz (a NIE ZE STADIONU jak to robi kazda inna sportowa) lub z jakichs barow w danym miescie, gdzie bedzie rozgrywany mecz  :facepalm:  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że lamenty są dla zasady tylko żeby się przyrabac. Nikt nie patrzy, że Eleveny miazdza pod kontem ilości meczów czy ceny C+, tylko bo ten coś powiedział a tamten za bardzo się wydarl.Czasami mam wrażenie że siedzą tutaj fanboje Nc+ i on odpowiada że płacą drożej, bo albo mają taktykę taką bo mają mniej kontentu sportowego Premium a płacą jak za zboże. Ale mnie to nie rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co z tego, ze jest tam 30 meczow na weekend za niska cene? Obejrzec sie da max 8-9 na zywo (chyba, ze ktos oglada na wiecej niz 1 telewizor - wtedy da sie wiecej, ale to raczej bezsensowne). Ponadto spora czesc z tych meczow, jest z udzialem druzyn o totalnie beznadziejnym poziomie, ktore nie poradzilyby sobie w eliminacjach LE nawet - po co ogladac jakies ochlapy? No i do tego - za taka amatorke jaka prezentuje Eleven (o tym napisalem w poprzednim poscie), nie warto dawac nawet zlamanego grosza.

 

Kazda z TOP 5 lig w Europie (powinnismy dodac Portugalie to bedzie TOP 6, choc jest duzo mniej atrakcyjna i malo kto ja oglada) jest tak wysoko w rankingu tylko dzieki 4-5 zespolom (wyjatkiem jest Hiszpania, gdzie takich druzyn jest wiecej) ktore w kolko zachodza daleko w europucharach, zarabiaja kase na wzmocnienia i nabijaja punkty do rankingu. Reszta druzyn to totalna beznadzieja i tlo dla tych kilku czolowych zespolow. Nie ma sensu tego ogladac.

 

Ja mialem te 3 ligi w Canal+ od bodajze 6 lat i nigdy nie mialem problemow z tym, ze nie obejrze meczu pokroju Empoli vs Palermo, Osasuna vs Valencia czy Betis vs Leganes. Nie mialbym tez problemu z tym gdyby zamiast gwaltu Realu Madryt czy FC Barcelony na jakichs zespolach z dna tabeli polecial mecz druzyn ktore aktualnie znajduja sie w czolowce.

 

To nie sa lamenty tylko opinie - Eleven to nastepca Sportklubu z lepsza zawartoscia programowa i jakoscia (trudno, zeby bylo jeszcze gorzej ...) i wieksza kasa.

Ci sami ludzie, takie same problemy podczas transmisji, rowniez beznadziejny komentarz i podobnie tandetne programy autorskie ...

Bawia mnie osoby ktore wgladaja komus w zycie prywatne - co kogo obchodzi co mam wykupione a co nie?

Mam dostep, ogladam i widze co sie dzieje. Nie musze sie deklarowac, ze na dany moment mam wykupiony dostep do Eleven XD

Nie pisze "dla zasady" tylko po obejrzeniu tego co i w jaki sposob tam prezentuja piszę co o tym myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że lamenty są dla zasady tylko żeby się przyrabac. Nikt nie patrzy, że Eleveny miazdza pod kontem ilości meczów czy ceny C+, tylko bo ten coś powiedział a tamten za bardzo się wydarl.Czasami mam wrażenie że siedzą tutaj fanboje Nc+ i on odpowiada że płacą drożej, bo albo mają taktykę taką bo mają mniej kontentu sportowego Premium a płacą jak za zboże. Ale mnie to nie rusza

Jakby by Cię nie ruszało, to byś nie pisał :) Choć i z pisaniem, jak widzę, masz problemy.

 

Argument o fanboy'ach też przestrzelony, bo co ma jedno logo do drugiego, jak obie stacje da się obiektywnie ocenić? Stosunek ceny do jakości piłkarskiej? Proszę bardzo - tu wygrywa C+ (LM, LE, PL, Ekstraklasa vs PD, SA, L1). Stosunek ceny do ilości? Wygrywa Eleven. Inne sporty - Eleven kosi C+ F1 i dodatkami, masakrowana NBA tego nie uratuje. Komentatorzy? Kwestia gustu, choć po jednej i drugiej stronie są robaczki, przy których uszy więdną (Przytuła vs Kapica, Grzywacz ze swoim rykiem, Święcicki ze sztucznością, oLaboga, i można by tak wymieniać). Zasięg, oglądalność, rynek reklam, wpływy, jakość transmisji, otoczka, studio itd. I można by się tak zabijać statystykami, tylko to niczego nie zmieni, bo każdy zatrzyma się przy swoim zdaniu.

 

No ale ja mam obie stacje w kablu, za które płacę, dzięki czemu oglądam wszystko, co chcę i kiedy chcę i nie muszę zmieniać frontu, gdy nagle tata mi powie, że C+ drogie i od teraz płacimy tylko za Eleven :) Bo chyba głównie o to się rozbija cała dyskusja. To tak bardzo przypomina poprzedni spór, że C+ jest dla miastowych, a Cyfrowy Polsat dla wsi i każdy powód był dobry, by się pośmiać z wieśniaków. Tak teraz każdy powód jest dobry, by "przywalić" C+ (bo stracili prawa), albo Eleven (że marna jakość) i każda krytyczna uwaga od razu wpisuje krytykujące w konkretny obóz przeciwny, zamiast skupić się na meritum, że rzeczywiście czasem tu i tam coś szwankuje i mogli by to naprawić z korzyścią dla widzów.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba sprzedaż Eleven skoro w UPC sprzedają za 50% ceny.

Mam nadzieję, że to przedostatni sezon La Liga w Eleven i liga hiszpańska powróci do Canal+.

W Eleven nawet nie wiedzą co to jest jakość HD, jak ktoś nie wierzy niech obejrzy Puchar Króla na Canal+ Sport HD - jaka cudowna jakość obrazu HD i porówna z La Liga w 11.

Komentatorzy nc+ to Liga mistrzów wśród komentatorów w porównaniu do Eleven.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba sprzedaż Eleven skoro w UPC sprzedają za 50% ceny.

Mam nadzieję, że to przedostatni sezon La Liga w Eleven i liga hiszpańska powróci do Canal+.

W Eleven nawet nie wiedzą co to jest jakość HD, jak ktoś nie wierzy niech obejrzy Puchar Króla na Canal+ Sport HD - jaka cudowna jakość obrazu HD i porówna z La Liga w 11.

Komentatorzy nc+ to Liga mistrzów wśród komentatorów w porównaniu do Eleven.

Haha, no na pewno. Szczególnie ze ta LM komentatorow komentuje od święta. Jeden mecz na tydzień... Twaro to w ogóle jeden mecz na tydzien i zadowolony :( bieda. A w Eleven najlepsi co chwila komentują. A ro jak ktoś chce powrotu lig do C+ to ma nie pokolei w glowie... Bo nie widzę powodów by tak chcieć.

 

W ten weekend Eleven ogladamy od piątku wieczor non stop do niedzieli. Tyle meczów ze wow! Puchar Anglii i Serie A przede wszystkim ;) jestem podekscytowany tym faktem niesamowicie. Juz czuję te emocje. Super ze powstał Eleven Sports ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz to sprawa indywidualna każdego słuchacza, więc myślę, że tu nie ma się co rozwodzić, bo temat jest wałkowany jakiś czas, a nie ma stacji, która miałaby samych najlepszych komentatorów, którzy z kolei dogodziliby wszystkim. 

Co do najbliższego weekendu, to rzeczywiście zapowiada się zacnie, z meczami najlepszych drużyn z Anglii :) 

 

Dla mnie to czego potrzeba najbardziej to poprawienie jakości kanałów dla platform satelitarnych, wtedy nawet przeżyje komentarz Mirosławskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze mnie dziwi "ubóstwienie" komentatorów. Jedni są gorsi, inni lepsi. Najbardziej mam ubaw, gdy internety podniecają się jak komentator źle wypowie zagraniczne nazwisko (noooo wieeeelki skandal!), albo jak niektórzy twierdzą, że komentator kibicuje nie tej drużynie, której powinien. Pamiętam "słynny" komentarz Sergiusza w LM, gdy w necie posypał się hejt. Problem w tym, że ja wolę takiego emocjonalnego Syrgiusza, niż przynudzającego "poważnego pana". Mecz to emocje, a komentator nie jest od obiektywnej  nudnej analizy.

 

Chciałbym także przypomnieć, że Mirosławski w jednym z wywiadów powiedział, że dla Eleven sport ma być rozrywką, a nie bajaniem "poważnych" panów czy to podanie było poprawne, a tamto złe. I na tym polega różnica, że Eleven jest telewizją bardziej na luzie z pasją młodych ludzi, a Polsat Sport, Canal+ Sport czy udają poważnych, przez co przynudzają widza. ;)

 

Mi osobiście podoba się kontakt Eleven z widzami m.in. w mediach społecznościowych. Dzięki temu stacja angażuje widza. OK. Niech jeszcze popracują nad studiem, chociaż nie wiem czy jest na to czas przy tak dużej liczbie transmisji w weekendy. Ale już w tygodniu można pomyśleć o czymś publicystycznym. Bez udziału publiczności w studio na wzór "Ligi+ Extra" bo to głupota.

 



Mam nadzieję, że to przedostatni sezon La Liga w Eleven i liga hiszpańska powróci do Canal+.

 

Serio? 

 

Eleven ma swoje minusy i plusy, ale Canal+ nie pokazywało tylu spotkań ligi hiszpańskiej w danej kolejce. I ty chcesz, by Canal+ znów ograniczał dostęp do lig zagranicznych. Nie czarujmy się, ale Canal+ ligi zagraniczne traktował jako "dodatek" do Ekstraklasy czy LM, bo te były najważniejsze. Z kolei Eleven z lig zagranicznych robi swój najważniejszy produkt, przez co zyskujemy dobrą otoczkę m.in. w mediach społecznościowych. O większym zasięgu (m.in. Cyfrowy Polsat) nie wspominając.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wywiadu o którym wspominał @robsonUnitedxD, świetny, podlinkuję za Ciebie, warto poczytać: :)

http://www.2x45.info/aktualnosci/46726/najmlodszy-komentator-pilkarski-w-polsce-postawil-wszystko-na-jedna-karte-i-wygral-michal-mitrut-z-eleven-dla-2x45/

 

O właśnie o ten wywiad mi chodziło. Dzięki za wrzucenie ;)

 

Wczoraj dostałem świeżą ramówkę, dodali jeden mecz NFL: Seattle Seahawks – Detroit Lions. Wobec tego w sobotę będą leciały jeden po drugim. Lepiej niż w zeszłym sezonie. 

 

Także widzę, że mecz Lazio - Crotone dodany do ramówki Eleven Extra. Bo wlaśnie przeglądałem sobie program tego kanału na weekend. Gdyż od kilku dni jest on w Cyfrowym Polsacie już. 

Nie będę meczu tego oglądał bo o 15:00 Genoa - Roma, a jestem Romanista, ale może ktoś się skusi i zechce popatrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...