Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niektórzy nigdy nie zrozumieją czym jest próba badawcza i kiedy jest reprezentatywna. Dla przykładu z życia: to że ja i mój brat posiadamy akwaria, nie oznacza wcale że 10% nacji posiada akwaria - to nisza tak jak liczba sympatyków - fanatyków 2 ligi angielskiej   w czasie gdy można obejrzeć Kevina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeden z lepszych komentatorów piłki. Dużo lepiej ogląda mi się mecz z Grzywką, niż ze Święcickim, którego Kapica ciągnie na dno. Jak Święcicki robi mecz z Ćwiąkim, to już tak nie [beep]uje gimbusiarsko. Może jestem za stary i nie odpowiada mi taki "humor".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy, mimo to niektórzy twierdzili, że nadal obowiązuje wyłączność SAT, a w kablówkach nie :D

Bzdury opowiadasz były informacje zaraz po tym jak zniknął ten napis że w krótkim czasie kanał pojawi się w CP.Nie przypominam sobi by ktoś po tym czasie wypisywał bzdury o wyłączności.

 

Przeciez teorie o wyłączności pisane są od dawna zazwyczaj piszą to ci którzy najmniej wiedzą

Ta jasne akurat w tym przypadku niby się potwierdziły był napis nie było tego kanału nigdzie poza NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kanał trzeciego wyboru więc większej ilości live'ów bym się nie spodziewał, przydałoby się jedynie żeby rozszerzyli trochę ramówkę i nie upierali się by ten kanał był oprócz transmisji na żywo dokumentalno-pokerowym i wrzucili tam też retransmisje i magazyny znane z dwóch pierwszych anten.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz gdy mają wolną ramówkę nie pokazywali meczów np. z Belgii czy Szkocji, to myślicie że teraz na EE zaczną grać? Jakoś gdy grała ich "elevenowa trójca lig" to zawsze trzy anteny z reguły były nimi (czołowymi) wypełnione albo były inne transmisje, nie były wolne, albo mi taka sytuacja umknęła.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi szkocka czy angielska jest pomijana nie tylko wtedy gdy grają czołowe ich ligi.Wcześniej wielu na forum tłumaczyło brak tam transmisji Live z powodu że kanał mało gdzie dostępny.Teraz się zmieni tylko nie wiem czy tylko z dostępnością u operatorów czy i z transmisjami.Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam pytanie z innej beczki - jak wpłynie nowa ustawa hazardowa na te reklamy bukmacherów w Eleven?

Dokładniej chodzi mi o to jacy bukmacherzy są tam reklamowani? (rzadko oglądam Eleven w ostatnim czasie)

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus dla Eleven za trzy mecze NFL w Nowy Rok. Zaskoczyli mnie. Standardowo ustawiłem sobie nagrywanie od 19 na Pro7Maxx i dopiero o 2.25 na Eleven, a tu miła niespodzianka.

 

Mały minus, bo pewnie jeden z tym meczów będzie komentował Cebulewski, który mówi o wszystkim tylko nie o tym, co się aktualnie dzieje na boisku. Nie raz przegadał akcję na TD.

Z drugiej strony nie jest chłopak zły, wiedzę ma, tylko za dużo gada w sumie o niczym. Być może wynika to z tego, że chce się tym podzielić z widzami.

Jednym słowem przypomina mi Borowczyka komentującego F1 w Polsacie. Kto ogląda, ten wie o co mi chodzi.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...