Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Ciekawe tylko, czy beda ciagnac za niego dodatkowa oplate?

Niekoniecznie. To byłoby bez sensu. Przecież w Singapurze tak nie jest w ogóle, z tym ELEVEN PLUS. Emitowany jest tylko wtedy, jeżeli coś się nie mieści na dwóch głównych antenach. Tak samo ma być u nas, i najprawdopodobniej także w Belgii (licencja dla ELEVEN EXTRA są i na Polskę i na Belgię).

 

Czy za kanał 38 w nc+ też się płaci dodatkowo? Nie. A sytuacja podobna. A że nie nadaje tak często, to inna kwestia.

Mnie bardziej interesuje, jak będzie z dodawaniem tego kanału? Czy z automatu dostaniemy, czy kolejne negocjacje i tygodnie czekania?

Na satelicie nie powinno być problemem z dodatkową pojemnością na transponderach nc+. Dosyć szybko się ze sobą dogadali, bo już z miesiąc po starcie się pojawili w nc+, więc ELEVEN EXTRA raczej pojawi się od razu. Z sieciami kablowymi, a tym bardziej IPTV, również mogłoby pójść dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady z tymi niszowymi sportami. :D LM nie można normalnie obejrzeć jak się nie jest abonentem NC+, a Wy narzekacie że jakiegoś squasha nie pokażą. Jak dla mnie to by się mogło to wszystko zmienić w kwestii praw w taki sposób żeby nie było tej za przeproszeniem za[beep]ej wyłączności. Założę się, że wiele osób by zapłaciło sporo za to żeby mieć w tv wszystkie najważniejsze rozgrywki bez względu na to czy się jest abonentem CP, NC+ czy telewizji kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELEVEN SPORTS NETWORK z prawami do world-class squash :-)https://psaworldtour.com/news/view/3966/psa-sign-multi-year-deal-with-eleven-sports-network

Niestety tylko dla Singapuru i Tajwanu :/

Raczej na szczęście :P

 

Z komunikatu wynikało że to są prawa ekskluzywne na Europę.

Nawet mnie nie strasz :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Eleven pozyska 3 kanał to może oznaczać jedno. Dalszy wielki rozwój i ekspancję w Polsce.

Wielu twierdziło, że Eleven nie przetrwa miesiąca, roku. Widocznie mają się dobrze, bo otwierają 3 kanał. Co to może oznaczać?

Oczywiście tylko jedno - pozyskanie nowych praw sportowych. Nie zdziwie się, jak za 2 lata wydrą LM Canal+ lub ligę Polską. Wtedy to będzie koniec stacji Canal+.

 

Mówicie, że Eleven ma dobre układy z MP Silvą i dlatego wygrali hiszpańską ligę, wloską i francuską. No ok ale co z tego? Żyjemy w takich czasach, że znajomości, plecy dają wiele możliwości i jest łatwiej. Co z tego, że nawet dali im za darmo to? hmm?? Boli Was to? To, że dla Sat Experta podaruje i zrobię przelew na 100 zł od tak, bo go lubię i szanuje za to co pisze to będziecie jechać po mnie, że nie zrobiłem tego samego przelewu dla innego usera? Polska ceubla się odezwie? Zrobili jak chcieli. Mają prawo do wszystkiego, nic do tego nie powinniście mieć.

 

Pamiętajcie, że Eleven był blisko polskiej ligi. A MP Silva jest pośrednikiem, więc... kto wie, za jakiś czas może w Eleven, lub znowu astronomiczna kwota dla Canal+ za tą ligę, by osłabić C+, bo oni wiedza, że nikt nie kupi ligi za 200 milionów zł już, ale C+ jest pod ścianą i desperacko nazbiera na nią tyle kasy ile krzykną. Tak jak ostatnio, przetarg na polską ligę był gigantyczny, C+ zapłaciło krocie, a okazało się, że stracili i tak 2 mecze na wyłączność.

Edytowane przez amiga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się temu przyglądać z zainteresowaniem. Ale też bez odpływania. Już nie jedna stacja miała zmienić rynek (np. Orange Sport i miała ciekawe prawa), a dziś jest tam, gdzie jest. Tak naprawdę działają rok, nie wiadomo jak to wygląda biznesowo (liczba subskrypcji) i nie ma co pisać bajek o tym, co będzie za 2-3 lata. Jeżeli Eleven przetrwa to oczywiście, że MP Silva wykorzysta go jako straszak w przetargu na Ekstraklasę. Zresztą, już to rok temu zrobili. Liga Mistrzów? Jeżeli kupią to pokażą, że naprawdę mają ochotę w ten projekt włożyć duży pieniądz. Ale to jeszcze sporo czasu do tego. Fantastycznie dla kibiców, że zmieniają trochę rynek. Ilość spotkań pokazywanych robi wrażenie. Ale z drugiej strony, ile spotkań w weekend zwykły człowiek, co ma rodzinę, spacer, imprezkę obejrzy? To naprawdę dla maniaków, choć oczywiście jest wybór i to jest OK.

Konkurencja dobrze robi wszystkim. Czy te zagraniczne ligi, co mają, wystarczą by sprzedać taką ilość subskrypcji by wyjść na plus? Pojęcia nie mam. O C+ mówi się, że ma ok 1,2-1,3 mln subskrypcji.

Ile przy cenie ok 15 zł już dla klienta (nie wiadomo ile dla Eleven) musi ludzi kupić by to się spinało. Nie wiemy.

Wszyscy chwalą kanał, bo wprowadził świeżość. Ale z drugiej strony dla mnie to niepoważne jest, by rok czekać na studio. To pokazuje, że projekt był zrobiony na początku na kolanie. 

Ja też rozumiem, że dla części userów Eleven stał się dobrą pałką, by walić w C+. Często słusznie, czasami moim zdaniem nie. Ale nastrój, jak to Eleven rozprawia się na wszystkich frontach z C+, na dzień dzisiejszy wydaje mi się mocno zabawny.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie się działo na trzecim kanale?

Jest bardzo wiele wydarzeń, w dużej mierze meczów piłkarskich, które odbywają się w tym samym czasie. Już niedługo jednocześnie zagra Barcelona, Roma i Monaco. Po to między innymi jest nam potrzebny trzeci kanał, żeby z naszych praw wycisnąć jak najwięcej się da. 

Kiedy start nowego kanału?

Wkrótce (śmiech). Naprawdę niedługo. Nie możemy z tym zwlekać za bardzo. Trzeba wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Jeśli widz chce zobaczyć Milika, to może to obejrzeć na żywo, a nie musi czekać na wieczorną powtórkę.

 

http://laczynaspasja.pl/w-samo-poludnie-zpatrykiem-miroslawskim-eleven-to-przygoda-zycia/

 

W przyszłym tygodniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...