Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP jako ostatni wielki dołączył Eleveny do oferty. Nadawca na pewno cieszy się z tej bazy klientów. Ciekawe jaka cena?

 

Dość dalekie pozycje na liście. Może CP celowo chce zostawić lepsze dla swoich PS2 i PS3?

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z jakością? Przymierzam się do wykupienia tej opcji, ale pewnie raczej od września, chyba że pojawienie się w Polsacie zmieni coś w nc+ w kwestii ceny. Kiedy miałem to w darmowym oknie w nc+ jakość była znaczniej gorsza niż transmisji z Canal+, zarówno obrazu, jak i dźwięk pozostawiał dużo do życzenia, na Canal+ jakoś potrafią to zrobić, żeby i dobrze było słychać komentatorów i odgłosy ze stadionu (pomijam transmisje, gdzie są na stadionie). Do końca marca miałem ten pakiet w Vectrze, to jakość też nie powalała, aczkolwiek Vectrę mam do internetu, tv dorzucili free, wskutek czego oglądałem to na telewizorze, który kiedyś pełnił rolę monitora, także nie chcę wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie full HD to to nie jest, ale jakieś HD tak, jakieś. Do kanałów Canal+ Sport to im baaardzo daleko, np. jak z Polski do Australii. Najgorszy obraz jest na Eleven Sports HD. W okolicach loga (ale nie tylko) obraz jest rozmazany, bardzo często jest też falowanie obrazu oraz jego rozmycie. Dla kanałów premium za ekstra kasę jest to niedopuszczalne.

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pablo nie spinaj. Dla mnie to dobrze, że kanały trafiły do Polsatu, zawsze to szansa na jakąś konkurencję cenową, z resztą nie tego dotyczył mój post. A argument "to nie oglądaj" jest na poziomie przedszkola. Jestem kibicem, lubię obejrzeć Real, Barcę, czy Juve, a póki te ligi są na Elevenach, to nie mam innej możliwości. Zastanawiam się nad tą opcją, miałem nadzieję wyciągnąć ją przy przedłużaniu umowy, ale wiele się pozmieniało. C+ pod wieloma względami wysoko zawiesiło poprzeczkę, dlatego kiedy w październiku odpaliłem mecz Realu, to szczerze nie miałem go ochoty oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok co do internetu wiem że tam obraz jest fatalny. Wiesz tu mi bardziej chodzi że pierw wiele osób robi halo bo nie ma w CP . Lub halo że nie ma czegoś w C+ lub że nie ma ich ulubionego nudnego komentatora jest kilku fajnych w C+. Ja tak naprawdę oglądam tam tylko belgijska , szkocka , brazylijska, piłkę angielska tzw 1 ligę i porównuję obraz do sportklubu gdzie te ligi były 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie full HD to to nie jest, ale jakieś HD tak, jakieś. Do kanałów Canal+ Sport to im baaardzo daleko, np. jak z Polski do Australii. Najgorszy obraz jest na Eleven Sports HD. W okolicach loga (ale nie tylko) obraz jest rozmazany, bardzo często jest też falowanie obrazu oraz jego rozmycie. Dla kanałów premium za ekstra kasę jest to niedopuszczalne.

 

Na satelicie w ogóle nie ma full HD ;)

 

Poza tym, już tak nie narzekajcie.

 

Lepsza taka jakość, niż jeszcze gorsza w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...