Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę kolejny raz duet Święcicki - Czachowski. Taka żywiołowa para, świetnie się słucha ich na meczu Empoli - Milan....Coraz lepiej się ich słucha, zupełnie jak mojej ulubionej pary Wolski - Kazek, której prawie w ogóle nie słychać....Dodatkowo podali wynik spotkania Polaków w ręczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie żużla teraz Eleven musi sprowadzić Tomasza Lorka, bo lepszego eksperta od ligi angielskiej nie ma. Ciekawe kto będzie jeszcze komentował? Mimo, że Elite League jeździ niemal codziennie, to sygnał idzie od Sky Sport a oni transmitują tylko mecze poniedziałkowe, ew. sporadycznie środowe. Nie zmienia to jednak faktu, że warto myśleć nad trzecim kanałem.

 

Myślę, że dobrą opcją byłoby sprowadzenie Ryczela. Nie ogarniam jak, taki komentator może być notorycznie pomijany w NC+, gdzie dostaje tylko niszowe sporty i materiały do serwisów sportowych. W Elevenie miałby sporo do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jedna i ta sama niż kilka trwających parę minut, jak w pewnej premium stacji :) Choć przyznam momenty w których zaczyna się emisja tej reklamy są zupełnie nietrafione, no ale myślę że to jest celowe, bo pewnie ten nielegalny serwis sobie tak zażyczył :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FP Eleven twierdzą że to Player.pl podniosło ceny i odsyłają tam :lol2: Natomiast Player odpisuje że to Eleven podniosło ceny i stąd ta podwyżka. :lol2:

W regulaminie usługi na Player.pl od początku była taka cena a w oknie głównym przy wyborze pakietów wyświetlała się promocyjna cena 11 zł. Pisał nawet o tym jeden z portali po tym jak ta usługa wystartowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje piłkarskie na żywo w Eleven 25-27.01.

 

25.01 20:30 E  UD Levante - UD Las Palmas (La Liga)

25.01 20:45 ES  Burnley FC - Derby County (Championship)

26.01 20:45 E  Liverpool FC - Stoke City (Capital One Cup)

26.01 21.00 ES  OSC Lille - Girondins Bordeaux (Puchar Ligi Francuskiej)

27.01 20:45 E  Manchester City - Everton FC (Capital One Cup)

27.01 21.00 ES  Paris Saint-Germain - FC Toulouse (Puchar Ligi Francuskiej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...