Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do jakosci z nowego Tp. to tylko Eleven HD wyglada lepiej, drugi kanal, wedlug mnie wyglada tak samo co na wczesniejszej pozycji.

 

Dokładnie, jedynie obraz na Eleven się poprawił a Eleven Sports pomimo zwiększonego bitrate jest dalej taki sam, delikatnie mówiąc przeciętny A audio na obu dalej jakoś stłumiony, płaski, tak jakby do dobrej klasy smartphona podłączyć słuchawki kupione w kiosku za 10 pln.

 

 tylko angielska i polska 

 

Jakoś miłośnicy Eleven zapominają, że jest jeszcze najlepsza liga świata czyli Liga Mistrzów, Tak, najlepsza nawet przyznał to kiedyś Swiecicki guru tu dla niektórych. A co do tego, że Eleveny najprawdopodobniej będą w nc razem z paczką C+ to można się tego spodziewać. W Belgii chyba jest podobnie, kiedyś tu ktoś wklejał jak w Belgii Eleveny są w pakiecie razem z kanałami sportowymi Proximusa, gdzie te sportowe Proximusa mają swoją ligę czyli belgijską a hiszpańską już Eleveny czyli podobnie jak u nas i tam są te kanały razem sprzedawane. Ma ktoś jeszcze te ceny jak te kanały zaczęto tam sprzedawać ?

Edytowane przez Andrzej30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Belgii Eleveny są w pakiecie razem z kanałami sportowymi Proximusa, gdzie te sportowe Proximusa mają swoją ligę czyli belgijską a hiszpańską już Eleveny czyli podobnie jak u nas i tam są te kanały razem sprzedawane. Ma ktoś jeszcze te ceny jak te kanały zaczęto tam sprzedawać ?

 

 

Ok, tak to tam wygląda, Eleveny są w pakietach z ich sportowymi kanałami.

 

https://www.proximus.be/en/id_cr_foot/personal/our-products/television/sucker-for-soccer.html

Edytowane przez Andrzej30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada w tym Eleven- przed derby Madrytu ani studio przedmeczowe i pomeczowe oraz brak komentarza ze stadionu...

Robi dla Ciebie różnicę że komentator pojedzie na wycieczkę? Mecz i tak będzie lepiej oprawiony niż w C+.Eleven daje czołówkę LaLigi ,skrót w przerwie i masę statystyk a na koniec wywiady.Do tego nie ma słynnego pana nie mówiącego R.

 

A tak w ogóle wolałbym Milan-Napoli live.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz teraz? Nawet od kwietnia studia nie ogarnęli... mało czasu... wiem pół roku.

A w nc+ to kiedy miałeś to mityczne studio? Chyba tylko przed El Clásico. W lidze włoskiej ani razu nie było, w przypadku francuskiej pewnie też. Wolę więcej meczów niż godzinne [beep]enie "ekspertów" z którego nic nie wynika.

 

I dlaczego liczysz od kwietnia skoro nadają od sierpnia :crazy:

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej przegladarce dziala tvn player,chcialem wejsc w eleveny,i na firefoxie nie dziala mimo wylaczenia adbloka,na chrome nie dziala,na operze caly czas pisze zeby sie zalogowac mimo ze jestem zalogowany...

Player.pl działa we wszystkich popularnych przeglądarkach, jeśli masz problem, skorzystaj z tej strony: http://player.pl/przetestuj-usluge.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nc+ to kiedy miałeś to mityczne studio? Chyba tylko przed El Clásico. W lidze włoskiej ani razu nie było, w przypadku francuskiej pewnie też. Wolę więcej meczów niż godzinne [beep]enie "ekspertów" z którego nic nie wynika.

 

I dlaczego liczysz od kwietnia skoro nadają od sierpnia :crazy:

Stukaj sobie stukaj, mówił o tym szef redakcji sportowej Eleven, że do startu stacji przygotowywali się od kwietnia. Na prawdę nie wszystko w Eleven jest takie zachwycające jak myślisz.

I zauważ, że w Eleven nie ma tego studia w ogóle. Chyba pół roku, to wystarczający czas... To nie ja się chwaliłem, że robimy studio jakiego jeszcze nie było.

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na tych Elevenach ciągle są problemy z głosem i zanikają końcówki niektórych słów? Przecież chwalili się takim super, nowoczesnym sprzętem. Naprawdę tak trudno to naprawić?

Przeciez oni komentuja przez telefon/walkie-talkie/radio. Nie slyszycie tej wspanialej jakosci? Jak dla mnie to jest audio 48 kbps nie wiecej - co z tego, ze pokazuje w pomiarach 192 kbps? Z tym to jest jak na zasadzie, ze sie robi "upscale" obrazu do HD tresci w SD. Inaczej mowiac oszustwo lub zaklamywanie rzeczywistosci XD

 

Od samego poczatku nadawania slychac wyraznie, ze to jest max 48 kpbs, tylko tak slaba jakoscia mozna wytlumaczyc to, ze audio jest jak na Sportklubie.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie mecz na Sporklubie gdzie ciągle słychać jakieś trzaski, wtedy może skończysz z głupimi/nietrafionymi porównaniami. Dźwięk na Eleven jest na poziomie tego z kanałów sportowych z Canal+. Jakby dźwięk miał 48 kbps to słychać by było plastikowe pobrzmienie którego nie doświadczyłem. Masz jakieś konkretne dowody na max 48 kbps, czy to opinie z cyklu "nie wiem, ale i tak się wypowiem"?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...