Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, a Canal+ miał więcej anten i więcej komentatorów i nie pokazywali tego tak dużo.

Widać, jak niekórzy z Eleven komentują 3 razy dziennie, przy czym Canal+ raz na miesiąc było nazwisko, lub jeden raz w tygodniu.

 

Canal+ nie wiem komu płaci i za co. Mają tylu komentatorów i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=11278&live=65&pid=13026&lang=fr&rech=1&nom=++++++Eleven+HD++EUTELSAT+HOT+BIRD+13%B0E++%2811278%29++++++++++++++++++++++++

U was też przycina Eleven i Eleven Sports?

Wykres Detailed VIDEO na stronie powyżej pokazuje,że wczoraj i dzisiaj bitrate się obniżył.

Edytowane przez NEWs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=11278&live=65&pid=13026&lang=fr&rech=1&nom=++++++Eleven+HD++EUTELSAT+HOT+BIRD+13%B0E++%2811278%29++++++++++++++++++++++++

U was też przycina Eleven i Eleven Sports?

Wykres Detailed VIDEO na stronie powyżej pokazuje,że wczoraj i dzisiaj bitrate się obniżył.

Ja zauważyłem przycinki na Eleven Sports.

Jak widać, zamiast poprawiania jakości, mamy jej pogorszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a Canal+ miał więcej anten i więcej komentatorów i nie pokazywali tego tak dużo.

Widać, jak niekórzy z Eleven komentują 3 razy dziennie, przy czym Canal+ raz na miesiąc było nazwisko, lub jeden raz w tygodniu.

 

Canal+ nie wiem komu płaci i za co. Mają tylu komentatorów i co?

No nie wiem - Ligue 1 w Canal+ komentowali praktycznie non-stop Stefan Bialas, Rafał Debinski i Tomasz Smokowski na zmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na nc+ cały czas Eleven przycina. Niektórzy za chwilę napiszą, że to wina dosyłu lub transpondera nc+. Dlaczego mecz Vive w ręczną na canal+ jest bez przycięć? Sygnał źródłowy biorą ten sam. Rozumiem, że na streamie może przycinać, ale na satce. Obecnie mecz Barcy także co jakiś czas przycięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że niektórym ludziom z tego forum nie przeszkadza zła jakość Eleven. Pieją z zachwytu, że mogą oglądać po 7 spotkań dziennie. Szkoda, że w stopklatkach :)


Na twitterze krzyczą że na NC+ skacze obraz przy meczu Barcy na Eleven, u Was też?

Na fejsie też nikt ztego powodu nie jest zadowolony. Poza kilkoma amatorami darmowych streamów z forum.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwisz jak na FP Eleven jedna osoba o tym napisała to druga stwierdziła że zapewne nie posiada tv HD :roll: Widać są tacy co nie wiele im do szczęscia potrzeba.A NC+ już rozmyśla jaka kwota będzie adekwatna za to.Mam nadzieje że te kanały jak najszybciej pojawią sie w CP.A wtedy część osób poważnie rozważy zmianę operatora jak tam będzie tańsza ta opcja.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta nowa jakosc w pokazywaniu sportu o jakiej bredzil miroslawski

O to to! Dodatkowo, warto aktualnie spojrzeć na to, jak Eleven i Canal+ pokazują mecz VIVE w Lidze Mistrzów. Bezpośrednie starcie "nowej jakości" Eleven i "złego" Canal+. Przecież to jest różnica klas na korzyść Francuzów! Fatalny dźwięk Eleven + wyciszenie trybun. Na Canal+ wszystko idealnie słychać, odgłosy kibiców, brak jakiegokolwiek wyciszenia. Podejście Canal+ do piłki ręcznej? 2-ch komentatorów na hali świetnie przeżywają mecz. Eleven? 1 komentator, jakieś mamrotanie pod nosem, zupełny brak czucia meczu. Nie będę już pisał o samym przekazie, bo obraz na Canal+ jest co najmniej 2x lepszy niż na tym całym Eleven. No, ale do tego zdążyliśmy się wszyscy przyzwyczaić.

 

Śmiech mnie ogarnia. "Nowa jakość telewizji sportowej" jest aktualnie na poziomie trochę lepszym niż Sportklub. Brawa! No, ale oczywiście znajdą się tacy, co dalej będą przekonywać, że Eleven to guru.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to! Dodatkowo, warto aktualnie spojrzeć na to, jak Eleven i Canal+ pokazują mecz VIVE w Lidze Mistrzów. Bezpośrednie starcie "nowej jakości" Eleven i "złego" Canal+. Przecież to jest różnica klas na korzyść Francuzów! Fatalny dźwięk Eleven + wyciszenie trybun. Na Canal+ wszystko idealnie słychać, odgłosy kibiców, brak jakiegokolwiek wyciszenia. Podejście Canal+ do piłki ręcznej? 2-ch komentatorów na hali świetnie przeżywają mecz. Eleven? 1 komentator, jakieś mamrotanie pod nosem, zupełny brak czucia meczu. Nie będę już pisał o samym przekazie, bo obraz na Canal+ jest co najmniej 2x lepszy niż na tym całym Eleven. No, ale do tego zdążyliśmy się wszyscy przyzwyczaić.

 

Śmiech mnie ogarnia. "Nowa jakość telewizji sportowej" jest aktualnie na poziomie trochę lepszym niż Sportklub. Brawa! No, ale oczywiście znajdą się tacy, co dalej będą przekonywać, że Eleven to guru.

W tygodniu pisałem o tym samym to jeden z forumowiczów ( kto śledzi forum wie o kogo chodzi ) dziwił się, że admini nie usuwają moich postów gdyż piszę nieprawdę. Już wtedy pisałem, że nie potrzebne są żadne pomiary bitrate gdyż normalnie widać, że te same wydarzenia na tvp sport czy canal+ są w lepszej jakości niż na Eleven.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku wejścia na HB były stopklatki? A to ciekawe...

 Oczywiście. Na Eleven Sports od początku zdarzają się przycinki. Dzisiaj to samo zaczęło się na Eleven. Do tego chwilowe zaniki głosu.

Super, że Eleven jest w NC+. Super, że można ogladac La Ligę. Ale jakość tych kanałów jest słaba i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni...

"Nowa jakość telewizji" - śmiechu warte :lol2:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku wejścia na HB były stopklatki? A to ciekawe...

Na sat stopklatki zaobserwowałem dziś. Wcześniej były na streamie. Słaba jakość obrazu o dźwięku nie wspominając ma miejsce od początku wejścia na hotbirda.

Jeśli wg Ciebie Eleven ma jakość na poziomie HD to Canal+ Sport HD , Polsatsport HD to kanały o jakości UHD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku transmisje w C+ były tak dobre jak dzisiaj? 

Masz Canal+ ? Jeśli tak to wiesz, że były. Canal+ równa się jakość. Obraz jak Żyleta. Nawet Canal+ w analogu miał lepszą jakość niż teraz Eleven w pseudo Hd.

Nikt nie czepia się transmisji w Eleven tylko jej tragicznej jakości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...