Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polska to dziwny kraj..ale ok każdy ma po trochu racje.

Fani Eleven i C+,kazdy ma swoją racje której broni i nie ma sensu wyżywac sie na sobie.

Fakt C+ mając prawa spartolił ze mógł pokazać wiecej ale nie pokazał z jakiegos powodu.Z kolie Eleven nawalił praw jak głupi sera i pokazuje praktycznie parę meczy więcej Live niz C+ reszta to odgrzewane kotlety z przed paru godzin...i to sa fakty.

Mi najbardziej brakuje profesjonalizmu we wszystkim co robi Eleven.Jaki jest C+ taki jest ale jak juz komentowali  to sie tego fajnie słuchało.

Mam tylko jedną prośbe, niech eleven nie kupuje premier league,chyba że, bien ich łyknie i wtedy zrobią z 5 kanałów sportowych.Jedynie wtedy bedzie miało to sens.Zwyczajnie sowbie nie wyobrażam na tych ich kanałach tely transmisji.

Angielskiej to by musieli z 8 meczy pokazac w kolejce :)...tam praktycznie nie ma słabych meczy (niestety jestem fanem premier league i barcy :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja się wyrobi, najpierw wchodzili 2 minuty przed meczem lub chyba równo z gwizdkiem, teraz wchodzą wystarczająco wcześniej, pokazują po meczu statystyki, najlepsze akcje  i z tego co widziałem to chyba jakiś wywiad. 

Kwestia praw jest takowa- rozumiałbym żale, gdyby Eleven podkupił prawa innej stacji i ich nie emitował. Jednak Eleven kupił prawa, którymi w Polsce od lat nie była zainteresowana żadna stacja. Więc jeśli mam do wyboru- brak transmisji TV jak to było dotychczas w Polsce lub transmisje sporadyczne w Eleven to wybieram tą drugą opcję. Pretensje do Eleven były by zasadne gdyby mając wolną antenę nie emitowała danych rozgrywek. Jednak ona ich nie emituje, gdyż anteny ma pozajmowane. Pokazuje na antenach to co ma większą popularność. Oczywiście pojawiają się głosy o braku ligi belgijskiej czy meczu Celticu, jednak gdyby wyemitowali je zamiast np. meczu Barcelony, Valencii , Juventusu itd. to więcej było by głosów krytycznych wobec Eleven i na nic by dały przekonania stacji,że chcą wyemitować coś live z każdej ligi, którą posiadają. 

Myślę,że w perspektywie niezbędne będzie uruchomienie 3 kanału czy nawet 4, ale oni dopiero co ruszyli z dwoma, więc nie będzie to tak szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi czy każdy ogląda po 7 spotkań live (tacy pewnie też są). Większość jednak z braku czasu wybiera tylko po jednym meczu. Przewaga Eleven nad c+ w tym względzie jest taka że odkąd są w nc+ mam większy wybór relacji a tym samym większą szansę że coś obejrzę. Nieraz była sytuacja że wygospodarowałem trochę czasu a tu w nc+ same powtórki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakiś obowiązek, że jak masz prawa to musisz dawać mecze na żywo? Mają, bo nikt inny tego w Polsce nie chciał. Ile lat nie miałeś w Polsce dostępu do meczów ligi szkockiej czy belgijskiej? No właśnie.

 

Co do Celticu: mylisz się, grają o 16 polskiego czasu. Tak samo kłamiesz, bo nie dość, że retransmisje ligi szkockiej na Eleven były to nawet mecze live były nadawane. Ale przecież do czegoś trzeba się dowalić, a kij tam z prawdą.

Ty masz chyba problemy ze sobą chlopcze. Nie kłamie tylko nie mam czasu śledzić wszystkiego na bieżąco. I jeśli Celtic nie gra o 12 to miej pretensje do strony na której to wyczytałem. A druga rzecz jeśli już mają prawa do ligi szkockiej to mogli by puścić jakiś mecz na żywo. To tylko moje takie luzne spostrzeżenia. Nie żeby od razu się spinac. Tak naprawde to ja mam gdzieś i eleven i C+ czy nawet eurosport albo polsat sport. I bez różnicy mi co gdzie leci i kto jakie prawa ma. Mam dostęp do wszystkich kanałów sportowych i chodzi tylko o to żeby jak raz w tygodniu wyłączy się tv to żeby było tam coś ciekawego. A czy to ważne kto jakie prawa ma za ile je kupił i na jakim kanale będzie dany mecz albo kto go skomentuje? Niesądzę. Edytowane przez lukas8887
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po co im ta liga szkocka i belgijska jak żadnego meczu nie puszczają na żywo? Szkockiej to nawet retransmisji żadnej nie widziałem

Te dwie ligi pozyskali na początku jak mniemam.

Wtedy nie mieli pewności, ze łykną np. La Liga czy Serie A nieprawdaż?

 

Jedyną pewność to mogli mieć chyba tylko co do rozgrywek angielskich bo nikt w Pl nie wykazywał chęci przez lata na nie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska komentatorow:

 

Sobota
13:30 Milton Keynes Dons FC v Derby County [Eleven] Marcin Grzywacz
16:00 FC Barcelona v UD Las Palmas [Eleven] Patryk Mirosławski / Tomasz Ćwiąkała
18:00 AS Roma v Carpi FC 1909 [Eleven Sports] Dominik Guziak / Piotr Czachowski
18:15 Real Madrid CF v Malaga CF [Eleven] Michał Mitrut / Tomasz Ćwiąkała
20:30 Villareal CF v Atlético de Madrid [Eleven] Patryk Mirosławski / Kuba Ostrowski
20:45 SSC Napoli v Juventus FC [Eleven Sports] Marcin Grzywacz / Piotr Czachowski

 

Niedziela
12:00 Sporting de Gijon v Real Betis Balompié [Eleven] Mariusz Hawryszczuk / Tomasz Ćwiąkała
12:30 Genoa CFC v AC Milan [Eleven Sports] Michał Mitrut
14:00 Olimpique Marsylia v SCO Angers [Eleven] Marcin Grzywacz / Stefan Białas
15:00 Torino FC v US Citta di Palermo [Eleven Sports] Dominik Guziak
16:00 Real Club Deportivo de La Coruña v RCD Espanyol [Eleven] Michał Mitrut
18:15 Getafe FC v Levante UD [Eleven] Marcin Pawłowski / Marcin Gazda
20:30 Real Sociedad de Fútbol v Athletic Club [Eleven] Patryk Mirosławski / Kuba Ostrowski
20:45 FC Internazionale Milano v ACF Fiorentina [Eleven Sports] Mateusz Święcicki / Piotr Czachowski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Elevenow - raczej sie nie skusze na tak slaby kontent, ponadto nie mam zamiaru placic 2x za to samo ...

 

Dobrze, żę to nam zakomunikowałeś. Przynajmniej skończą się Twoje posty w tym temacie!! Wszyscy są szczęśliwi!! 

 

Ciekawe kto z was  ogląda te wszystkie mecze. Po co 7 meczy LaLiga w jak tylko 2 -3 godna obejżenia.Jednak Canal +miał wystarczającą liczbę meczy.

 

Po to żebyś się głupio pytał! 

Nie każdego rajcuja mecze Barcelony/Realu w których to leją sobie Granade czy inne Levante. Więc dobrze, że meczów jest bardzo dużo. Ja w któryś weekend ogladałem 6 meczów Serie A.W ogóle u mnie weekend to mecz za meczem, oglądam też retrransmisje więc super, żę jak coś się nie mieści w ramówce to puszczają zaraz w pierwszym mozliwym terminie. 

Zdarzało się, że od piątku do niedzieli obejrzało się w granicach 10-14 meczów w całości. 

 

Napoli v Juve Marcin Grzywacz ? O.o przecież on raz że nie lubi a dwa że nie zna serie a.

 

Aż się prosi o Juliana Kowalskiego. 

 

 

 

 

Prosi się o Mateusza Święcickiego jak już!!! I dziwi w ogóle jego brak w takim meczu... Hit i nie ma najlepszego komentatora stacji? Dziwna decyzja bo nie widać jakoby miał tego dnia komentować inny mecz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że Eleven zrobił na mnie ogromne wrażenie :)

Canal+ miał prawa a nie umiał ich wykorzystać, mieli wolne antenty, nic nie pokazywali często w danych godzinach a tu proszę - Eleven robi miazgę i pokazuje nawet mecze ostatnich drużyn w tabeli.

Tak właśnie powinno być, a nie to co robił Canal+ dając ochłapy :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto z was  ogląda te wszystkie mecze. Po co 7 meczy LaLiga w jak tylko 2 -3 godna obejżenia.Jednak Canal +miał wystarczającą liczbę meczy.

Napiszę ze swojej perspektywy. Od startu Eleven obejrzałem może z 10 spotkań z tego kanału i to nie wszystkie w całości. Kolega Robson robi taką ilość w jeden weekend. Wielu się zapyta- co ze mnie za Kibic  itd. Niestety tak się składa,że weekendy jestem zajęty i wtedy kiedy tych wydarzeń sportowych jest najwięcej ja nie mam czasu ich oglądać. Takie życie. Jednak w 100% podzielam zdanie kolegi Robsona, który jest beneficjentem w przeciwieństwie do mnie w tej sytuacji. Wyznaję filozofię,że TV sportowa ma emitować jak najwięcej się da i wykorzystywać swoje prawa maksymalnie. Raz to oczywiście wybór, dwa- Ty np. możesz oglądać mecz wieczorem,a ktoś inny ma właśnie nocną zmianę i wybierze mecz w godzinach przedpołudniowych czy popołudniowych.Tu nie chodzi o to czy się obejrzy wszystkie mecze- tylko,że istnieje taka możliwość. Jeden obejrzy mecz Barcelony, Realu,a drugi wybierze Sewilla-Las Palmas czy Celta- Villareal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napoli v Juve Marcin Grzywacz ? O.o przecież on raz że nie lubi a dwa że nie zna serie a.

 

Aż się prosi o Juliana Kowalskiego. 

 

 

 

 

Fakt, dziwne, że akurat taki hit dostaje Grzywacz. Kowalski? Jestem na nie. Nie podoba mi się jego barwa głosu i ciągłe "em, em, my, my" w czasie komentowania, które irytuje [beep]nie. 

Ciekawe kto z was  ogląda te wszystkie mecze. Po co 7 meczy LaLiga w jak tylko 2 -3 godna obejżenia.Jednak Canal +miał wystarczającą liczbę meczy.

Zmusza Cię ktoś do oglądania wszystkich meczów? Nie, więc nie rozumiem dlaczego narzekasz. Owszem, C+ miał Wolskiego, Orłowskiego i innych, ale powiem szczerze, że ja powrotu ligi hiszpańskiej i innych do nc+ sobie nie wyobrażam. Nie potrafiłbym znowu wrócić do 3-4 meczów z kolejki. 

 

Ty masz chyba problemy ze sobą chlopcze. Nie kłamie tylko nie mam czasu śledzić wszystkiego na bieżąco. I jeśli Celtic nie gra o 12 to miej pretensje do strony na której to wyczytałem. A druga rzecz jeśli już mają prawa do ligi szkockiej to mogli by puścić jakiś mecz na żywo. To tylko moje takie luzne spostrzeżenia. Nie żeby od razu się spinac. Tak naprawde to ja mam gdzieś i eleven i C+ czy nawet eurosport albo polsat sport. I bez różnicy mi co gdzie leci i kto jakie prawa ma. Mam dostęp do wszystkich kanałów sportowych i chodzi tylko o to żeby jak raz w tygodniu wyłączy się tv to żeby było tam coś ciekawego. A czy to ważne kto jakie prawa ma za ile je kupił i na jakim kanale będzie dany mecz albo kto go skomentuje? Niesądzę.

Miło, że się o mnie martwisz, ale spokojnie, wszystko u mnie w porządku. Szczerze? Jesteś ignorantem, bo zarzucasz stacji, że nie pokazują meczu, a Celtic gra o innej godzinie. Na jakiej stronie to wyczytałeś? Bo ja patrzyłem na kilku i wszędzie jest mecz o 16. Poza tym brak czasu nie jest wymówką. Następnym razem sprawdź w kilku źródłach i dopiero pisz. 

 

Poza tym: gdzie niby mają puścić mecz szkockiej ligi jak w tym samym czasie jest La Liga, Serie A czy Ligue 1? Każdy mecz z tych lig będzie miał większą oglądalność niż mecz Celticu. 

 

I tak, komentator jest ważny. Bo jak wiem, że mecz komentuje Wolski czy Święcicki to od razu lepiej się ogląda, a jak muszę słuchać komentarza Jońcy czy Jasiny to mnie trafia. 

 

 

EDIT: No i już wiadomo czemu Święcicki nie komentuje dzisiejszego hitu Napoli - Fiorentina. Łukasz Wiśniowski, były dziennikarz Orange Sport, a obecnie naczelny Łączy Nas Piłka dzisiaj się żeni, a że obydwaj się kumplują to pewnie poszedł na wesele ;)

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Eleveny nie wchodzą do dużych kablówek? Czy wszyscy na tym forum to abonenci nc+? Od 18 września nikt tu już nie porusza kwestii niedostępności ESN.

 

A niestety Eleveny wciąż są nieobecne u czterech największych operatorów kablowych (Multimedia, UPC, Vectra, Inea). Ja np. jestem w Inei i cały czas słyszę od nich, że "negocjacje trwają".

 

O co w tym wszystkim chodzi? Czy te duże kablówki są tak [beep]e na kasę, czy może ESN stawia jakieś dziwne warunki?

 

Kto to wszystko utrudnia? Dlaczego to tak się wlecze?

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz, że ktokolwiek ma wiedzę na forum i ci to zakomunikuje dlaczego tak jest.

Na forum wyczytałem od lipca, że będą w Multimedii po 20PLN, nie ma do dzisiaj, że nc+ ma na nich wyj.. i nie będzie, a są. Że Krok dołączy na bank, bo zniszczy  nc+, nie ma do dziś. Że w Vectrze, to na bank będą, bo oni zawsze ze sportowych kanałów dołączali jako jedni z pierwszych. Że w UPC nie będzie, bo tam nawet  nSport nie ma. A tu nSport jest, a Eleven nie ma. Że w ogóle Eleven, to ma być telewizja jakiej jeszcze nie było... no i jest... Z Majdanem na czele (zaraz będą na mnie pomyje wylewać, że przecież w tym Eleven, to wszystko jest cacy).

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że się o mnie martwisz, ale spokojnie, wszystko u mnie w porządku. Szczerze? Jesteś ignorantem, bo zarzucasz stacji, że nie pokazują meczu, a Celtic gra o innej godzinie. Na jakiej stronie to wyczytałeś? Bo ja patrzyłem na kilku i wszędzie jest mecz o 16. Poza tym brak czasu nie jest wymówką. Następnym razem sprawdź w kilku źródłach i dopiero pisz.

 

Poza tym: gdzie niby mają puścić mecz szkockiej ligi jak w tym samym czasie jest La Liga, Serie A czy Ligue 1? Każdy mecz z tych lig będzie miał większą oglądalność niż mecz Celticu.

 

I tak, komentator jest ważny. Bo jak wiem, że mecz komentuje Wolski czy Święcicki to od razu lepiej się ogląda, a jak muszę słuchać komentarza Jońcy czy Jasiny to mnie trafia.

Ok następnym razem spedzę dwie godziny żeby coś sprawdzić. Co za gość. Dla mnie komentarz nie ma żadnego znaczenia tu chodzi o mecz o piłkę nożna nie o gadanie o niej. Po za tym Wolski ok dobrze się go słucha ale pana Orrrrrrrrłowskiego to według mnie nie za bardzo się słuchało w C+. Dlatego też oceniam komentatorów Eleven na plus.

 

Co do szkockiej i belgijskiej to uważam że wskazany był by w takim razie trzeci kanał. Są ludzie którzy w kółko lubią oglądać Barcelonę jak ciągle wygrywa. A są ludzie co wola obejrzeć czasem słabsza ligę w której być może jest ciekawszy mecz niż w tych silniejszych.

Edytowane przez lukas8887
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz, że ktokolwiek ma wiedzę na forum i ci to zakomunikuje dlaczego tak jest.

Na forum wyczytałem od lipca, że będą w Multimedii po 20PLN, nie ma do dzisiaj, że nc+ ma na nich wyj.. i nie będzie, a są. Że Krok dołączy na bank, bo zniszczy  nc+, nie ma do dziś. Że w Vectrze, to na bank będą, bo oni zawsze ze sportowych kanałów dołączali jako jedni z pierwszych. Że w UPC nie będzie, bo tam nawet  nSport nie ma. A tu nSport jest, a Eleven nie ma. Że w ogóle Eleven, to ma być telewizja jakiej jeszcze nie było... no i jest... Z Majdanem na czele (zaraz będą na mnie pomyje wylewać, że przecież w tym Eleven, to wszystko jest cacy).

 

Hehe, też już zauważyłem tę tendencję: scena forum się polaryzuje i dzieli na zagorzałych zwolenników oraz przeciwników ESN (przy czym tych drugich jakby mniej).To u nas tak tylko, czy w innych krajach też? Zawsze same skrajności.

 

Co do wejścia ESN do kablówek - nie liczę na pewne info. Wiem, że było mnóstwo bzdur i dezinformacji.

 

Ale mimo wszystko - czasem ktoś coś podsłyszy, zdarzają się jakieś przecieki, jakieś odpowiedzi konsultantów (wiem, że mało wiarygodne).

 

Zawsze to lepsze niż nic.

 

Przyznam, że pooglądał bym sobie te zagraniczne ligi. Normalnie oglądam Ekstraklasę, ale jako że w tym roku Lech, któremu kibicuję stracił już szansę na mistrza (w rekordowym tempie niestety) to przestały mnie kręcić pozostałe mecze naszej ligi.

Zamiast jakichś pięciu w kolejce, będę oglądał tylko jeden, a w ramach terapii i że tak powiem odtrutki - chciałbym popatrzeć sobie trochę na Ligue 1 czy La Ligę.

 

Dlatego z wytęsknieniem czekam na każdą plotkę w temacie "ESN a kablówki":)

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...