Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z każdym kolejnym tygodniem będzie coraz lepiej. Wcześniej pamiętam od razu po gwizdku schodzili, a teraz zostają i pokazują statystyki, wywiady, najlepsze momenty etc. To samo było z wchodzeniem na mecze - wcześniej wchodzili 1-2 minuty przed gwizdkiem, teraz 5 minut przed. Po prostu trzeba im dać czas, C+ też na pewno miał takie problemy. Ktoś powie inne czasy, OK, ale pamiętam jak się miotali i gubili jak dostali prawa do Ligi Mistrzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven powinie mieć jeszcze jeden kanał... nie ma jak obejrzeć dzisiaj Deportivo La Coruna - Sporting Gijon oraz Villarreal - Athletic Bilbao...

poza tym zawsze można wcisnąć więcej spotkań ligi belgijskiej, francuskiej i szkockiej. ewentualnie powinni uruchomić stream na te dodatkowe transmisje - może taki kanał online promo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wymawia : Maszerano czy Maszczerano? Mirosławski to dobrze wymawia? Wiem że taki rodzyny to często walił Szpakowski:)

Jakoś tak mnie razi w uszy to"maszczerano"

 

...jeszcze "tera sztejgena" ;-]..chyba coś mirosławski nie za bardzo z wymową

Edytowane przez yahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wymawia : Maszerano czy Maszczerano? Mirosławski to dobrze wymawia? Wiem że taki rodzyny to często walił Szpakowski:)

Jakoś tak mnie razi w uszy to"maszczerano"

 

...jeszcze "tera sztejgena" ;-]..chyba coś mirosławski nie za bardzo z wymową

Mirosławski trochę czasu spędził w Niemczech i biegle zna ich język ;) Zresztą na potwierdzenie robił wywiad z Marc Huck'iem w "Asie Wywiadu" ;) O wymowę nie ma się co czepiać.

A co do Argentyńczyka to jego nazwisko wymawiają tak jego rodacy. Może nie jesteśmy do tego tak przyzwyczajeni, ale błędu też nie robi ;)

 

PS. W ogóle moim prywatnym zdaniem, do komentatorów można się przyczepiać tylko o przekręcanie nazwisk a nie o wymowę. Gdybyście usłyszeli jak Portugalczycy wymawiają nazwisko Cristiano Ronaldo i tak zaczęliby to robić polscy komentatorzy to pewnie większość by to wyśmiała :P Więcej wyrozumiałości i dystansu do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski nie jest najgorszy,powiem nawet ,ze chyba najbardziej mi leży z komentatorów,ale większość to i tak słaby poziom.Nie ukrywam że brakuje mi tych ciekawostek podczas komentarzy Orłowskiego i Wolskiego.Moze jakieś mecze pokomentują na Elevenie.

Komentarz może nie jest najważniejszy ,tylko mecz ,ale nie lubię jak mi ktoś rzęźi po uchu ,dlatego jest dobrze jak komentarz nie przeszkadza.

Najważniejsze że w TV w końcu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...