Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo się ciesze, że ELEVEN jest non stop krytykowany. Nie dziwie się ludzie się wkurzają bo jeżeli ktoś reklamuje się hasłem wyprodukowany według najwyższych standardów i nadawany w FULL HD to nie dziwie się że ludzie są wściekli jak im się robi wodę z mózgu pustymi hasłami bez pokrycia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz włączyłem na mecz Realu i rzeczywiście jest trochę kiepsko z dźwiękiem, bo mam takie wrażenie jakby był sztucznie tłumiony czy coś. Wczoraj jak oglądałem powtórkę Ligue 1 to nie było problemu, na powtórce Serie A też. 

Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie. Po przełączeniu z CANAL+Sport na Eleven głośność trzeba zwiększyć dwukrotnie, żeby cokolwiek słyszeć. A jak już zrobimy głośniej, to odnosi się wrażenie przytłumionego dźwięku. Nazwałbym to tak jakby takim dźwiękiem SD zamiast HD jeśli można w ten sposób użyć porównania. Taki rozmyty.

Edytowane przez ajax1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z ciekawości włączyłem teraz na Eleven (liga hiszpańska) i na Eleven Sports (liga włoska). I moim zdaniem przy meczu Serie A z dźwiękiem jest wszystko OK, ale już przy La Lidze znowu jest takie stłumienie. Są więc dwie możliwości wg mnie: albo ten problem występuje tylko przy La Lidze, albo po prostu jest problem w jednej kabinie i tak się złożyło, że z niej akurat dzisiaj komentują ligę hiszpańską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak maruderom się nie podoba Eleven na nc+ to niech oglądają darmowy stream w internecie z zacięciami itd

 

Od jakiegoś czasu nie da się czytać tego forum.Wszystko nie pasuje.Ciągłe narzekania.Ludzie opamiętajcie się.Z prawami piłkarskimi w nc+ jest znacznie lepiej niż w poprzednim sezonie a tutaj dalej źle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+Sport relacje ligi hiszpańskiej czy włoskiej miały znacznie gorszą jakość od Ekstraklasy czy BPL, więc to raczej nie jest jest wina Eleven.

 

Co ciekawe teraz mam wrażenie (wczoraj widziałem powtórkę Roma - Frosinone), że jakość była dużo lepsza niż w C+. Aktualnie mecz Udine ma dokładnie poziom z C+, obraz lekko ciemnawy (brak żywych kolorów). Natomiast wczorajsza powtórka była świetna i wyglądała jak angielska w C+. Z kolei mecz ligi hiszpańskiej na Eleven ma bardzo dobrą jakość, ja nie wiem co Wy tam widzicie....mecz Realu też - identycznie jak w C+ ta jakość jest gorsza niż polskiej i angielskiej.

 

 

Plus też Mikrut - fajnie komentuje włoską podoba mi się. W Eleven włoska ma zdecydowanie najlepszych komentatorów w C+ najlepszych miała angielska i hiszpańska, zaraz potem francuska, a poziom komentarza włoskiej był fatalny....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same mecze w ręcznej puszczaja w eleven i Canal + NIe potrzebnie sobie zapychaja ramówke

 

Mam wrażenie, że świata poza nc+ nie widzisz.

 

Ty masz Canal+ i Eleven, więc dla Ciebie jest to dublowanie. Ale ktoś inny (np. w kablówce) nie ma Canal+, ale ma Eleveny ma w pakiecie podstawowym. Więc mu się nie dubluje :)

 

Nie będę wspominał, że Canal+ i Eleven to dwa różni nadawcy, właściciele itd. Eleven nie jest częścią Canal+ :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumowanie. Nie "pozbyli się" na rzecz Canal+, a jedynie "podzielili się". :)

 

Może i lepiej, gdyby dali piłkę. Ale Canal+ i Eleven to dwa różne podmioty, nie można łączyć ich ramówek.

 

Jestem też przekonany, że jedynie nc+ będzie sprzedawało Eleven wraz z Canal+, by nie ucierpiał ich główny produkt. Podobnie FIlmBox, aby nie zagroził Ale kino+ i Canal+, sprzedają osobno, a nie jak Cyfrowy Polsat w pakietach dostepnych w tzw. podstawowe ofercie.

 

Cyfrowy Polsat pewnie dołączy Eleven`y do pakietu sportowego (tak myślę). Więc abonent CP niemający dostępu do Canal+, dla Ciebie "dublujący się" mecz będzie mógł obejrzeć tylko w Eleven.

 

Swoją drogą fajny pomysł. Kupić prawa sportowe, a później sprzedać komuś i część zatrzymać u siebie. Mają głowę chłopaki :)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok podzielili, nawet powiem więcej - podzielili się za miejsce na transponderze pewnie ;)

 

Nie chce być złym prorokiem, ale jak w Elevena nie wierzę w CP...po prostu oni mają swoją politykę i nie będą odbierać widzów Polsatom Sport (to moje zdanie:) ). Natomiast dobrze byłoby gdyby Eleven tam był, bo to będzie realna konkurencja dla nc+ i szansa na nie wiązanie Elevenów z paczką Canal+. Jednak nie wierzę w to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+Sport relacje ligi hiszpańskiej czy włoskiej miały znacznie gorszą jakość od Ekstraklasy czy BPL, więc to raczej nie jest jest wina Eleven.

 

Co ciekawe teraz mam wrażenie (wczoraj widziałem powtórkę Roma - Frosinone), że jakość była dużo lepsza niż w C+. Aktualnie mecz Udine ma dokładnie poziom z C+, obraz lekko ciemnawy (brak żywych kolorów). Natomiast wczorajsza powtórka była świetna i wyglądała jak angielska w C+. Z kolei mecz ligi hiszpańskiej na Eleven ma bardzo dobrą jakość, ja nie wiem co Wy tam widzicie....mecz Realu też - identycznie jak w C+ ta jakość jest gorsza niż polskiej i angielskiej.

 

 

Plus też Mikrut - fajnie komentuje włoską podoba mi się. W Eleven włoska ma zdecydowanie najlepszych komentatorów w C+ najlepszych miała angielska i hiszpańska, zaraz potem francuska, a poziom komentarza włoskiej był fatalny....

Jasne obecny mecz udine to jakość meczy z C+.Radzę jeszcze raz dokładnie zobaczyć i porównać.Oczywiście ta jakość to nie jest wina Eleven tylko i wyłącznie NC+.Radzę sprawdzić obecnie kanał 37.Jakość Eleven jest podobna do Ligi angielskiej ale wtedy gdy była tam mocno krytykowana przez abonentów.Ja nie widzę wielkiej tragedii ale jak to mówią szału nie ma.I dodam jeszcze raz jest to wina NC+ bo to oni nadaja te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale wszyscy piszą jak to w C+ ładnie wygląda, a wygląda włoska i hiszpańska w zasadzie tak samo ;) Te przekazy były gorsze od zawsze od kiedy pamiętam, nawet jeszcze z 10 lat temu na wielkim kineskopowym z płaskim ekranem ;)

Angielska kiedyś była żyleta, ale od 2 lat jest takie lekkie pływanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP dodaje to co im się tylko opłaca.A do pakietów nie da się nom stop dodawać kanałów w tej samej cenie.Też że ktoś chce być szeroko dostępny to nie znaczy że dostanie sie do CP.Ile abonenci juz proszą i zabiegają o TVP ABC czy Puls2  nie wspomnę o Sportklubie.Ale jak dodadzą szybko i to do pakietu Sport HD wyjdzie to na korzyść i dla abonentów NC+.@yadyam co jest niby bez sensu?Na jednym kanale miała być piłka kopana na drugim inne sporty.Nie każdy posiada C+ i Eleven.A zainteresowanie w LM w ręczna też jest zapewne nie małe.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obu kanałów jest na razie taka sobie. Średnie bitrate na poziomie 5,5-6 MBit/s to zbyt mało. W przypadku kanałów sportowych minimum to 10 MBit/s. Ale sami dobrze wiecie jaka jest sytuacja na transponderach. Może po 1 października nastąpi poprawa, bo kanał sportowy w dobrym HD to dzisiaj podstawa. Trzeba się jednak cieszyć, że w ogóle te kanały są na satelicie. Jeszcze wczoraj rano narzekaliście na słabą jakość streamu i że się tego nie da oglądać, bo ciągle rwie. Myślę, że jakość Elevenów ulegnie niebawem poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pozycji 10E leca przekazy la liga z jakoscia 50 Mbit/s,a u nas eleven nadaje kosmiczne 5,7 Mbit/s.

Jeszcze w czwartek z nicka marius30 zarzekałeś się, że 11 nie będzie na satelicie i robiłeś wycieczki osobiste do osób, które to potwierdzały, w tym do mnie. Teraz jęczysz o jakość gdzie wiadomo od dawna, że hotbird ma pozapychane transpondery. Spraw sobie lepiej maść na ból pewnej części ciała. Edytowane przez Gadol
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...