Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię że biedny, nie powinny praw zaprzepaścić kosztem Eleven.

 

Jak widać coś jest na rzeczy     bo zbieraja teraz wszystkich przedłużających na  nowe umowy droższe i z mniejszą ilościa pakietową i głownie na 24 miesiące.

Swoja drogą  mozeby komentatorów wymienili  a szczególnie Rosłonia który jest niereformowalny i niczego się nie uczy a jego wiedza   &^(&^     mlodsze osoby od niego o 15 la wiedzą wiecej od niego  bo gośc zna się tylko na tej lidze a pomijam jego wpadki.

 

Jestem ogólnie ciekaw jak to będzie w październiku . Ile $  za Eleven  czy coś się dowiemy jeśli chodzo o nawadanie sat itd.  Derby Madrytu 4 pażdziernika   a zaraz potem El Classico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... Oni kompletnie znikad tak wyjezdzaja z jakimis kompletnie innymi skrotami/ materialami ... To potwierdza jak amatorski poziom jest tego internetowego czegos.

 

Co do tych zachwycajacych sie Elevenami - bez komentarza ... Nie wiem co Wy w tym tworze widzicie, Ja przez 3 tygodnie juz tego badziewia internetowego nie ogladam i wystarczy mi nC+, nie odczuwam zadnego braku czy pustki. To sa jakies zwyczajnie pomyje, przezyje bez tego spokojnie.

 

Zwyczajnie czekam az ten projekt upadnie i powroci stary porzadek, bo to jest zwyczajny [beep] i nic wiecej.

 

1. Jakosc tragedia

2. Dostepnosc tylko w necie - w necie to sie moi drodzy oglada streamy z meczow ktore sie postawilo np. u bukmachera a nie ma ich w TV, a nie najwazniejsze mecze topowych ligi ...

3. Nie ma mowy o obejrzeniu "na zywo" meczu Barcelony czy Realu Madryt - przeladowanie serwerow, strona kilka razy padala z jakimis tam komunikatami o przeladowaniu, wiec sa dowody, ze to ich wina a nie lacz ludzi probujacych obejrzec dany mecz

4. Nagranie czegokolwiek to wyzsza szkola jazdy i trzeba miec duzo szczescia zeby w odtwarzaczu nic sie zacinalo

5. Komentarz tragedia 

6. Zmieniana ramowka z dnia na dzien - kompletnie bez ladu i skladu

7. Ramowka na 2-3 dni do przodu, tworzona na poczekaniu

 

No i te wspaniale wejscia reklamowe - mozna dostac zawalu, glosnosc reklam jest 10x wieksza niz podczas relacji. Juz nie mowiac o tym, ze trzeba nonstop siedziec przy PC i sterowac glosnoscia, bo domownicy Cie zabija z powodu tej roznicy w glosnosci a Ty sam ogluchniesz albo zejdziesz na zawal ...

 

Mogliby zmienic nazwe na "Overload", wtedy by to bardziej pasowalo do tego co sie dzieje na tych kanalach.

 

Zwyczajnie jak czytam to wszystko, to mam wrazenie, ze Wam odpowiada cos w stylu 240p, bitrate 800 kbps, realizacja i zarzadzanie na poziomie dzieci z podstawowki itd. - zadowalacie sie po prostu zwyklym [beep]em.

Co z tego, ze to cos jest za darmo? Tego sie ogladac nie da, za darmo jest wiele rzeczy, ale nie wszystkie sa fajne.

Ja tego za darmo nie chce nawet widziec, bo to wola o pomste do Nieba.

Niech wejda wreszcie na SAT, do wyzszych pakietow, ludzie doplaca i skonczy sie ten 3 miesieczny przypal z ich strony.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn Serie A przeciez trwal tyle co powinien, czyli niecala godzine - magazyny podsumowujace Primera Division, Ligue 1 i Serie A zawsze tyle trwaja na Elevenach.

Moze Tobie chodzi o te magazyny "Preview"? One trwaja po niecale 30 minut zawsze. No ale to sa zapowiedzi kolejek, nie ma tam zadnych skrotow. I w ogole skad teraz nagle o nich napisales? Te magazyny sa zawsze w piatki przed rozpoczeciem kolejek.

 

Mecz Rayo - Deportivo sie skonczyl  po 22, magazyn leci o 1 w nocy a oni skrotu w tym magazynie nie dali - nosz to jakas paranoja ...

 

W ogole WTF? Oni daja wyniki i strzelcow przed skrotem! Co to ma byc? Drugi Sportklub, naprawde ilosc podobienstw pomiedzy tymi stacjami jest niesamowita.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przez kilka tygodni na wakacjach. W trakcie urlopu obejrzałem na stronie Eleven ze 4-5 meczów Serie A na żywo.  

 

Prędkość internetu? Max. 16 mb/s (przy wcale nie najmocniejszej sile sygnału, bo oglądałem te spotkania na świeżym powietrzu, korzystając z życzliwości sąsiadów, którzy w swoim domku letniskowym także korzystali w tym czasie z neta).

 

Moje urządzenie? Tablet. 

 

Wrażenia? Bardzo dobre. W trakcie tych 4-5 meczów zacięło mi zaledwie kilka razy.

 

Jakość obrazu? Bardzo dobra, choć nie zapominajmy, że to był tylko tablet. Urządzenie bądź co bądź miniaturowe w porównaniu z TV.  

 

 

...

 

 

Po powrocie do domu, tutaj na miejscu, przy szybkości internetu 32 mb/s i maksymalnej sile sygnału obejrzałem wszystkie mecze Serie A na laptopie. Ani razu nie wszedłem na stronę player.pl, wszystkie mecze obejrzałem na oficjalnej witrynie internetowej Eleven. 

 

Moje urządzenia? Laptop Sony VAIO + bardzo długi, kilkumetrowy kabel HDMI z Biedronki + telewizor Panasonic TX-L37E30E 

 

Wrażenia? Mimo wszystko bardzo dobre. Może jakość obrazu to nie jakieś full HD, ale ani razu mi nie zacięło (no może raz, zakładam, że z winy mojego internetu). Zdaję sobie sprawę, że na telewizorach od 50' w górę mamy pikselozę, ale na mojej 37' ogląda się naprawdę bardzo przyzwoicie. Obraz jest lepszy niż na Polsat Sport w SD. Co najważniejsze odbiór jest płynny. Odkąd zakupiłem ten kabel HDMI z Biedronki jeszcze nigdy nie udało mi się obejrzeć streamu w naprawdę przyzwoitych warunkach. Po powrocie z urlopu od razu odkurzyłem ten kabel z szuflady, podłączyłem pod lapka i przeżyłem naprawdę prawdziwy szok. Obraz płynny, żadnych zacięć. W niedzielę od 12.00 do 00.00 bez mała cały dzień spędziłem z Eleven.   

 

Warto dodać, że korzystam z dwóch przeglądarek, a stronę Eleven miałem włączoną na tej najbardziej mulącej, czyli Chromie, gdzie nie kasuję historii, gdzie od kilku tygodni nie czyściłem ciasteczek, nie czyściłem laptopa programem CC Cleaner, nawet antywirusem go nie zeskanowałem. Na dodatek miałem kilka innych stron włączonych, a mimo to wszystko śmigało aż miło więc jak czytam wasze posty o prędkości 80 mb/s i tak tragicznej jakości transmisji to opadają mi ręce.

 

Albo wasz dostawca internetu robi was w wała, albo wasze posty są sponsorowane.

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ja powiem tak - internet 6 Mb/s - dzisiaj w nocy, ogladane i nagrywane przez VLC Media Player - nic nie robilem przez te 3 godziny ma PC:

o 23 - Magazyn Ligue 1 - w calosci elegancko nagrany, bez zadnych sciec

o polnocy - Magazyn Serie A - do okolo 3/4 magazynu wszystko fajnie, potem zaczelo troche ciac, na ostatnim skrocie calkiem padlo i sie nie nagral

o 1 - Magazyn Primera Division - jakas masakra, od poczatku do konca sie cielo niemilosiernie, nie dalo rady nagrac ani ogladac

 

Przypadek? Nie sadzę. Po prostu widac ewidentnie, ze tuz przez magazynem Primera Division wszyscy sie wpakowali na transmisje pomimo pozniej pory i zaczelo ciac.

 

Wcale nie trzeba miec szybkiego neta (i w ogole te 6 Mb/s to powinno spokojnie wystarczyc na tak slaba jakosc transmisji jaka oferuje Eleven - TVP Sport na swojej stronie z o wiele lepsza jakoscia nigdy mi nie scielo(!) a zawsze ogladam na FULL quality, Canal+ Sport online tez z lepsza jakoscia niz Eleven i nic mi nie scina praktycznie.

 

Po raz kolejny widac, ze zainwestowali w jakis nedzny stream. Na stronach ze streamami oglada po kilkadziesiat tysiecy ludzi albo wiecej i nic nie tnie, tylko z 11 ciagle jakies problemy sa.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram na meczu Realu musialem sie zalogowac na player.pl bo na stronie Eleven cielo strasznie..

Za dlugo cos sie dogaduja z tymi kablowkami ta stacja to porazka niech odsprzeda canal plus ta la lige bo u nich to zero organizacji jest a komentator jest tak naprawde tylko jeden w miare do przelkniecia, natomiast reszta to amatorszczyzna i dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina eleven czy coś zle ustawiłem ale po podłączeniu laptopa kablem hdmi do tv, obraz tak jak by się podcinał, brakuje płynności w obrazie jaka jest np na jakimkolwiek kanale sportowym z satelity. Czy ja coś źle ustawiłem czy po prostu stream elevena jest jakiś dziwny?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream elevena jest dziwny..nie jesteś jedyny.Działa dobrze tylko tym kilku osobom i tym  które są fanami tej jakości tego "kanału".
Pomijam teraz kwestie zawartości kanałów,ilości meczy,jakości komentarza itp.

Piszę tylko o słabym streamie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem derby Mediolanu na iPadzie i to jest idealna wielkość ekranu do takiego streama. Wyglądało bardzo ładnie i nic nie ścinało. Raz na kilka/kilkanaście minut trochę pikseli i powrót do wyższej jakości. 

 

Czekamy do końca września i zobaczymy co zaoferuje płatny (o ile się pojawi) stream i może wrócę do podłączania laptopa przez HDMI. Póki co mija się to z celem przy większych ekranach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream elevena jest dziwny..nie jesteś jedyny.Działa dobrze tylko tym kilku osobom i tym  które są fanami tej jakości tego "kanału".

Pomijam teraz kwestie zawartości kanałów,ilości meczy,jakości komentarza itp.

Piszę tylko o słabym streamie.

Jak masz starego parcha i internet "60 mbps" z pingami do serwerów streamu rzędu 500 ms to nie się dziw, że przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream elevena jest dziwny..nie jesteś jedyny.Działa dobrze tylko tym kilku osobom i tym  które są fanami tej jakości tego "kanału".

 

Ja z kolei odnoszę inne wrażenie. W tym temacie na ściny narzeka ciągle kilka tych samych osób. Ja osobiście większych problemów z transmisją nie miałem. Tylko proszę was o jedno, nie porównujcie Eleven do Canalplussportonline czy jak to się tam nazywa. Ta druga to opcja tylko dla abonentów nc+ którzy paczkę C+ mają w TV, więc jaką oni mogą mieć tam oglądalność w internecie. Nie jest problemem zrobić transmisję w internecie dla małej grupki ludzi, Eleven ma o wiele trudniej bo więcej ludzi ich ogląda na tym darmowym streamie. Już prędzej Iple stawiałbym za jakieś odniesienie do Eleven. Taka jakość jest jeszcze do zaakceptowania, na TV 50 cali kanały z ipli wyglądają znośnie. Chociaż tutaj też kolorowo nie jest, jak pojawi się jakaś ciekawsza transmisja to im się serwery sypią i tyle z oglądania, jak ostatnio było z meczem Niemcy-Polska.

 

Telewizja w internecie to ciągle melodia przyszłości, na ten moment ludzie w Polsce w większości mają słabe łącze i trudno żeby mogli na nich oglądać transmisje w takiej jakości, jaką daje nam telewizja satelitarna.

 

Eleven to ciągle rozwiązanie tymczasowe, oglądanie meczów na telefonach, tabletach, małych monitorach jest możliwe ale nie na dłuższą metę, Sam Derby Mediolanu oglądnąłem na monitorze 17 cali i jakość była okej, ale to jest mały ekran więc trudno się dziwić. Trochę czasu już minęło od ich startu i można oczekiwać lepszej jakości. Mam nadzieję że jak od października będzie trzeba za stream płacić to jakość będzie o wiele lepsza. Kto wie, może od następnego miesiąca będzie można ich oglądać w telewizji na jakiejś platformie cyfrowej i wtedy zainteresowanie odbiorem tej stacji przez internet zmaleje.

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Widać tutaj że osoby nie mające Canal+  są tak zapatrzeni w  "11"  że trudno im obiektywizm zachować.....

Ja będę porównywał "Canal+Sport Online" do "Eleven"  bo mam takie prawo :cool:

Zresztą sami są sobie winni takim zachęcaniem do oglądania

Czy to nie jest naginanie rzeczywistości ?

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z odbiorem Eleven to nie tyle przpeustowość łączą, bo na 3 Mbps pójdzie jedna transmisja spokojnie, tylko problem poza osobistymi kompami (jak pisał ALF), gdzie macie spowolnione działanie przez chociażby to co dziala w tle to przede wszystkim insfrastruktura telekomunikacyjna. Co z tego jak macie łącze 100, 80 itd. jak macie stare "szafy" po drodze ;) albo za dużo różnych barier. Oczywiście przy ładowaniu stron tego się nie czuję, ale już przy grze online czy oglądaniu transmisji problem z PING-iem (on rośnie też przez ilość userów popiętych do streamu) powoduje, że Wam klatkuje, potem nawarstwia się wszystko w buforze, komp zwalnia i macie zacinkę....Na canal+online tego nie ma z prostej przyczyny - ilości userów, więc sama transmisja ma niski PING, jednak ludzie z wysokim PING-iem poprzez "[beep]" na kompie czy słabą infrastrukturę nie mają obrazu żylety ;)

 

Ponadto porównywanie C+Online (gdzie płaci się za to powidzmy 40-50PLN) z bezpłatnym streamem, gdzie wejść może każdy, a nie tylko nieliczka grupka userów też uważam za lekko niepoważne....

 

EDIT: i jeszcze jednak kwestia, swojego czasu (bo mam dwa routery w domu "jeden za drugim" nie mogłem pograć bez lagów, bo dwa routery to już było za dużo i musiałem przepinać się do routera bezpośrednio. Teraz weźcie sobie wasze łączą i przeanalizujcie ile macie po drodze czegoś takiego (szczególnie na jakiś osiedlówkach lokalnych). No i jeszcze jedno na Wi-Fi też się grać nie dało...zawsze lagowało...pewnie w większości tak oglądacie a potem się dziwicie, że tnie...czyli laguje ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego ocena streamu Eleven, która jest różna w zależności od użytkowników. Różni dostawcy internetu, różne prędkości, ping itd.. Mnie się wydaje oczywiste- stream to nigdy nie będzie jakość TV i tyle. Nie wiem dlaczego mnie się Eleven w player TV nie chciał włączyć ostatnio,a myślałem,że ich stronka już nie oferuje - trudno. To jest darmowe, kto może niech ogląda jak ma życzenie. Tu oceny mogą być zróżnicowane.

Jednak naprawdę imponująca jest ilość transmisji. Oni kupili full pakiety i naprawdę starają się je maksymalnie wykorzystać. Jak ktoś jest maniakiem futbolu i ma czas to jest teraz bardzo dobrze, a jak Eleven wszedłby jeszcze szerzej do kablówek i na satelitę to kibic zyska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...