Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz znowu 20 stron dyskusji będzie o tym, że każą nam dzwonić i prosić o dołączenie kanałów. :D Uważam, że rozmawiają z tymi operatorami i chcą, żebyśmy zaczęli wydzwaniać z pytaniami "w jakim pakiecie, za ile, kiedy". :) Jak, któryś operator doda kanały to dopiero w dniu startu drugiego. Teraz zapewne będą tylko w Internecie i stąd taki zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małysz u prezydenta czy raczej prezydent... u Małysza? Zważywszy, że zdarzyło się w Wiśle - chyba to drugie. No, tak zaczęło się budowanie kolejnego polskiego pomnika. Z jednej strony dziwi - Adam nigdy nie był nawet mistrzem olimpijskim (a mój niedawny sąsiad z "Polski" Robert Korzeniowski aż czterokrotnie), nie należy do niego rekord żadnej poważnej skoczni, nawet Wielkiej Krokwi, nie ma też żadnego rekordu świata w lotach... No, jest taki nawet całkiem w narciarskiej elicie - przepraszam, bo prawda najbardziej boli - przeciętny!

 

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/37709 ... ,id,t.html

Jaka stacja, tacy eksperci :lol2::lol2::lol2: Jeśli wziąć pod uwagę jego kryteria to wybitniejszym skoczkiem był Bystoel, Fortuna.. Nie ma rekordu żadnej poważnej skoczni?? Bo większość się zburzyło!! Adam Małysz zdobył najwięcej medali MŚ indywidualnie, jest drugim skoczkiem pod względem ilości medali olimpijskich po Nuykannenie. Najważniejsze wg. mnie zdobył czterokrotnie PŚ,a to nagroda za cały sezon,a nie za jeden konkurs,który może być loterią i moim zdaniem powinien być cenniejszy niż fakt zdobycia złota olimpijskiego. Podobnej sztuki,czyli zwycięstwa czterokrotnie PŚ dokonał tylko Matti Nykannen. Adam Małysz na razie jesttrzecim skoczkiem w historii pod względem zwycięstw w PŚ i miejsc na podium w historii PŚ. Rozumiem,że te nieistotne fakty umknęły uwadze redaktorowi Zarzecznemu. Nie wydaje mi się,żeby on był najlepszą osobą do oceny dokonań naszego mistrza. Dla mnie autorytetami są Lepistoe,a jeśli nie on(przecież może być nieobiektywny jako trener Małysza:D) to Vettori, Jens Weisslogg i wielu innych specjalistów.A nie jakaś niespełniona [beep]a,która widać nie jest zbyt ceniona. Z jednym można się zgodzić: Małysz jest przeciętnym(średnim może lepsze słowo) lotnikiem,ale tego nikt nie kwestionuje.Sam Małysz mówi,że nigdy nie był super-lotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...