Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy miałem CP to właśnie lubiłem ze sportu tego Iwanowa niż buca Borka :D teraz kiedy jestem w NC+ to jeśli Eleven będzie tanie to się ucieszę że będę Iwanowa słuchać na swojej platformie :)

Transfer Roku: Iwanow (Polsat Sport -> Eleven Sports) :brawo:

ps. Boniek w ogóle nie będzie nic do mikrofonu pod nazwą Eleven mówić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów rozmawiałem z NC+. Mówią, że nie mają pojęcia, dlaczego na forach ludzie wprowadzani są w błąd. Powiedziano mi, że NC+ straciło prawa tylko do ligi włoskiej i francuskiej, ale przetarg o ligę hiszpańską wygrali. Dodali, że liga hiszpańska nadal będzie leciała na kanałach Canal+, bez względu na to, czy ten Eleven pojawi się w ich ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na razie to więcej PR, lania wody. Jakie to PRZEŁOMOWE informacje przekazał wczoraj Patryk Mirosławski??

No przełom był bo wszyscy się spodziewali że będzie dodatkowo płatny i to w okolicach 15zł -20zł a tu on mówi że nie chce być płatnym dodatkowo i do decydują operatorzy :)

Mogę jedynie przewidzieć że górą będzie CP pod kątem nowych klientów jeśli wrzuci do pakietu Sport HD :brawo: a NC+ jak zawsze doda to do kanałów płatnych dodatkowo (przewiduje 5zł) niż wrzucą do pakietu Extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów rozmawiałem z NC+. Mówią, że nie mają pojęcia, dlaczego na forach ludzie wprowadzani są w błąd. Powiedziano mi, że NC+ straciło prawa tylko do ligi włoskiej i francuskiej, ale przetarg o ligę hiszpańską wygrali. Dodali, że liga hiszpańska nadal będzie leciała na kanałach Canal+, bez względu na to, czy ten Eleven pojawi się w ich ofercie.

 

To się zobaczy czy to prawda.

 

Ale wstrzymajcie się z pisaniem nagminnie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na razie to więcej PR, lania wody. Jakie to PRZEŁOMOWE informacje przekazał wczoraj Patryk Mirosławski??

No przełom był bo wszyscy się spodziewali że będzie dodatkowo płatny i to w okolicach 15zł -20zł a tu on mówi że nie chce być płatnym dodatkowo i do decydują operatorzy :)

Mogę jedynie przewidzieć że górą będzie CP pod kątem nowych klientów jeśli wrzuci do pakietu Sport HD :brawo: a NC+ jak zawsze doda to do kanałów płatnych dodatkowo (przewiduje 5zł) niż wrzucą do pakietu Extra

Nie jest to żadna nowa informacja,a tym bardziej przełomowa. Lista komentatorów - Tak jak można się było spodziewać zaciąg z Orange Sport i Sportklubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się tu zastanowił co znaczy - "operatorzy zdecydują"? To znaczy, że kanał chce kasę od "gniazdka". Operator więc ma wybór taki: nie włączamy, włączamy tylko do najwyższych pakietów, abonent dodatkowo płaci. Nie ma opcji, że kanał pojawi się w najniższych pakietach tak po prostu. Operatorzy już przestali dzielić się swoim zyskiem z nadawcami, maja tyle kanałów w ofercie, że aż za dużo. Umówmy się, abonenci np. nc+ nie rzucą wszystkiego i nie przejdą gdziekolwiek bo tam akurat włączyli nowy kanał Eleven. Cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są poważni czy nie?? Po pierwsze - mają startować 2 sierpnia , czyli w niedzielę. Po drugie- otwarciem ma być mecz o Tarczę Wspólnoty.A tutaj na stronach mamy [beep] i chaos, coś się pojawia, zaraz znika, nie mogli by zrobić raz i porządnie i dopiero ją uruchomić?? Poza tym moim zdaniem nie najlepiej to świadczy kiedy blisko miesiąc temu w wywiadzie przeprowadzonym przez Lukas_K mamy te gładkie informacje o tym,że chcą być szeroko dostępni i prowadzą zaawansowane rozmowy. Mijają kolejne tygodnie, do startu kanału zostało 5 dni i wiadomo na temat dostępności dokładnie tyle samo co przed miesiącem. Nakupią praw i będzie je śledzić jedynie redakcja Eleven i kilkanaście osób z wystarczająco dobrym internetem?? Jak na" profesjonalistów z międzynarodowym doświadczeniem" jak się kreują wygląda to naprawdę bardzo słabo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...