Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten cały Eleven to jest i podejrzewam będzie totalna amatorka. Za Eleven stoi gość pracujący wcześniej w MP&Silva. Podejrzewam, że pojęcie o polskim rynku ma takie jak MP&Silva, która chciała zarobić sprzedając prawa do Ekstraklasy za ponad 150 mln zł, a prawa sprzedano za 137 mln zł. ;) Szefem Eleven jest Mirosławski, który pojęcia o szefowaniu nie ma żadnego.

 

Osoba ktora pracuje w Eleven ma "troszke" wieksza wiedze na temat i ma zupelnie inne zdanie w tek kwestii

 

@nemoturtles Skad masz te wszystkie informacje?

Bo to robię wraz z całym międzynarodowym zespołem.

Na fora nie mam czasu, ale wkurza mnie to całe plotkowanie, domysły, historie wyzsane z palca.

https://youtu.be/FuJjSGVjT_0 od ok 10:10 jest fajne. (są to testy techniczne przesyłu do CDNa, robiliśmy testy wydajnościowe kilka dni temu)

Widać na jakie gadżety stawiamy. Studio virtualne wraz z systeem analiz graficznych, interakcja z widzami (tak by to widz uczestniczył w wydarzeniach na żywo poprzez internet, tablety, smartfony. Stawiamy na młody zespól i młodych widzów. Młodzi (i nie tylko) korzystają z nowoczesnych gadżetów !

Trzon zespołu tworzył dawno temu kanał wizja sport jest też (Sportklub, ATMEDIA i kilka znanych międzynarodowych marek/firm). Wtedy to był szok, nowa jakość pokazywania sportu. Liczymy, że teraz będzie podobnie :D .

 

A co z nowymi prawami jakie jeszcze będą? nie wykluczacie współpracy z Polsatem.?

Będzie jeszcze coś fajnego. Aby "zapchać" dwa kanały TV to potrzeba sporo "mięcha". I to większość na żywo ….. nawet w nocy. Nie mogę ujawniać takich rzeczy jak to co i jak, za ile, od kiedy z kim. "będzie Pan zadowolony" Inwestor ma świadomość rynku TV na świecie. Oni nie od dzisiaj zajmują się prawami TV i produkcją TV. To są wyjadacze całego rynku europejskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Eleven to jest i podejrzewam będzie totalna amatorka.

 

Jeszcze bardziej totalna niż odstawia ostatnio Canal+ (patrz ostatnie spotkanie Legii ;)) czy Eurosport i jego komentatorzy, którzy nie widzą na swoich ekranach czy to mecz piłki czy może tenisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorkę to odstawiają dziadki z TVP i Polsatu. Jóźwik w zeszły sezonie dopiero odkrył Live Timing na stronach FIS-u. Pewnie jeszcze z 2 lata i odkryje Live Tracking podczas TdS. Jak już zauważył że w internecie są podawane międzyczasy których w tv nie widać to podawał je z taką atencją jakby to specjalnie dla niego je udostępniono. Zaraz Państwu powiem która była Justyna na 5 km bo Państwo tego w tv nie widzą. Albo Babiarz który nic nie widzi bo co chwilę mówi o tym co widzi przez okno z kabiny komentatorskiej. Już w oddali widzę Justynę wbiegającą na stadion. W tym czasie wszyscy widzowie widzą Justynę w pełnej krasie na pełnym ekranie w swoich telewizorach. Szaranowicz też narzekał jak przed Soczi zmieniono mu LT przy skokach, pogubił się chłopina. Zientarski przy studiu F1 jest strasznie męczący zwłaszcza jeśli gośćmi są młodzi kierowcy. Zadaje pytania niczym ciocie na spotkaniach rodzinnych. Borowczyk nie jest zły ale jego styl komentowania jest z przeszłości. Jedzie jakimiś utartymi sloganami, mitami których już nikt nie pamięta. Dopiero w zeszłym sezonie odkrył że kilka z rzędu słabszych okrążeń w treningach to nie awaria czy błąd kierowcy a symulacja wyścigu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem olać ten cały Eleven ale jak będzie hiszpańska cóz trzeba wysupłać kolejne kasę z domowego budżetu . Za stówkę miałem wszystkie sporty z Polsatu i sport z nc+ teraż trzeba wydać więcej ilośc meczy mi wystarczała nie siedzę cały weekend przed sportową TV totalnym głupotą jest stwierdzenie że canał+ to amatorszczyzna na dziś to platforma która pokazuje w Polsce mecze najlepiej czy to się komuś podoba czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student dziennikarstwa, pasjonat sportu, na piłkarza reprezentacji za słaby, więc we wczesnym dzieciństwie zdecydował, że będzie o sporcie pisał. Przygodę z dziennikarstwem zaczął w dziale politycznym "Faktu". Później do rozgrywek sejmowych już nie wrócił - woli te boiskowe. Po epizodzie w "Przeglądzie Sportowym" swoje prywatne opinie głosi właśnie tutaj. Stażysta Sport.pl

http://piotrstoklosinski.natemat.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycja już trwa ;)

 

Tutaj link do słuchania: http://fm.tuba.pl/player?id=10&type=2&a ... 0000000003

 

No i oczywistości:

- Mateusz Święcicki - komentował będzie ligę włoską i francuską.

- Marcin Grzywacz - komentował będzie Tarczę Wspólnoty, FA Cup i ligę szkocką.

- Michał Zawacki

- Dominik Guziak - liga włoska.

 

Eksperci:

- Zdzisław Kręcina xD

- Paweł Wilkowicz

- Paweł Zarzeczny

________________________________________

 

Liga hiszpańska - przetarg nierozstrzygnięty. Przetarg w toku. Pomidor.

 

________________________________________

 

Dostępność:

- Nie chcemy być kanałem premium, który jest płatny. Nasi partnerzy (kablówki, platformy) decydują o cenie. Rozmawiamy. Przed niedzielą będzie wszystko wiadomo. Będziemy dostępni w internecie OD POCZĄTKU. Szykujemy niespodziankę na 2 sierpnia. Chcemy być w szerokich pakietach. Zarówno w kablówce jak i w platformach satelitarnych.

 

________________________________________

 

- będzie studio (ale nie przed meczem o Tarczę Wspólnoty)

- będą programy publicystyczne

________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z audycji na TOK FM:

- komentarz: Mateusz Święcicki (włoska, francuska), Marcin Grzywacz (FA Cup, szkocka), Michał Zawacki, Dominik Guziak (włoska)

- O 15.45 start Elevena

- założenie, że mecze komentowane będą w dwie osoby

- mnóstwo CV na komentatora

- stawianie na swoich wychowanków

- eksperci: Zdzisław Kręcina :), Paweł Wilkowicz, Paweł Zarzeczny

- brak komentarza odnośnie La Liga

- z praw nic więcej nie wiadomo, futbolu podobno więcej

- Marek Furjan, Sylwester Sikora komentatorami tenisa

- kontent premium, ale nie chcą być kanałem premium, platformy decydują o tym ile kanały kosztują, chcą być w szerokich pakietach

- w Internecie jakaś "promocja" od 2 sierpnia na stream Elevena

- bez studia w niedzielę, ale coś "fajnego" przed Community Shield

Za dużo się nie dowiedzielśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...