Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premier League to może być dopiero walka :D

Na pewno nie beda wlaczyc o lige angielska w Singapurze

http://www.sportbusiness.com/sport-news ... rights-bid

http://www.straitstimes.com/sport/footb ... ports-fans

 

Prawa MP & Silva https://en.wikipedia.org/wiki/MP_%26_Silva

 

 

PS. A niektorzy chcieli skasowania albo zamkniecia tego watku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A niektorzy chcieli skasowania albo zamkniecia tego watku.....

Też mi się jakoś nie chciało wierzyć, że Mirosławski zgodzi się być mięsem armatnim, nawet za określoną sumę pieniędzy.

 

Ciekawe ile tych meczów Serie A i Ligue 1 pokażą ;) ...to mnie najbardziej na ten moment interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A niektorzy chcieli skasowania albo zamkniecia tego watku.....

Też mi się jakoś nie chciało wierzyć, że Mirosławski zgodzi się być mięsem armatnim, nawet za określoną sumę pieniędzy.

 

Ciekawe ile tych meczów Serie A i Ligue 1 pokażą ;) ...to mnie najbardziej na ten moment interesuje.

Jeśli zdobędą Hiszpańską to pewnie nie więcej niż było w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samą Serie A NC+ płaciło 12 mln zł. Ty za cały ten pakiecik nie dałbyś więcej niż 10 zł . Przepłacali niesamowicie za prawa sportowe :D

Przecież negocjują tyllko z MP&Silvą, tam nie ma La Ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A niektorzy chcieli skasowania albo zamkniecia tego watku.....

Też mi się jakoś nie chciało wierzyć, że Mirosławski zgodzi się być mięsem armatnim, nawet za określoną sumę pieniędzy.

 

Ciekawe ile tych meczów Serie A i Ligue 1 pokażą ;) ...to mnie najbardziej na ten moment interesuje.

Jeśli zdobędą Hiszpańską to pewnie nie więcej niż było w nc+.

Raczej się mylisz. Już wyjaśniam dlaczego.

 

Sobota

18.00

20.45

 

Niedziela

12.30

15.00

18.00 (i okolice)

20.45

 

Poniedziałek

18.30 (i okolice)

20.45

 

+

 

Mecze w tygodniu (wtorek, środa, czwartek) ---> godziny 18.00 (i okolice), 20.45

 

 

To są godziny meczów Serie A z sezonu 2014/2015.

 

Zatem pole manewru jest dość spore. Nawet jeśli mecze będę ze sobą kolidować to mamy przecież dwie anteny. Poza tym nie wydaje mi się żeby jakiś grubszy mecz z udziałem Juventusu i kilku innych drużyn przegrywał rywalizację z meczami drużyn z miejsc 3-20 La Liga.

 

Ktoś niedawno wrzucał oglądalność nc+, z której wynikało, że mecze klubów z miejsc 3-20 La Liga są na podobnym poziomie oglądalności co mecze Serie A. Tutaj sprawa rozchodzi się o mecze z udziałem Barcelony i Realu + jakieś hity typu Atletico - Valencia. Nie będzie więc tego dużo, także nie martwiłbym się zbytnio o liczbę transmitowanych meczów.

 

Kluczowe pytanie: Do ilu meczów na kolejkę ESN ma prawa? Jeśli do trzech to od razu mówię, że to nie są żadne prawa premium tylko niechlubny spadek po nc+ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole manewru jest dość spore. Nawet jeśli mecze będę ze sobą kolidować to mamy przecież dwie anteny. Poza tym nie wydaje mi się żeby jakiś grubszy mecz z udziałem Juventusu i kilku innych drużyn przegrywał rywalizację z meczami drużyn z miejsc 3-20 La Liga.

 

Ktoś niedawno wrzucał oglądalność nc+, z której wynikało, że mecze klubów z miejsc 3-18 La Liga są na podobnym poziomie oglądalności co mecze Serie A. Tutaj sprawa rozchodzi się o mecze z udziałem Barcelony i Realu + jakieś hity typu Atletico - Valencia. Nie będzie więc tego dużo, także nie martwiłbym się zbytnio o liczbę transmitowanych meczów.

 

Kluczowe pytanie: Do ilu meczów na kolejkę ESN ma prawa? Jeśli do trzech to od razu mówię, że to nie są żadne prawa premium tylko niechlubny spadek po nc+ :roll:

Nie bez powodu beIN SPORTS bierze udział w przetargu w Hiszpanii na mecze tylko Real Madryt i Barcelona :) Oferując za to ok. 250 mln €.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nc+ nie zostało z LM, Premierleague i Ekstraklasą.

Obecnie co mają, to właśnie to co wymieniłeś. Przetarg na LFP trwa. Nad EHF Champions League jest znak zapytania, z możliwością dwóch rozwiązań - nc+ przedłuża prawa, lub Eleven Sports Network je przejmuje. UEFA Europa League? Podobno to olali. NBA? Pewnie też sobie zostawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to oni muszą postarać się o coś ze sportów zimowych. Cały czas podkreślają że pójdą w nowe formy kontaktu z widzami, mówią o młodych komentatorach. Można odnieść wrażenie że będą celować w młodszą widownię. Czyli mogą się pojawić jakieś sporty ekstremalne, motocross, snowboard, skicross.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdyby zakupili prawa do Pucharu Anglii, są to wolne prawa a na pewno zainteresowały by nie małą liczbę klientów.

Jeśli chodzi o skład redakcji to mogę kogoś z nc+ pozyskać np Białasa eksperta od Ligue 1 i jakieś głównego kkomentatota może Święcicki dobry Serię A, czekamy cały czas co z prawami do LM Piłkarzy ręcznych, NFL, F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...