Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko odpowiedziałem na post @Wisloka. Niczego się po nich nie spodziewam, oprócz ewentualnie szybkiego upadku :). Nie zapominajmy jednak, że to ma być kanał premium, a na razie wątpię żeby dużo osób wykupiło dostęp.

 

Ja cię nie atakuję, pełna zgoda co piszesz. Nie chciałbym tylko aby upadli zbyt szybko wręcz przeciwnie.

Marzę aby w Pl powstał kanał sportowy który odbierze c+ BPL.

Fox-owi nie spieszno do polskiego grajdołka więc niech to będzie 11 Sports lub ktokolwiek inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę, żeby było jak dotąd- włączam Canal+ i mam całą najlepszą piłkę :).

 

Ja o tym przestałem marzyć kiedy raczono mnie żenującą jakością HD meczy BPL, pomijanie ciekawych meczy no i ostatnio rodzynkiem typu brakiem transmisji live z meczu o 18,30 co uważam za hańbę.

Co za długo to nie zdrowo jak widać i po dwóch dekadach czas chyba na zmianę. Może to dałoby im do myślenia.

Poza tym jeżeli to prawda, że prawa BPL negocjował c+ francuski dla wszystkich swoich oddziałów bo taniej to teraz ten parasol ochronny zniknął. I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem osób, które chcą płacić więcej za to samo. Po pierwsze nie wiemy jak będzie wyglądała jakość w nowym tworze, po drugie nie wiemy nic o zespole komentatorskim itd. Dobrze już było, oby teraz nie było gorzej. Niestety my Polacy potrafimy tylko narzekać i wierzyć w obietnice. Ja już za stary jestem, żeby nabierać się na gruszki na wierzbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla ciebie narzekanie na jakość żenującą i brak meczy które są wszędzie indziej tylko nie w Pl to coś złego to gratulacje.

Zresztą ty taka postawę typu wszystko jest cacy prezentujesz też na forum c+ i masz prawo.

Tylko jak tobie pasuje jakość SD a płacisz za HD to nie znaczy, że każdemu pasuje prawda? i to nie znaczy, że ten któremu nie pasuje to od razu narzekający polak.

 

Nigdy nie rozumiem osób które płacą za HD a dostają SD i to im pasuje. To tak ad vocem twojego 1 zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz C+ też przecież traci wytwórnie - a po co zrobiono ten cały myk z odświeżaniem? Bo prawa filmowe uciekły. Nie przewidzieli Eleven i z tymi dwoma kanałami sportowymi nastąpiła wtopa

Co ty gadasz? Nie przewidzieli? Właśnie z tego powodu były przyspieszone zmiany w paczce Canal+. Pierwotnie, z tego co wiem, planowano ruszyć z tym dopiero na jesieni br. Canal+ Sport 2 uruchomiono żeby nie robić wrażenia, iż będą mieli mniej od nowego gracza. Krążyły o nim plotki już w zeszłym roku. Wiedzieli też, że nie utrzymają kilku dotychczasowych praw. Stąd współpraca z Discovery oraz więcej seriali. Musieli to czymś zastąpić. A przy okazji zrobiono podwyżki, żeby mieć większe pole manewru na przyszłość. Niestety prawa sportowe drożeją. Trochę zbytnio się jednak przestraszyli tego ESN, bo z wieloma produkcjami własnymi nie nadążyli. Powinny być na starcie, a będą dopiero na jesieni.

 

Poza tym, zbytnio stawiacie ESN w stronę piłki. Gdyby ona ich najbardziej interesowała, to nie odpuścili by tak łatwo Ekstraklasy. Oni pójdą raczej w stronę Eurosportu. Czyli większego zróżnicowania dyscyplin. I to się chwali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuję przekonać nieprzekonanych. Ale jeśli zaistnieje młodość komentatorska z aspiracjami, i jeśli do tego dodamy dobry obraz oraz przystępną cenę, to razem może zaowocować w branie tego kanału do swojej oferty. I jeśli tylko będzie takowa w każdej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam entuzjazm o młodych twarzach. Ale wątpię, aby z początku byli dostępni wszędzie. Rynek nie wpuści do siebie tak szeroko, kogoś nieznanego i żądającego dodatkowej kasy. Trudno kablówkom i platformom będzie początkowo ich kanały sprzedać. Dlatego ogólnodostępnej pozycji dorobią się dopiero z czasem.

 

Nie nastawiajmy się, że będą wszędzie, bo to raczej niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tak jest, ale na pewno nie w Canal+, który ma bardzo dobre HD.

 

No proszę cię, ma dobre, ale nie zawsze.

I szczególnie często jest jak SD podczas meczy BPL.

To nie jest tylko moja opinia żeby nie było.

 

O nieomalże nagminnym już prawie opóźnieniu głosu do obrazu nawet nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę, żeby było jak dotąd- włączam Canal+ i mam całą najlepszą piłkę :). Żadne Eleven, Fox czy Bein mi do szczęścia nie jest potrzebne. Ja już przeżyłem fakt utraty LM i części praw filmowych na rzecz N-ki. To nie było dobre dla mojej kieszeni :).

Przeczysz sam sobie.

 

Najpierw piszesz, że Eleven ma słabą ofertę, że ich kluczowe prawa mają niską oglądalność, a potem wyskakujesz z tekstem, że marzę żeby było jak dotąd - włączam Canal+ i mam całą najlepszą piłkę.

 

 

Ja bym wyników oglądalności Serie A i Ligue 1 w nc+ nie brał tak dosłownie, bo prawda jest taka, że te ligi w ostatnich latach były traktowane bardzo po macoszemu przez C+/nSport. Docelowi fani tych lig, zwłaszcza Serie A raczej nie robili FAP FAP FAP na myśl o dwóch meczach na kolejkę. Ktoś powie okey, ale przecież Serie A była w nSport, no dobrze ale te szlagierowe mecze często były pokazywane w C+Sport. Czyli co dla kilku meczów w sezonie mieli wykupywać pakiet premium C+ :?: My żyjemy w Polsce czy w Monte Carlo?

 

Najwięcej fanów w Polsce ma Juventus, Milan, Inter i Roma - fani tych czterech klubów również nigdy nie mieli pewności jakie mecze nc+ pokaże. Teraz tą pewność najpewniej będą mieć.

 

nc+ to karłowata platforma, skupiająca jakiś odsetek 38-milionowego narodu. Jej kanały sportowe również nie biją jakichś rekordowych oglądalności więc ja za bardzo nie przejmowałbym się ich statystykami.

 

Prawda jest taka, że Eleven zgarnia na okres trzech lat dwie naprawdę fajne ligi, które będą pokazywać od połowy sierpnia prawie do końca maja.

 

Zarówno Serie A jak i Ligue 1 to rozgrywki 20-zespołowe, co oznacza, że tych meczów będzie naprawdę dużo.

 

W przeciwieństwie do Bundesligi te ligi grają niemal bez przerwy (pomijając okres sylwestrowo-bożonarodzeniowy). W minionym sezonie kibice na niemieckich stadionach widzieli o 210 goli mniej niż ich vis-a-vis z Włoch.

 

 

Nigdy nie zrozumiem osób, które chcą płacić więcej za to samo.

A kto powiedział, że będzie to samo?

 

Z zapowiedzi wynika, że Eleven ma pokazać nawet dwa razy więcej meczów niż tandem C+/nSport

 

Działa to na wyobraźnie. W końcu ktoś wykorzysta potencjał Serie A i Ligue 1 w pełni lub prawie w pełni.

 

Zapowiadałem to wielokrotnie w tym dziale, ale nikt nie chciał mnie słuchać. Jeśli prawa telewizyjne do Serie A wciąż dobrze się sprzedają zagranicą, skoro ludzie odpowiedzialni za sprzedaż tych praw pobili kolejny swój rekord na tym polu, skoro wartość włoskiej Serie A jest w dalszym ciągu wyższa niż wartość hiszpańskiej La Ligi to dlaczego liga włoska w Polsce została aż tak zepchnięta na margines? Coś tu było chyba nie teges? Jak myślicie czyja to wina?

 

Wiedziałem, że wcześniej czy później wejdzie do Polski jakiś FOX lub inny zagraniczny twór, który sprzeda tą ligę i pokaże ją należycie. Uwypukli jej walory w pełni. Znacznie lepiej niż ci amatorzy z C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie...

Firma twierdzi, że polscy widzowie będą mogli oglądać Eleven Sports Network we wszystkich sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Tu jednak pojawia się problem.Przez kilka dni nie uzyskaliśmy żadnej odpowiedzi, z którymi operatorami prowadzone są negocjacje i jak są one zaawansowane. Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że rozmowy z niektórymi największymi operatorami kablowymi nie zostały nawet rozpoczęte. W przypadku platform satelitarnych też nie zapadały żadne wiążące decyzje.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,181 ... z3dVr012zV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie...

Firma twierdzi, że polscy widzowie będą mogli oglądać Eleven Sports Network we wszystkich sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Tu jednak pojawia się problem.Przez kilka dni nie uzyskaliśmy żadnej odpowiedzi, z którymi operatorami prowadzone są negocjacje i jak są one zaawansowane. Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że rozmowy z niektórymi największymi operatorami kablowymi nie zostały nawet rozpoczęte. W przypadku platform satelitarnych też nie zapadały żadne wiążące decyzje.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,181 ... z3dVr012zV

Polskie domeny Eleven Sports Network zarejestrowała ta agencja i to pewnie oni wszystkim się zajmują. Chwalą się szerokimi kontaktami i doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że skąpo. Dwie ligi piłkarskie o niskiej oglądalności, ciekawie wygląda na tę chwilę tylko LM piłkarzy ręcznych.

Dwie z 5 najlepszych lig świata, to po pierwsze, F1- czyli flagowy produkt CP, LM piłkarzy ręcznych, w której to VIVE Tauron Kielce odnoszą sukcesy i cieszyło się to sporym zainteresowaniem, dojdą pewnie sporty motocyklowe(bo o tym była mowa w komunikacie). Pamiętaj,że nie ma rozstrzygnięcia na La Liga i LE, więc ciekawe co powiedziałbyś gdyby się okazało,że traci także jedno z tych na rzecz Eleven. Przecież trudno oczekiwać by by nagle konkurencji wszystko zabrali, zwłaszcza,że wchodzą na rynek, gdzie część rzeczy jest zakupiona na kilka lat do przodu. Jednak odebrali co wykazałem konkurencji już smakowite kąski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...