Skocz do zawartości

Jak oceniasz zmianę TVN Meteo w Meteo Active?


jupiter
 Udostępnij

Jak oceniasz zmianę TVN Meteo w Meteo Active?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz zmianę TVN Meteo w Meteo Active?

    • Zmiana beznadziejna, co ten kanał ma wspólnego z meteo? Zmieńcie nazwę!
      6
    • Zmiana dość słaba, oglądam teraz mniej ten kanał.
      4
    • Zmiana nie jest ani na lepsze ani na gorsze.
      9
    • Zmiana dość pozytywna, oglądam teraz częściej ten kanał.
      5
    • Zmiana super, to odpowiedź na rosnące zainteresowanie zdrowym trybem życia.
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłby monotonny, gdyby nadawał i pogodę i fitness, a teraz nadaje tylko fitness. P.S. Niech mi ktoś wyjaśni, jest godz. 20.40, co oznacza ta temperatura na dole po lewej, czy to jest pogoda aktualna na teraz, czy pogoda na dzisiejszą noc czy na jutro? I gdzie się podział pan Zubilewicz? To że jest ulubionym prezenterem pogody wielu widzów nic nie znaczyło dla twórców stacji. Po prostu ze względu na wiek, źle wpasosuje się w fitnessowy wizerunek stacji tak jak pani Gardias?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oczywista, bo ile można czasu oglądać mapy z pogodą? Ogólnie nie oglądałem i raczej oglądać nie będę, bo te tematy mnie nie interesują za bardzo. Ktoś pisał, że powinien być w HD, bo w TVN wszędzie mają już tylko takie kamery. Raczej nieprawda, bo w TVN24 było łączenie ze studiem jakiegoś programu Active, w którym prowadząca Cegielska była wyraźnie w jakości SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wyjaśni, jest godz. 20.40, co oznacza ta temperatura na dole po lewej, czy to jest pogoda aktualna na teraz, czy pogoda na dzisiejszą noc czy na jutro?

Jest to temperatura aktualna.

I gdzie się podział pan Zubilewicz? To że jest ulubionym prezenterem pogody wielu widzów nic nie znaczyło dla twórców stacji. Po prostu ze względu na wiek, źle wpasosuje się w fitnessowy wizerunek stacji tak jak pani Gardias?

Tomasz Zubilewicz prowadzi bardzo często prognozy pogody w TVN, TVN24, TTV i w TVN Meteo Active w magazynie "News Active".

Dorota Gardias prowadzi głównie "Studio Active" w TVN Meteo i prognozy pogody we "Wstajesz i Wiesz" w TVN24. Rzadziej obecna jest w kanałach TVN i TTV.

Ktoś pisał, że powinien być w HD, bo w TVN wszędzie mają już tylko takie kamery. Raczej nieprawda, bo w TVN24 było łączenie ze studiem jakiegoś programu Active, w którym prowadząca Cegielska była wyraźnie w jakości SD.
Potwierdzam, też widziałem to kiepskiej jakości wejście Cegielskiej ze "Studia Active" i dziwi mnie to, bo w dniu startu z tego studia to co pokazywali w TVN24 było w HD, tak samo w sobotę 18 kwietnia kiedy to Dorota Gardias promowała ten kanał w "Dzień Dobry TVN" - też było HD, więc dziwi mnie dlaczego we "Wstajesz i Wiesz" jest czasem SD z tego studia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że część zapalonych entuzjastów kanału, to po prostu osoby, które chciały by widzieć Cegielską czy Gardias nago, nieważne czy przy mapach pogody, czy na macie do ćwiczeń. To są Ci, którym bardzo przeszkadza, że kanał nie jest w HD ;)

 

Ale poważnie, powiedzcie mi, gdzie są programy pogodowe w TVN Meteo Active? Czy kanał nie miał być połączeniem pogody i zdrowego stylu życia? Po zmianie kanał nie ma nic wspólnego z pogodą, nazwa nie oddaje charakteru stacji. Widzowie są wprowadzani w błąd. Brak stałych pasm z programami meteo.

Polsat powinien wykorzystać tą powstałą lukę rynkową i szybko zrobić kanał meteo, ma przecież całe zaplecze związane z Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kanał typu Meteo nie ma już racji bytu, więc po co Polsat miałby go tworzyć? Bez sensu.

W TVN Meteo Active głównie jest ta część Active (przynajmniej TVN nie poszedł w ilość, tylko w jakość, dzięki czemu ten kanał powstał z połączenia projektów TVN Meteo i TVN Sportive). Pasma pogodowe mają swoje stałe pory, aktualne mapy są też na zmianę z programem "Ćwiczenie na dziś" emitowane przed każdym programem, jest poranne pasmo, stałe pory w ramach Studia Active czy News Active. Od tego weekendu są też emitowane wyjazdowe prognozy pogody - 1 maja Agnieszka Cegielska przedstawiała prognozy ze Spycimierza, 2 maja z Uniejowa i również 2 maja jak i 3 maja Maciej Dolega przedstawiał prognozy z Wrześni, więc pogodowo ten kanał też się spełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze jest tu pogoda? Bo jakoś nie dostrzegłem map pogodowych dla Europy, świata itd. W związku z tym zasadne jest pytanie czy ten kanał powinien mieć meteo w nazwie? Osobiście uważam, że nie. To coś co teraz zrobili powinno nazywać się TVN Active. I powinien to być jak już nowy kanał, a TVN Meteo powinno wrócić! Dlatego, właściwa wg mnie może być tu tylko jedna odpowiedź, na która oddałem swój głos - Zmiana beznadziejna, co ten kanał ma wspólnego z meteo? Zmieńcie nazwę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...