Skocz do zawartości

FTA po zakończeniu umowy


Trofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w listopadzie kończy mi się umowa na pakiet MINI. Złożyłem już wypowiedzenie umowy, które CP zatwierdził. I tutaj moje pytanie czy przechodząc w listopadzie na FTA mogę opłacać sobie dowolny pakiet czy tylko ten który do tej pory miałem w umowie? Czy będe mógł opłacać dalej pkaiet MINI czy będe musiał Familijny? Proszę też podajcie mi cennik pakietów, który mnie będzie obowiązywał od listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Według mnie źle kombinujesz. Ja na Twoim miejscu nie rozwiązałbym umowy, niech sobie przechodzi na czas nieokreślony. Dalej płaciłbym za pakiet MINI 9,90 zł i czekał spokojnie na start DVB-T, tym bardziej, że jak napisałeś zależy Ci tylko na podstawowych kanałach. Później trzy miesiące przed wprowadzeniem naziemnej telewizji cyfrowej wysyłasz wypowiedzenie do CP i po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Możesz podpisać porozumienie na Mini, popytaj w APS-ie

A jeśli ja opłacam obecnie familijny i wypowiem umowę, aby nie przeszła na umowę na czas nieokreślony, to czy da się w jakiś sposób umożliwić odbiór pakietu mini? Interesuje mnie to, bo tam jest troszkę sportu, a naziemnie nie odbieram TV4 i TVP Info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Umowę z CP podpisałem w 2001. Po skończeniu tej umowy nie podpisywałem nowej tylko korzystałem z dekodera w formie Pre-paid (płaciłem oglądałem, nie płaciłem to oglądałem tylko kanały FTA). Za dekoder wpłacona jest kaucja chyba 100zł albo 150zł. Z racji tego że mam teraz arive200 z modułem CP, ten dekoder mi jest nie potrzebny. Więc jak to wygląda z oddaniem dekodera i zwrotem kaucji. Dekoder to sagem 4285. Pamięta ktoś jakie było wyposażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Musisz wyslac do CP odpowiednie pisemko w sprawie zwrotu kaucji za dekoder. Ja w lutym br. wysylalem takie pisemko to otrzymalem odpowiedz ze w 2006r. podobno do mnie zadzwonil z propozycja wykupu dekodera na wlasnosc za pieniadze ktore zostaly wplacone w formie kaucji ( a dekoder byl kupiony w apsie na wlasnosc) plus jeszcze niby mi wlaczyli na miesiac pelen pakiet, odziwo nie pamietam takiego telefonu od CP. No coz z taka firma sie nie wygra. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...