Skocz do zawartości

FTA po zakończeniu umowy


Trofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u innych ale mojemu wujkowi we wrześniu skończyła się umowa (oczywiście dekoder na własność), i nie płaci do tej pory a odbiera normalnie cały pakiet mini tzn. TVP1, TVP2, Polsat, Polsat 2 , TV4, TVN, TVN7,TVP Polonia, Puls, Tele 5 i inne pozostałe stacje FTA polskie i zagraniczne. może o nim zapomnieli :wink: ale według umowy mozna odbierac tylko i wyłącznie kanaly FTA

 

W regulaminie przy podpisywaniu umowy pisze coś takiego:

 

3. Obowiązki i uprawnienia stron - współpraca programowa

 

Pkt.5 Po upływie okresu podstawowego umowa może zostać wypowiedziana w zakresie obowiązku zachowania aktywnych pakietów programów z 3-miesięcznym wypowiedzeniem. Klient jest ponadto uprawniony do złożenia przed upływem dziesiątego okresu rozliczeniowego oświadczenia iz nie zamierza kontynuować umowy w zakresie zachowania aktywnych pakietów programów po zakończeniu okresu podstawowego.

 

Ptk. 6 W przypadku o którym mowa w ptk5 dekoder wraz z udostępniona kartą umożliwia odbiór programów ogólnie dostępnych pod warunkiem, że nie ma zaległości w podstawowym okresie.

 

I pisze że klient może korzystać z płatnej ofert programowej w dowolnie wybranym przez siebie miesiącu ale w/g aktualnego cennika usług czyli w tym przypadku pakiet familiny kosztuje 39.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ptk. 6 W przypadku o którym mowa w ptk5 dekoder wraz z udostępniona kartą umożliwia odbiór programów ogólnie dostępnych pod warunkiem, że nie ma zaległości w podstawowym okresie.

 

 

co to znaczy "ogólno dostępne"? to znaczy FTA, czy te do ktorych ma prawo dostep kazdy, czyli publiczne? i (to mniej oczywsite, ale logiczne) pozostale kanaly pakietu mini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Trochę długo trzeba czekać. Krócej jest wznowić sygnał telefonicznie (bez konsultanta). Przy wprawie, minuta roboty.

 

mi działają jeszcze Polsat 2, Cafe i Play oraz News oraz kanał dla abonentów + parę stacji radiowych Zetka, Złote Przeboje...

Mam tak samo. Ja miałem pakiet Familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

 

Mam pytanie.

 

Właśnie kończe umowe z CP (na relax mix- wyslali mi juz potwierdzenie ze umowa z dniem 15.III zostanie zakonoczona) i teraz pytanie czy na dekoderze Echostar 717 i karcie ktora teraz posiadam moge w dowolnym okresie czasu (miesiacu) dokonac wplaty za wybrany pakiet/pakiety i ogladac je w konkretnym miesiacu. Chodzi mi o ty czy nie musze zmieniac do tego dekodera, karty oraz ktore pakiety moge sobie wybrac (dowolnie wymieszac np. tylko pakiet sport z filmowym itd czy nie?) i jak przy wplacaniu mam zaznaczyc ze wplacam konkretna kwote na danym miesiac za dane pakiety???

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...