Skocz do zawartości

FTA po zakończeniu umowy


Trofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto odpowiedź, jaką uzyskałem m.in. na pytanie, czy mogę wykorzystać nieużywany, wykupiony przeze mnie na własność dekoder Mini, który pozostał mi po przedłużeniu umowy i zmianie na HD5000:

"Ponadto zaznaczamy, że odbiór na dekoderze Mini o numerze D1DB-0849018820 możliwy będzie po podpisaniu Umowy na Pakiet Familijny w cenie 37,90 zł/mies. Dział Obsługi Klienta, Sekcja ReklamacjiCyfrowy Polsat S.A.ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa".

>Witam. 1. Mam pakiet Famiijny. Jaki jest koszt wynajmu modemu, gdybym chciał skorzystać tylko z przysługującego mi 1 GB internetu? 2. Dlaczego nie otrzymuję żadnej faktury. Informacje dot. płatnosci w moim ICOK są nieaktualne i praktycznie to nie wiem, ile mam płacić za abonament. 3. Pozostał mi wykupiony dekoder Mini z kartą. Chciałbym go wykorzystać do odbioru kanałów FTA ale nie działa. Jak go uruchomić? Pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
@Janusz

Powinieneś chociaż dwa/trzy razy w ciągu miesiąca uruchamiać tuner , aby pobrał uprawnienia i działał cały czas . Tuner nieużywany ponad miesiąc traci uprawnienia i trzeba ponownie przesyłać uprawnienia przez internet lub telefon do CP .

 

 

Jak nie ma umowy zawartej to sam nie możesz ponowić uprawnień w ICOK. Trzeba dzwonić do TCOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj zakończyła mi się umowa (sam wypowiedziałem) jednak wcześniej zapłaciłem za pakiet familijny do 10 maja i ma pytanie czy za te 13 dni zwrócą mi pieniądze czy mam się domagać tego by do 10 mieć pakiet familijny i dopiero od 11 zakończyć umowę. Bo obecnie jak dla mnie jest to trochę niepoważne, że najpierw wyskakuje mi komunikat, że należy zapłacić abonament co 15 minut a po tygodniu mając wykupiony pakiet, blokuje mi się kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...