Skocz do zawartości

ANTIKSAT


Piter9265
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, tweed77 napisał:

To kup sobie nową kartę Antiksat - jest ich pełno na znanych portalach sprzedażowych typu OLX - Allegro. Z założonym dostępem do ICOK oraz doładowaną na 12 miesięcy na pakiet podstawowy.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/nowa-karta-conax-antiksat-aktywna-CID99-IDMlHhQ.html#12836107e4

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/arta-nowa-conax-antiksat-slowacja-16e-aktywna

 

https://allegro.pl/oferta/karta-nowa-conax-antiksat-slowacja-16e-aktywna-11003487139

 

20cf319ac4b95ec8.jpg

Dzieki za info.

A mozna potem wykupic wiekszy pakiet na ta karte czy tez nie beda jej mieli u siebie w systemie jesli nie zostala wystawiona bezposrednio przez Antik.

Probowales doladowac po 12 miesiacach lub wykupic wiekszy pakiet na ta karte z olx ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dawno o tym nie pisałem ale strona webtv.sk funkcjonuje od jakiegoś czasu i na tej stronie można oglądać kanały ze słowackiej oferty ANTIKSAT (oferta tylko dla klientów ANTIK Telecom).

Ci niezarejestrowani mogą przez 5 minut sprawdzić jakie kanały zyskają abonenci ANTIK Telecom.

Jeśli projekt tej strony się przyjmie na Słowacji to wtedy będzie ekspansja tej strony na Czechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przez aplikację Antiksatu np. na Samsungu można też bez rejestracji oglądać prawie wszystkie kanały w wersji trial 5 minut na każdy kanał. Z wyjątkiem HBO. Tu trial trwa tylko 1 minutę.

Jest też dużo kanałów po za limitem min. TVP Polonia,Yatchting Channel i kanały które Antik akurat udostępnia w tzw. oknie otwartym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2023 o 12:56, danielpes5 napisał(a):

Przez aplikację Antiksatu np. na Samsungu można też bez rejestracji oglądać prawie wszystkie kanały w wersji trial 5 minut na każdy kanał. Z wyjątkiem HBO. Tu trial trwa tylko 1 minutę.

Jest też dużo kanałów po za limitem min. TVP Polonia,Yatchting Channel i kanały które Antik akurat udostępnia w tzw. oknie otwartym. 

A co jeżeli chodzi o archiwum kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, tweed77 napisał(a):

Od 20 grudnia 2023 do  09 stycznia 2024 promocja za darmo dostęp w AntikSat:

 

w ofercie satelitarnej: Antik SAT - Všetko

w ofercie internetowej  Antik TV - Bonus balík 2

 

Ja próbuje na starej karcie która była dawno temu używana. Karta nie chce się zaincjować poprawnie ale cały czas widzę że coś tam sobie łapie. Choć nawet nie wiem na czym tu się łapie uprawnienia ja mam Extasy 4K. Do strefy nie mogę sie całkiem zalogować bo woła o numer telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...