Skocz do zawartości

Czy Polsat, Jetix Play, Boomerang mogą być w ofercie Cyfry??


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

jeżeli miałbym wybrać miezie MiniMini i Jetix Play to wybrałbym Jatix Play, wg. mnie dają lepsze bajki, z dzieciństwa.

Ale to są programy dla dzieci. One powinny kształcić , wychowywać i bawić maluszków a nie nas :) I pod tym względem Mini Mini jest najlepszy. Popytaj 5 -6 latków :lol: [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CP ma bardzo duże szance na te kanały, choć już może im starczy i dadzą Cyfrze kilka :P nie no nie dadzą wiadomo, ale fajnei byłoby zobaczyć te kanały w ofercie Cyfry. Jeżeli Cyfra zaoferuje odpowiednie warunki to będą w jej ofercie, a jeżeli nie to mówi się trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma bardzo duże szance na te kanały, choć już może im starczy i dadzą Cyfrze kilka :P nie no nie dadzą wiadomo, ale fajnei byłoby zobaczyć te kanały w ofercie Cyfry. Jeżeli Cyfra zaoferuje odpowiednie warunki to będą w jej ofercie, a jeżeli nie to mówi się trudno...

 

A chciałbym aby te kanały były w c+ pozyjemy,zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Także popieram aby BOOMERANG i JETIX PLAY znalazły się w CYFRZE+.

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz:

 

Boomerang w Cyfrze +!

 

Tak,tak! Jak się dowiedziałem Boomerang pojawi się w ofercie Cyfry+. Szczegołów nie znam i 100% pewności nie mam.Jednak tak czy inaczej się powinien pojawić.

 

 

 

 

Wysłany przez Cyril_Sneer dnia 13-07-2007 o godz. 20:10:00 (40 odsłon)

(komentarze? | Wynik: 0)

 

Może autor tej wiadomości podałby żródło tych informacji, a może ktoś z forumowiczówposiada wi ecej nowych wiadomości na ten temat.

 

Trzymam kciuki za BOOMERANG w CYFRZE+.

 

Edycja RafiX: Musisz zaznaczyć najpierw tekst, później klikasz ikonkę "Quote". To tak na przyszłość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Także popieram aby BOOMERANG i JETIX PLAY znalazły się w CYFRZE+.

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz:

 

Boomerang w Cyfrze +!

 

Tak,tak! Jak się dowiedziałem Boomerang pojawi się w ofercie Cyfry+. Szczegołów nie znam i 100% pewności nie mam.Jednak tak czy inaczej się powinien pojawić.

 

 

Wysłany przez Cyril_Sneer dnia 13-07-2007 o godz. 20:10:00 (40 odsłon)

(komentarze? | Wynik: 0)

 

no cóż nie dość,że 13 lipca to jeszcze 2007::D także bardzo długo dodają:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra ale dziwi mię postawa Cyfry+ do kilku rzeczy mają umową z nadawcą Boomerang_u na CN i dziwnym trafem jakoś nie mogą podpisać już od dłuższego czasu aneksu do umowy żeby dołączyć bliźniaczy kanał firmy : Time Bros

 

tak samo też wygląda sprawa Nike Polska Mają kanały MTV w ofercie a tego akurat nie DZIWNA TA POLITYKA CYFRY+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...