Skocz do zawartości

Czy Polsat, Jetix Play, Boomerang mogą być w ofercie Cyfry??


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien ktoś nakazać wszystkim platformom dołączenie wszystkich kanałów, jakie są dostępne z anteny naziemnej w Polsce. Czyli TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TV 4, TVN i TV Puls. Te kanały musiały by się wtedy znaleźć zarówno w C+, w CP i w N.

Popieram. A ten ktoś to jest krajowa rada rtv, tylko musieliby przestać zajmować się pi.er.dołami i wziąć się do roboty. Nie wszyscy mają alternatywę w postaci anteny naziemnej :( Owszem polsat to nie żaden szał, ale dlaczego mam nie mieć wszystkich 'podstawowych' programów skoro za to płacę to jest paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ci się pomyliło. Abonament RTV płacisz tylko za kanłay TVP i Polskiego Radia. A kanały TVN, Polsat, TV4 czy Puls Tv są kanałami komercyjnymi które utrzymują się z reklam. Na platformach powinny być kanały paczki TVP i Polskiego Radia a reszta to już jest kwestia ich właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
A mógłbym się dowiedzieć co to za kanały z tym +1 dokładniej??? Np. Cartoon Network +1 ??? Bo też tą ciekawość mam, ponieważ na Fergusonie podczas układania kanałów widziałem, że na transponderze na HotBirdzie 13E są te kanały z +1. Co to dokładniej za kanały?

A co do kanałów dla dzieci na C+ to jest z ich ilością wystarczająco ale rzeczywiście Boomerang i Jetix Play by mogły się znaleźć w ofercie. Ale Cyfra+ widocznie oszczędza miejsce na inne kanały? Oferta i tak jest super. Ale rzeczywiście te dwa kanały by mogły dołączyć. Pozdrawiam :wink:8)

 

Kanaly z oznaczeniem +1 maja przesunieta o godzine ramowke i w tym ich cala oryginalnosc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mad, wiem za co płacę abonament (akurat ja płacę na bbc :) ), ale nie napisałem że płacę abonament tylko że płacę, tzn. płacę operatorowi platformy cyfrowej i za to mógłbym spodziewać się przede wszystkim wszystkich podstawowych programów, wojny między platformami mnie mało interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierw muszą uporządkowac miejsce na tp a bez tego anirusz:) hehe brrr jak wyobrazacie se 24 kanały w rozdzielce 128x148 pixeli:D?? heheh czas pokaże co siestanie narazie milczec będzie to ok a niema to czekać niemarudzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...