Jump to content

Recommended Posts

Ehh, aż się łezka w oku kręci...

Szkoda że już nie ma RTLu.

boże rtl7 wróć :( świenty kanał jak ja pamiętam woodyego dragon balla(ahhhh)

ps.co tak tu nikt nie pisze?

Teleturniej i seriale

Nową ramówkę proponuje swoim widzom RTL7 już od najbliższego poniedziałku. Wczesne popołudnie zainteresuje wielbicielki hiszpoańskojęzycznych telelenowel- stacja zaproponuje aż dwa seriale tego gatunku. Miłośnicy przygód ratowników z plaż Santa Monica na pewno włączą Siódemkę przez pięc dni w tygodniu o 17:40 o tej porze zaplanawano bowiem emisję "Słonecznego patrolu". Czyżby więc były to pierwsze rezultaty fuzji właścicieli kanału z producentem tego i wielu innych telewizyjnych hitów- Pearson PLC?

Zachęceni popularnością teleturnieju "Podaj dalej" emitowanego blisko dwa lata temu, szefowie stacji zdecydowali się wprowadzić do ramówki kolejny, tym razem muzyczny. O 18:30 Wojciech Malajkat zapraszać będzie do "Gry w przeboje". O 19:00 jak zwykle magazyn sensacji Zoom. Pół godziiny później w dni powszednie serial komediowy "W obcym mieście" znany polskim widzom z kanału ATV pod tytułem "Larry i Balki" O 20:00 z wyjątkiem czwartków filmy, a później znane już seriale, bądź druga projekcja wieczoru.

Na antenę wróci tez popularny magazyn erotyczny "Seksplozja", którzy uprzednio zniknął wraz z dziennikiem "7 minut". W weekendy polecamy zaś kolejną serię "Czynnika Psi", "Władcę zwierząt" serial na podstawie niezbyt ambitnych, acz wciągających filmów kinowych. Szkoda jednak, że stacja nie posłuchała próśb widzów iwyrażanych na forum

serwisu internetowego stacji i nadal nie wiemy czy i kiedy doczekamy się dalszych odcinków wielokrotnie powtarzanych sprodukcji jak choćby "Siódme niebo", "Kameleon" i "Ziemia: ostatnie starcie". Nie jesteśmy też pewni kiedy, i które z debiutujących w kwietniu polskich produkcji pojawią się w jesiennym programie- w sierpniu próżno szukać "Siedem na Siedem" czy "Wierzcie lub nie

żródło:tvmania.pl archiwum

"Moje drugie ja" można powiedzieć, że było debiutem na małym ekranie Jerry'ego O'Connella. Później wysą

Serial "Moje drugie ja" to debiut Jerry'ego O'Connella w telewizji, bo była to chyba jego pierwsza główna rola. Świetny serial. Aktora można pamiętać również z serialu "Sliders", który także pokazywany był w RTL7 (chyba 4 serie), później w Polsacie i TV4 (2 czy 3 serie) i na koniec w AXN i AXN Sci-fi (wszystkie 5 serii).

Nie zawsze był popołudniowy, chociaż najpierw był emitowano w porach wyższej oglądalności (np. o 9:00 i 18:00) a później był przesuwany na mniej korzystne godziny. Ostatecznie w roku 2000 był emitowany tylko rano, kilkanaście minut po godz. 6.

Kto pamięta jak się nazywała bajka o eskimosie co leciała na RTL7 ? Nanuk czy coś takiego, i podajcie też zapy tej bajki.

"Anaruk, chłopiec z Grenlandii". Masz to nawet w Wikipedii, chociaż tytuł pamiętałem. Nie wiem nawet czyjej produkcji był ten serial, chociaż zainspirowany został książką polskiego autora Czesława Centkiewicza, którą wydano w 1937 roku. Nosiła ten sam tytuł.

za[beep]iste, fajnie by było jakby tvn stworzył kanał ,który pokazywał stare anime rtl7, bajki "bajkowe kino, oraz stare produkcje typu: alf,rodzina z manhatanu itd :)

Kurna w ogóle to co TVN zrobił z RTL7 to katastrofa. grafi1001 Fajny pomysł z tą stroną i popieram go. Eh te dawne czasy z Dragon Ballem.... :( I jeszcze bardzo lubiłem Zagubionego (lub zaginionego) w czasie

Pamiętam te czasu jak czekałem niecierpliwie na dragon balla a później na Gęsią skurkę czy jakoś tak ; )

"Gęsia skórka" leciała w TV4 i Fox Kids. RTL7 pokazywała znacznie lepiej dopracowane "Czy boisz się ciemności?".

Tak, pamiętam go doskonale. Czy ten serial nie był przypadkiem dubbingowany? Pamiętam, jak raz oglądałem jeden z odcinków serialu. Po przerwie reklamowej zamiast kontynuacji, puścili ten sam fragment co przed przerwą. Było to chyba po drugim bloku reklam. Przez to nie obejrzałem końcówki, bo po kolejnych reklamach na antenie leciała już następna pozycja z ramówki. :)

Serial nadawany był z lektorem. "Gęsia skórka" o której też wspomniano była natomiast dubbingowana.

Pamietam gdy byłem młodszy jakioś 97 i wzyż ogladałem zawsze bajki po południu ...

Pamietam takze Super Psa ;)

Wspaniałe wspomnienia:)