Jump to content

Recommended Posts

RTL 7 był fajna stacja a obecnie najblizej chyba do RTL 7 byłoby chyba Tele 5. Tak by miało wygladać logo?

rtltele5ey9.png

Teraz Dragon Ball leci czasem rano (okolo 11) na Kuwait TV, tylko zrypany dubbing jest. Jak ktos szuka Sliders'ow (taki gostek wynalazl "zegar" i otwiera nim taka dziure to innych wymiarow (swiatow) i szuka drogi do domu) to leca na AXN 3 sezon, a na AXN Sci-Fi 4 sezon byl z tydzien temu (teraz niewiem bo mi sie promocja skonczyla CP).

RTL 7 był fajna stacja a obecnie najblizej chyba do RTL 7 byłoby chyba Tele 5. Tak by miało wygladać logo?

rtltele5ey9.png

Ładne to logo!

to byl rzeczywiscie swietny kanal - pozostalo mi po nim kilka niezlych filmow z lat 80. nagranych na vhs, az lza sie kreci gdy czlowiek oglada archiwalne materialy RTL7 :/

Kochany RTLu wróć. :D

To by oznaczalo, ze TVN7 musialby upasc, ale sprzedac sie RTLowi :shock: Jakos to malo prawdopodobne, tak samo jak powrot RTL do Polski i chec tworzenia tu nowych kanalow :?

Ja bym nie miał nic przeciwko temu, obecny TVN Siedem to kompletna zapchaj dziura i do tego jest kodowany co już całkowicie przekreśla moje dobre słowo dla tego kanału, ponieważ aby go odbierać to trzeba płacić a i z obejrzeniem dobrego filmu czy serialu jest problem :evil:

Bardzo podobały mi się single na RTL7 ma ktoś może nagrane i może udostępnić je w sieci?

Ech.. do dziś mam nagraną na kompletnie już "zajechanej: kasecie VHS "Diunę" Davida Lyncha z RTL-7. To były piękne czasy - telewizja nastawiona do ludzi a nie na odwrót...

TVN 7 nie jest ciekawy bo nie jest FTA a w zestawieniach z innymi kanałami z którymi jest dostępny czy to na platformach cyfrowych czy w sieciach kablowych to nie jest ciekawy.RTL7 był dobry teraz już niema żadnej polskiej stacji emitującej Dragon Ball i nad tym ubolewam :( no i był FTA

Dragon Ball przez pewien czas leciał na TVN 7, ale później seriale animowane zdjęto z emisji, a w ich miejsce wstawiono teleturniej, serial komediowy lub telenowelę. Może Animax przywróci czasy, gdy Dragon Ball był na polskich ekranach.

....RTL7 był dobry teraz już niema żadnej polskiej stacji emitującej Dragon Ball i nad tym ubolewam :( no i był FTA

Ciekawe jak dzisiaj w przekazie cyfrowym wyglądałaby sprawa z kodowaniem RTL7 gdyby kanał istniał dalej? Kiedyś niekodowali sygnału bo był tylko przekaz analogowy i nie było platform cyfrowych, zresztą nadawcy mieli zupełnie inne spojrzenie na widza, widz to był ktoś a dzisiaj króluje era telewizji płatnych, jest inaczej, ciekawe jakby to wyglądało?

Pamiętam krótki cyfrowy epizod RTL 7 - kanał był niekodowany i pojawił się w paczce TPSA Optocomp (tak, tak - TP SA miała swoją paczkę ;) na satelicie na tp. 81 - 12.322H SR=27500 FEC=3/4 - jeszcze przed Cyfrowym Polsatem), później krótko był też kodowany w ramach Cyfry+

Kochany RTLu wróć. :D

To by oznaczalo, ze TVN7 musialby upasc, ale sprzedac sie RTLowi :shock: Jakos to malo prawdopodobne, tak samo jak powrot RTL do Polski i chec tworzenia tu nowych kanalow :?

RTL mogłby kupic TELE 5 i stworzyc RTL 5

Wiem bo to byl Yorin. :P

No ale to jest zaden problem, ze juz jest RTL5. RTL2 tez jest w Niemcach, w Luksemburgu i we Francji. A RTL5 sie tak nie nazywa bo jest piaty kanal RTL, tylko piaty niderlandzki kanal.

Kanaly sa tam numerowane:

Nederland 1

Ned 2

Ned 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

Veronica

NET5

Tien ( Dziesięć )

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.