Jump to content

Recommended Posts

@blooe Jakoś tej informacji nie wierzę. Poczekajmy jeszcze kilka miesięcy.

To są informacje sprzed roku. O ile mnie pamięć nie zawiodła to udziałowcem Polsatu w ostatnim okresie został niemiecki Bertelsmann, właśnie właściciel RTL Group. Posiada 25% akcji Polsatu?

No właśnie niech ktoś to sprawdzi ja też poszukam, jeśli tak by sie okazało że 25% Polsatu to RTL to by Polsat był moim ulubionym kanałem :D

To byl Springer, a nie RTL Group. I chyba jeszcze nie posiadaja udzialow.

Ja mam gdzieś na kasecie nagraną reklamę jak RTL7 startowało...

"Czy pamiętacie radio Luxemburg..."

pamiętam jak oglądałem dragon ball, eh to były czasy :(

Ja też oglądałem :mrgreen:

Ostatnio widziałem go na jakimś obcojęzycznym kanale "N1" :P

Leci jeszcze na Italia 1 - Od poniedziałku do piątku o 14:05 ,RTL 2 - Piątek o godzinie 15:40 i chyba czasami na NT1 ,bo chyba o ten kanał ci chodziło.

Na RTl2 czasami oglądam. Pobrałem też jakieś 10 odc z DB GT, 2 odcinki DB mam na taśmie :)

Na początku stacji jeszcze TVN7 puszczał. Akurat jak startowało TVN7 to kończył się DB.

a wracajac do bajek to byla taka bajka lecz nie pamietam jak sie nazywala moz ektos mi pomoze. Chodzilo w niej o to ze ludzie stworzyli nowa rase(tacy niebiescy ludzie) ktora miala za ludzi wykonywac cala prace. lecz ci niebiescy sie zbuntowali i przejeli kontrole nad ziemia i innymi planetami. no i pozniej byla wlaka miedzy ludzi a tymi niebieskimi;] i oni wlaczyi w takich roborach;] moz ektos pamieta tytul dzieki z gory;]

niesamowite czasy .... aaahhh

mi się zawsze podobało to inne zakończenie ramówki programowej. tzn zawsze w nocy na ekranie było palące się ognisko i tak do rana , i chyba muzyczka też jakaś leciała ... ;)

TVN 7 do pięt nie dorasta dla RTL 7, pamiętam jak oglądałem codziennie magazyn ZOOM, potem teleturniej PODAJ DALEJ, ciekawy był też magazyn informacyjny 7 MINUT, nie zapomniane anime - 3 serie DRAGON BALL, oraz co sobotę jakiś dobry horror.

A teraz same seriale na tym TVN 7, a RTL 7 to był kanał ze swoimi produkcjami.

Może kiedyś powróci.

Ja też twierdzę, że TVN7 daleko do RTL7. A o "Podaj dalej" już nie wspomnę - to była naprawdę fantastyczna zabawa. No i ten "kawałek" kabaretu OT.TO jako prowadzący. To było naprawdę super!

"Hej dzieciaki, powiedzcie to innym, siedem dni w tygodniu świetna zabawa w Siódemce"

Czy ktoś pamięta ten tekst :?:

Myślę, że niniejszy link załatwi sprawę :arrow:http://pl.youtube.com/watch?v=P4muUY-wFZU

Słynny kominek w RTL7 :arrow:http://pl.youtube.com/watch?v=uO1xhsweK ... ed&search=

Bardzo dobra muzyka, aż chce się słuchać :roll:

Nie no EXTRA sprawa :D Aż mi się łezka w oku kręci.Pamiętam gdy byłem młodszy i wstawałem rano i nie było jeszcze programu tylko ten kominek to czekałem nawet 1h czekając na bajki :D Aż się chce to oglądać :D Łezka mi się w oku kręci ,gdy to widzę ,bardzo chciałbym RTL 7 z powrotem ,ale to już niestety niemożliwe :(

To na tym kanale leciał Wezyr Nicponim? Bo w komentarzach ktoś przypomniał mi bajkę Woody Woodpecker :D

Gdyby RTL 7 nawet się jakoś reaktywował, to nie wiem czy byliby tacy fajni jak kiedyś. Dzisiaj jest już mnóstwo innych stacji.

Ale z drugiej strony to kto wie - może byliby zdecydowanie lepsi od TV 4.

Swoją drogą - szkoda, że te linki z YouTube które są na stronie 2 (post @tumby) nie działają w większości. ITI chyba je usunęła niedawno :(

PS. Czemu to był Prima Aprilis ? :cry:http://media2.pl/media/7886-rtl-kupil-p ... rilis.html

Mnie brakuje "Podaj Dalej" z Wiesiem Tupaczewskim. :( A kominek mam w telefonie jako tapeta. :P

Dragon Ball przez pewien czas leciał na TVN 7, ale później seriale animowane zdjęto z emisji, a w ich miejsce wstawiono teleturniej, serial komediowy lub telenowelę. Może Animax przywróci czasy, gdy Dragon Ball był na polskich ekranach.

Bzdura. Seriale animowane nigdy nie zeszły z anteny RTL7. Zostały zastąpione przez anime. Sam "Dragon Ball" emitowany był dwa razy w RTL7, potem trzeci raz w TVN Siedem. Wpierw skończono pierwszą serię, a potem puszczano równocześnie serię "Z" i "GT".