Jump to content

Pogoda

Message added by Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Recommended Posts

U mnie temperatura w tej chwili wynosi 2°C. Dzisiaj trochę się rozpogodziło. Zachmurzenie jest duże, z licznymi przejaśnieniami. Aktualnie brak opadów. Wieje jednak bardzo silny, porywisty wiatr.

U mnie podobnie. Przed chwilą mocno zaciągnęło się "czarnymi" chmurami i zaczął padać intensywny śnieg. Temperatura spadła do 1°C.

Od strony Niemiec w kierunku Polski idą intensywne burze śnieżne... :wacko:

U mnie w Suchej Beskidzkiej teraz jest 0 stopni, wiał dosyć mocny wiatr, przed chwilą też sypał śnieg. W tej chwili jest pochmurne niebo, słychać wiatr i nie pada śnieg. Nie wiem czemu, ale miałem ostatnio wrażenie, że w mojej miejscowości idzie odwilż, może dlatego, że wczoraj były 3 - 4 stopnie? W każdym razie to nie jest przyjemna pogoda, bo się śnieg roztapia, i się pojawia lód, i łatwiej o wywrotkę. Tak mi się wydaje. 

Edited by Gierek

U mnie jest podobnie. Rano padał grad, przed i po południu na chwilę się rozpogodziło i wyszło słońce, potem znowu się zachmurzyło i zaczął padać śnieg a teraz nadeszła śnieżyca. Są również zamiecie śnieżne. Od rana wieje też silny i porywisty wiatr a temperatura spadła do -3 stopni.

Edited by pawlo

Rano popadał trochę deszcz ze śniegiem, w dzień dwa razy przez kilka minut granulat śnieżny, a poza tym to jest słonecznie i śnieg nie leży. Temperatura: 0,0 stopni. :mrgreen: Ale na słońcu jak nie zawije to wcale tak zimno nie jest. ;)

U mnie temperatura w tej chwili wynosi -1°C. Zachmurzenie cały czas, od rana, jest całkowite. Aktualnie brak opadów. Wiatru również brak.

Dzisiejsza noc była mroźna. Najniższa temperatura dziś w nocy wyniosła u mnie -6,5°C.