Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wczoraj było "na plusie" aż 13,5°C! W dodatku po południu zrobiło się ładnie, słonecznie, prawie wiosennie, choć wiał silny wiatr z zachodu.

Ale za to w tej chwili jest paskudnie. :/ Nadal wieje silny wiatr (nawet chyba silniejszy, niż wczoraj), jest 1°C "na plusie" i z przerwami pada niewielki deszcz ze śniegiem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie zima na kilka dni,kiedy już każdy będzie myślał, że już po, a będzie to okres około Wielkanocy.

W ciągu dnia temperatura poszybowała na około 12 stopni. Niebo bezchmurne i w pełnym słońcu. Podczas spaceru zaobserwowałam też, że na gałązkach drzew są pierwsze pąki. Trawa też już z kopyta ruszyła. Cała ta obecna aura źle wróży na przyszłość. Luty faktycznie może pokazać "pazury"

I gorzej będzie, jeśli maj zimny będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciepło z południowego zachodu jak pisaliście, że było przybyło dzisiaj do mnie. Najładaniejszy i najcieplejszy dzień w tym roku. Bezchmurnie, nie miałem możliwości spojrzeć na termometr w godz. 12:00-15:00, ale było bardzo ciepło, wydaje mi się, że na pewno ponad 10 stopni w cieniu, jak wróciłem do domu to po zachodzie słońca około 16:30 było jeszcze 8,7 stopnia.

 

Ale w ostatnich dniach powtarza się sytuacja z wiatrem: rano i przed południem słaby wiatr, po południu się wzmaga, a wieczorem już wieje mocno, dzisiaj też ta sytuacja się powtórzyła, ale już prędkośc wiatru wieczorem naszczęscie nie jest aż tak duża, ale i tak większa niż przed południem.

U was ta sytuacja z wiatrem też się powtarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiało dość mocno głownie w nocy, teraz w ciągu dnia porywy są już dużo słabsze i wiatru już praktycznie nie czuć, jest przyjemnie ciepło 7 stopni na plusie, od rano świeci słońce, podobno w luty ma być ochłodzenie i większe opady śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalany Kraków, lata 20-te, 30-te.

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 031&type=1

Gdyby dzisiaj tak zalało Kraków to byśmy usłyszeli? Zmiany klimatyczne, globalne ocieplenie, negatywny wpływ człowieka na naturę :) No i najważniejszy tekst - Najstarsi mieszkańcy nie pamiętają takiej powodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam sytuację pogodową i te śmieszne prognozy :roll: I zimy w najbliższych dniach nie dostrzegam. Za to bardzo dobrze ma się przedwiośnie, o której "znawcy" na razie nie wiedzieć czemu milczą.

Na tę chwilę trzy stopnie na plusie. Wiatr słaby. Lekkie zamglenia z tendencją do rozpogodzeń w ciągu dnia. Wilgotność wysoka około 93%. Bez opadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie pełną parą! Ruszyły tulipany, narcyzy i podobne kwiatki. I teraz nie wiem! Odkryć, czy też tak zostawić?

Pąki na drzewach to już normalność?! A temperatura kręci się coś w około pięciu stopni bez wiatru. Za to z wyraźnymi przejaśnieniami. A na to media! Zima idzie! Sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...