Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.12.2021 o 12:42, Darek z Ozimka napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia) Na powrót Minimaxa do Polski raczej sie nie zanosi, już by dawno ogloszono powrót w/w stacji.

Ktoś już kiedyś na tym forum napisał wiadomość do Węgierskiego Minimaxa i mu odpowiedzieli, że stale pracjują nad poszerzaniem zasięgu, więc mogą za jakiś czas wrócić i do Polski.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2022 o 16:30, Michu_97 napisał:

No i znowu ktoś coś poprzestawiał w ramówce stacji. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia teleTOON+ zakończył nadawanie o 3.00 w nocy. Zakończył się maraton "Mustang. Duch wolności", a zamiast tego poleciał "Molang". Po tej kreskówce puścili "Zwierzakowo" a później "Deserownię". 

czekam na kolejne zepsucie ramówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
10 godzin temu, Michu_97 napisał:

ale niestety razem z MiniMini+, gdzie premiera także jest od poniedziałku.

I właśnie obecnie Teletoon+ jest martwym duchem starego ZigZapa i MiniMini+ plus dodatki dla starszych.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co podoba mi się w tej stacji to archiwalne programy z czasów ZigZapa, czyli "Zwierzakowo" oraz "Brejk". Niestety jedna pozycja leci po 1.00 w nocy, a druga przed 6.00 rano. Jestem ciekawy czy to są w kółko te same odcinki czy jest różnorodność oraz z jakich konkretnie lat lecą powtórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2022 o 09:47, Kirk napisał:

Ja to już parę lat temu pisałem, że zrobienie z ZigZapa drugiego Minimini z paroma "rodzynkami" dla trochę starszych, które i tak były potem zdejmowane z anteny, nie ma sensu.

Zgadzam się. Zwłaszcza, iż jest jeszcze Baby TV, TVP ABC, Nick JR, Top Kids, Disney Junior, 4Fun Kids oraz dziecięcy blok na Puls 2 🤷🏻‍♀️ Konkurencja spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.05.2022 o 14:49, abc70620 napisał:

Mogliby także dać starsze seriale animowane wyprodukowane przez Nickelodeon.

Nie licz na to, jeszcze w tym roku ma wystartować SkyShowtime i prawdopodobnie tam będą wszystkie stare produkcje Nickelodeon.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...