Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.05.2022 o 17:28, Darek z Ozimka napisał:

@abc70620Na TeleTOON+ chętnie bym zobaczył ponownie "Kod Lyoko", "Karol do kwadratu" i "6 w pracy".

Ja na TELETOON chciałabym aby ponownie wyemitowali całą serię My Little Pony (serial, generacja 4 czy 5 kucyków chyba) oraz My Little Pony: Equestria Girls (z tego co pamiętam wyemitowali na stacji 4 filmy z tego spin-offu MLP). 

Edytowane przez Rocznik 02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Ale o tym możemy niestety pomarzyć, ponieważ władze C+ olały ten kanał

Najgorsze jest to że np leci Barbie na MiniMini a za 15 minut na Teletoon :|

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
31 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

Ale o tym możemy niestety pomarzyć, ponieważ władze C+ olały ten kanał, puszczając powtórki autorskich programów oraz seriali znanych z MiniMini+.

Darek no co Ty..

Marzysz o serii My Little Pony. 😀

Swoją drogą moja najmłodsza córka ogląda (czasami) to namiętnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rocznik 02 napisał:

Ja na TELETOON chciałabym aby ponownie wyemitowali całą serię My Little Pony (serial, generacja 4 czy 5 kucyków chyba) oraz My Little Pony: Equestria Girls (z tego co pamiętam wyemitowali na stacji 4 filmy z tego spin-offu MLP). 

To to już prędzej na Minimini, jeśli już, a Teletoon faktycznie mógłby wrócić do "Kodu Lyoko" na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

 jak dla mnie C+ mógłby przywrócić do TeleTOON'a+ ramówkę obecną za czasów ZigZapa.

Też uważam, że najlepszy byłby powrót do profilu ZigZapa. Moja "propozycja" to ironiczny komentarz do niemal całkowitego odwrócenia się stacji od dotychczasowej grupy docelowej.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo mojego wieku -> 31 lat, to lubię czasami obejrzeć jakieś kanały młodzieżowe.
Przyznam szczerze, że nieraz oglądałem kanał ZigZap i rzeczywiście, to był świetny kanał.
Kiedy zmienili go w TeleToon+ i pojawiły się kreskówki takie jakie są na dzień dzisiejszy, to jednak uznałem że akurat na nie, to jestem za stary. 🙃

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Od 1 października teleTOON+ pozmieniał ramówkę. Dotyczy to głównie programów autorskich emitowanych w nocy. Przede wszystkim pojawił się program z MiniMini+ "Detektyw Łodyga" a także 4 odcinki "Rodziny Treflików" od godziny 0.45. Jest to chyba pierwsza kreskówka lecąca o takiej godzinie w historii kanału nie licząc świątecznej wpadki, gdzie leciał maraton "Mustanga. Ducha wolności" przez całą noc a także anime na Hyper (+). Ponadto po wielu, wielu latach znika "Zwierzakowo". W te miejsce od 1.20 są dwa odcinki "Brejku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne że po dziś dzień puszczają tego Brejka - wszak to zapowiedzi filmów czy gier sprzed kilkunastu lat. Zresztą, to samo (tylko nie oddalone o kilkanaście, a o kilka lat) w ich programach o grach (TeleToon+ Play) gdzie można obejrzeć takie rzeczy jak zapowiedź zupełnie nowej FIFY 17 - "będziemy mogli poczuć sie jak na prawdziwym stadionie!" 😄 Wiem że to leci jako zapchajdziura, ale zabawnie się ogląda dzisiaj takie newsy sprzed lat.

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 8.01.2023 o 13:28, Kirk napisał(a):

musiałem wręcz sprawdzić przed napisaniem posta, jak ta ramówka wygląda i faktycznie jest mierna.

Tu się drogi @Kirk-u z tobą zgodzę, obecna ramówka TeleTOON+ jest fatalna, nie raz się zastanawiam nad wysłaniem maila do C+ z prośbą o wyemitowanie "Kod Lyoko" na TeleTOON+..... I chyba tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

teleTOON+ od 1 marca zaprzestanie emisji powtórek programu autorskiego z ZigZapa - "Brejk". Od wtorku (28 lutego) zniknie także teleTOON+ Play. Co ciekawe kanał rozpocznie emisję programu "Polska z góry" od 1 marca w godzinach 5.00 oraz 0.00 (2 odcinki). Program ten leci na innych kanałach takich jak Canal+ 1, Canal+ Family, Canal+ Dokument, Canal+ Premium czy Planete+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widać, że C+ nie ma pomysłu na urozmaicenie ramówki TeleTOON+ skoro puszczają inne produkcje z innych kanałów tematycznych C+, kiedyś TeleTOON+ miał w sobie "to coś", co przyciągało widzów swoją ofertą programową a teraz? Szkoda gadać i patrzeć jak ten kanał "stacza" się na same dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Jestem ciekaw kiedy tą stacje tak zaniedbali?

Obstawiam okolice 2017 roku, wtedy TeleTOON+ (moim zdaniem) zaczął być zaniedbywany, jeszcze wtedy podczas wakacji potrafili wyemitować kilka odcinków serialu "Kod Lyoko", lecz po emisji tych kilku odcinków w/w serialu TeleTOON+ całkowicie go porzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...