Jump to content
Poland

Stare Teleturnieje

Recommended Posts

Gdyby ktoś potrzebował tutaj znajduje się paczka z muzyką pochodzącą z kultowych teleturniejów Polsatu: http://www.mediafire.com/download/25ghglzwhaif72h/MUZYKA+POLSAT.rar

Moim zdaniem na szczególną uwagę zasługuje nie tylko oprawa Życiowej Szansy czy Rosyjskiej Ruletki w obydwóch odsłonach ale także nieco zapomnianej Chciwości czyli żądzy pieniądza.

Edited by Poland

Fajnie, że tu wszystko jest, te dźwięki. Szkoda, że z "Gry w ciemno" ustał się tylko jeden dźwięk, ale naprawdę złożyłeś to do kupy i to mi się podoba :D

Możesz dać ten plik na Mediafire? Bo nie mogę na Yandexie go pobrać.

Na pierwszej stronie klikam w Download i nic się nie dzieje. Ale dopiero na drugiej stronie kilkam w przycisk pobierania i wyskoczy w Firefoxie komunikat, że połączenie z tą stroną nie jest bezpieczne. Chyba że mogę pobrać na Chrome.

PS: Koniec OT.

Edited by Kuba2015

Dziękuję.

Dodaj jeszcze cz.2 tej paczki gdzie tam będą dźwięki z Gry w ciemno, Kłamczucha i nawet teleturniejów z TV4.

A pamiętacie taki teleturniej z lat 90. XX wieku jak Sekrety rodzinne na Polsacie? Występowały tam po dwie drużyny, w tym np.wnuk,tata,dziadek oraz babcia,ciocia czy siostrzenica.

Jak się nazywał ten teleturniej na TVP gdzie ludzie byli izolowani na tydzień, bez dostępu do telefonów, gazet a poźniej odpowiadali na pytania dotyczące tego co się stało w minionym tygodniu na świecie?

@fizyk123: Wiem, to był "Zakręcony tydzień" (na podstawie formatu "The Bubble" od Armozy).

A w których latach był on emitowany? I na którym programie to było: na Jedynce, czy na Dwójce?

Guest Homer Simpson

Ten teleturniej był emitowany na Dwójce wiosną 2007 roku.

Tymczasem pojawił się spory fragment "Grasz czy nie grasz" z końcówki pierwszej formy tego teleturnieju - okres ten rozpoznałem po tancerkach:

Co ciekawe w outro jest inna wersja muzyki niż ta ktòrą kiedyś wrzucałem.

A pamiętacie taki teleturniej z lat 90. XX wieku jak Sekrety rodzinne na Polsacie? .

Program prowadziła Joanna Brodzik .Ciekawe czy jest szansa na reaktywacje "Piratów" sam uwielbiałem ten program i pana Rykowskiego . Na yt widziałem fragment ale nie mogę znaleźć zapów z "piratów show ". Edited by TELEWIDZ123

No właśnie nie. Program "Sekrety Rodzinne" prowadziła Elżbieta Zającówna a Joanna Brodzik prowadziła "Apetyt na miłość" czyli teleturniej randkowo-kulinarny.

Tymczasem niedawno pojawił się spot reklamujący jubileuszowy koncert Polsatu, w którym to pan Cezary Żak mówił o "Miodowym Latach" czyli kultowym serialu z swoim udziałem. Z tego co kojarzę pan Cezary Żak miał jednak też inny wkład w historię słonecznej telewizji - prowadził bowiem teleturniej "As, dama, walet" o którym to chciałbym z wami porozmawiać. Pamięta ktoś może jego zasady i w ogóle sam ten teleturniej? Z tego co pamiętam był to teleturniej o charakterze rodzinnym a w internecie jest mało informacji na jego temat, choć pod niniejszym linkiem pojawia się krótka informacja na jego temat: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/8476200,kielczanie-w-teleturnieju-300-procent-normy-w-jedynce,id,t.html
Czytamy w niej że rodziny musiały przygotować 15 minutowy show na przygotowany wcześniej temat. Program "As, dama, walet" emitowany był w Polsacie w latach dziewięćdziesiątych gdzieś do 1996 roku.

Edited by Poland

Pojawił się prawdziwy unikat a mianowicie "Idź na całość" już za czasów pochajzerowskich:

''Idź na całość'' w prowadzeniu Tyńca był zupełnie inny: zrezygnowano z kostiumów, pojawiła się nowa czołówka i studio oraz pojawił się żywioł wśród publiczności.

Tymczasem na Dailymotion jest dostępnych sporo odcinków teleturnieju "Tele Millenium" z Dwójki :)