Skocz do zawartości

Stare Teleturnieje


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Gdyby ktoś potrzebował tutaj znajduje się paczka z muzyką pochodzącą z kultowych teleturniejów Polsatu: http://www.mediafire.com/download/25ghglzwhaif72h/MUZYKA+POLSAT.rar

Moim zdaniem na szczególną uwagę zasługuje nie tylko oprawa Życiowej Szansy czy Rosyjskiej Ruletki w obydwóch odsłonach ale także nieco zapomnianej Chciwości czyli żądzy pieniądza.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na pierwszej stronie klikam w Download i nic się nie dzieje. Ale dopiero na drugiej stronie kilkam w przycisk pobierania i wyskoczy w Firefoxie komunikat, że połączenie z tą stroną nie jest bezpieczne. Chyba że mogę pobrać na Chrome.

 

PS: Koniec OT.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

A pamiętacie taki teleturniej z lat 90. XX wieku jak Sekrety rodzinne na Polsacie? .

Program prowadziła Joanna Brodzik .Ciekawe czy jest szansa na reaktywacje "Piratów" sam uwielbiałem ten program i pana Rykowskiego . Na yt widziałem fragment ale nie mogę znaleźć zapów z "piratów show ". Edytowane przez TELEWIDZ123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No właśnie nie. Program "Sekrety Rodzinne" prowadziła Elżbieta Zającówna a Joanna Brodzik prowadziła "Apetyt na miłość" czyli teleturniej randkowo-kulinarny.

Tymczasem niedawno pojawił się spot reklamujący jubileuszowy koncert Polsatu, w którym to pan Cezary Żak mówił o "Miodowym Latach" czyli kultowym serialu z swoim udziałem. Z tego co kojarzę pan Cezary Żak miał jednak też inny wkład w historię słonecznej telewizji - prowadził bowiem teleturniej "As, dama, walet" o którym to chciałbym z wami porozmawiać. Pamięta ktoś może jego zasady i w ogóle sam ten teleturniej? Z tego co pamiętam był to teleturniej o charakterze rodzinnym a w internecie jest mało informacji na jego temat, choć pod niniejszym linkiem pojawia się krótka informacja na jego temat: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/8476200,kielczanie-w-teleturnieju-300-procent-normy-w-jedynce,id,t.html
Czytamy w niej że rodziny musiały przygotować 15 minutowy show na przygotowany wcześniej temat. Program "As, dama, walet" emitowany był w Polsacie w latach dziewięćdziesiątych gdzieś do 1996 roku.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...