Skocz do zawartości

Muzo.fm


Gość pauulo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, SatExpert napisał(a):

Kto ma dostęp do przekazu z 11488

Przekaz Canal+ Radio po wybraniu ścieżki Muzo FM nadaje ciszę.

@Mr. Orbita  jak wygląda sprawa Muzo FM na MUX IV?

 

Edytowane przez Mateusz2006
Dodanie pytania dotyczące Muzo FM na MUX IV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się dla porządku:

Muzo.FM aktualnie (10.01 g. 3:00) gra z 11,488 GHz, pol. H. Jest audio, Krzysztof Krawczyk i Edyta Bartosiewicz przed momentem, później Kasia Nosowska i Voo Voo, Dawid Podsiadło, teraz Mela Koteluk. 256 kbit/s.

Nie ma tam Conax. Do wyboru 0100+1813 lub 1884.

Cisza jest z 12,188 GHz, pol. V.

W MUX 4 Muzo.FM także nie gra (cisza).

Tak jak pisze support458 - muszą sobie pewnie podpisać nowe umowy i uporządkować różne tematy.

Natomiast stacje ZPR generalnie nie są obecne na satelicie poza dosyłem z 23,5°E (gdzie Muzo.FM na razie nie ma), więc na logikę spodziewałbym się, że będą równać. Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Muzo.FM programy na żywo tylko w godz. 7-19. Nadal bez wniosku do KRRiT ws. zmiany nazwy

Cytat

Muzo.FM od poniedziałku nadaje tylko 12 godzin dziennie programu na żywo. W pozostałym czasie gra muzyka. - To się jeszcze może zmienić, bo nasze dotychczasowe plany związane z układaniem ramówki wzięły w łeb. Ze stacji odeszła jedna z osób dotąd z nią współpracująca - mówi nam Zbigniew Frączek, dyrektor programowy Muzo.FM. Właściciel stacji - Telewizja Polsat - nadal nie złożył wniosku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie zmiany nazwy na Eskę Rock.

"Z całym szacunkiem, ale jednak przestanę słuchać radia, przejdę na platformy z muzyką. To BYŁO ostatnie radio, którego dało się słuchać" - napisał w poniedziałek rano na fanpejdżu Muzo.FM Mikołaj, jeden ze słuchaczy rozgłośni. Paulina też się tam żaliła: "Przecieram oczy i uszy ze zdumienia nad nową ramówką i linią melodyczną... Auć". Karolina dodała: "Niestety przełączyłam". Przez cały dzień słuchacze zamieścili na Facebooku Muzo.FM kilkaset wpisów krytykujących zmiany, jakie w ostatnich tygodniach zachodzą w stacji.

W poniedziałek, 8 stycznia Muzo.FM wprowadziło nową ramówkę. Od tego tygodnia są tylko cztery trzygodzinne pasma programowe w ciągu dnia: "Poranek Muzo.FM" z Kamilem Szabłowskim (w godz. 7-10), "The Greatest Muzo" z Robertem "Pegazem" Zawieją (w godz. 10-13), "Popołudnie Muzo.FM" z Michałem Cieślikiem (w godz. 13-16) oraz "Halo Muzo" z Idalią Tomczak i Konradem Olszewskim (w godz. 16-19). W ramówce pozostał także półgodzinny wieczorny "Magazyn Muzo.FM" z podsumowaniem najważniejszych wydarzeń minionego dnia, który prowadzi Arek Pogłud.

A jeszcze tydzień temu program Muzo.FM był realizowany na żywo od godz. 6 do 21. Z kolei w październiku pasm było więcej i trwały dwie godziny. Nadawano je w godz. 6-22. Każdego dnia na antenie można było usłyszeć ponad dziesięciu prowadzących. W ramówce były też codzienne autorskie audycje muzyczne. Dziś nie ma ani jednej.

Źródło i pełny artykuł -> Muzo.FM zmiany ramówka 2023 programy prowadzący zmiana nazwy Eska Rock (wirtualnemedia_pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszak już podchodzą pod ZPR Media. Co do wspomnianego przeze mnie wcześniej pomysłu z rozpoczęciem angażowania do Muzo FM prezenterów z Radia Eska Rock to myślę że nie byłby głupi pomysł gdyż byłoby to dobry pomysł na wypełnienie pasm wieczornych od 19:00 do 22:00 (a więc pory emisji "Magazynu Muzo FM")  w dni powszednie i od 18:00 do 22:00 w weekendy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany od przyszłego tygodnia w Muzo.FM.
Poniedziałek od 16:00 Kamil Szabłowski
Wtorek od 19:00 Kamil Szabłowski
I jeśli dobrze zrozumiałem w poranku Idalia i Konrad. - Tego nie jestem w 100% pewny, dlatego proszę kogoś kto słuchał o potwierdzenie.
Nie wiem jakie jeszcze zmiany. Zobaczymy w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą była piosenka z gatunku jazz. Po niej poszedł jingiel Muzo.FM - Cały ten jazz.
Tak jest zawsze w niedzielę wieczorem?
Teraz z kolei poszła piosenka, której nie znam, ale już nie jazzowa.
Nie mam czasu teraz słuchać dłużej.
Jak ktoś ma możliwość, to miło by było jakby napisał co tam jeszcze zagrają. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz w niedzielę o 20:00 to pozostałość po koncesji Radia PIN. Muzo.FM nadaje na koncesji, którą pierwotnie przyznano Radiu PIN. Tam jest zapis o graniu muzyki jazzowej.

Playlistę zawsze można sprawdzić na odsluchane.eu

https://www.odsluchane.eu/szukaj.php?r=65&date=29-01-2023&time_from=20&time_to=22

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...