Skocz do zawartości

Muzo.fm


Gość pauulo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, bgmnt napisał:

No właśnie od paru postów piszę przecież, że w Muzo alternatywy jest bardzo mało. Kiedyś było więcej, ale Roxy FM to nigdy nie było

No cóż, dlatego zamiast kolejnej stacji popowej czy rockowej moim zdaniem potrzeba ponadregionalnej sieci stacji z muzyką hip-hop i r&b (Urban Cotemporary). Bo to hh na Esce czy MAXXie to raczej "Polonico Rap", poza "Pięknym Światem". Alternatywne mamy, jak Nowy Świat czy Radiospacja od byłych ludzi Radiostacji.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Bloo411 napisał:

a nie jak RMF czy Zetka, które puszcza wszystko jak leci, włącznie tzw. "umcykami" od których uszy krwawią.

A mi nie krwawią uszy od "umcyków". Wręcz przeciwnie, lubię takie rytmy.

 

57 minut temu, Bloo411 napisał:

Muzo FM wybiera to, co w mainstreamie najlepsze i ambitniejsze

Mainstream mi się źle kojarzy...

Edytowane przez BiL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogólnie rozgłośnie przedłużyły sobie weekend (przykładowo RMF FM) więc i Muzo FM. Dlatego też ramówka tam ruszyła o 10:00. 

Przy okazji ZPR chyba się przestraszył buntu słuchaczy Muzo FM bo dziennikarze stacji mają zostać a i odchodzący mają być namawiani do powrotu: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-muzo-fm-zmiana-w-eska-rock-jak-sluchac-ktore-miasta-odchodzi-marcin-bisiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

9 grudnia 2022 roku nastąpiła aktualizacja strony KRS - Muzo FM.
Z tego co zauważyłem do zarządu stacji dołączył Janusz Pliszka. Wcześniej nie było go wymienionego na stronie.
Wydaje mi się, że więcej zmian nie ma aktualnie, ale poniżej udostępniam link. Może ktoś jeszcze z Was coś zauważy.
Muzo.fm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbył się ostatni wspólny poranny program w Muzo.FM.
Od przyszłego tygodnia (przez jakiś czas) poranek poprowadzi solo - Radek Nałęcz.

Radek Nałęcz odchodzi z Muzo.FM. "Nie chcę wiązać swojej przyszłości z projektami Grupy ZPR"

Cytat

Prezenter porannego programu w Muzo.FM złożył wypowiedzenie. W stacji pozostaje do końca stycznia. - Pracę w Muzo.FM wspominam jako jeden z najfajniejszych etapów w moim życiu zawodowym - mówi nam Radek Nałęcz.

W piątek, 23 grudnia gospodarze porannego pasma w Muzo.FM pożegnali się ze słuchaczami. Marta Trybura i Radek Nałęcz powiedzieli, że w tym składzie już nie poprowadzą "Strażników świtu". Audycja nadawana była od poniedziałku do piątku w godz. 6-9.

Jednocześnie Radek Nałęcz obwieścił, że odchodzi z rozgłośni. - Złożyłem wypowiedzenie. To moja autonomiczna decyzja. Z rozgłośnią będę związany do końca stycznia - mówi portalowi wirtualnemedia_pl. - Pracę w Muzo.FM wspominam jako jeden z najfajniejszych etapów w moim życiu zawodowym: spotkałem świetnych ludzi, miałem przyjemność pracować z profesjonalistami, a przede wszystkim zdobyliśmy zaufanie tysięcy słuchaczy, na których mogliśmy zawsze liczyć - opowiada Radek Nałęcz. Prezenter dodaje, że będzie się jeszcze pojawiał na antenie. - Na razie jestem wpisany w grafiku. W czasie wypowiedzenia będę prowadził programy - zapowiada prezenter Muzo.FM.

Słuchacze będą mogli usłyszeć Radka Nałęcza w sobotę, 24 grudnia w godz. 10-13 oraz w niedzielę, 25 grudnia w godz. 10-14. Z kolei w przyszłym tygodniu prezenter pojawi się w porannym programie od wtorku do piątku w godz. 6-9. - Poprowadzę go sam, bo Marta będzie wtedy na urlopie - wyjaśnia. Uspokaja słuchaczy porannej audycji, że Marta Trybura pozostaje w Muzo.FM.

Źródło i pełny artykuł -> https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/radek-nalecz-odchodzi-muzo-fm-powody-polsat-games-faux-paux

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, dzisiaj w Muzo.FM sama playlista z jinglami i reklamami. Nie trafiłem jeszcze na prezentera.
Muzo Newsy również się dzisiaj nie pojawiają.
Podejrzewam, że to tylko na czas Świąt.

EDIT
Jednak jest Majkel (Michał Cieślik)

Dzisiaj poranny program Muzo.FM do 10:00.

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzo.FM przestało nadawać blok reklamowy przed pełną. Już 2 raz na to trafiłem.
Od razu po utworze startują Muzo Newsy.
Nie wiem jak jest z reklamami w trakcie godziny. Nie sprawdziłem tego na razie.

Jutro ostatni poranny program Muzo.FM.
Radek Nałęcz właśnie zapowiedział, że jutro słyszymy się po raz ostatni.

21 godzin temu, Vampi napisał(a):

Muzo.FM przestało nadawać blok reklamowy przed pełną. Już 2 raz na to trafiłem.
Od razu po utworze startują Muzo Newsy.
Nie wiem jak jest z reklamami w trakcie godziny. Nie sprawdziłem tego na razie.

Jutro ostatni poranny program Muzo.FM.
Radek Nałęcz właśnie zapowiedział, że jutro słyszymy się po raz ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku program radia Muzo.fm realizowany będzie ze studia w siedzibie Grupy ZPR Media, która przejmuje rozgłośnię od Telewizji Polsat - dowiedział się "Presserwis".

Cytat

Od poniedziałku program radia Muzo.fm realizowany będzie ze studia w siedzibie Grupy ZPR Media, która przejmuje rozgłośnię od Telewizji Polsat - dowiedział się "Presserwis".


Przeprowadzkę potwierdza nam Zbigniew Frączek, szef programowy Muzo.fm i Eski Rock. Dziś Muzo.fm nadaje ze studia w biurowcu Blue Point przy al. Stanów Zjednoczonych - zarządza nim spółka Polskie Nieruchomości (jej udziałowcem jest Tobias Solorz)

Pod koniec października 2022 roku Telewizja Polsat i Grupa ZPR Media zawarły porozumienie dotyczące sprzedaży udziałów Muzo.fm. Transakcja ma być sfinalizowana w pierwszym kwartale 2023 roku, ale już od listopada Grupa ZPR Media odpowiada za program Muzo.fm, a szefem programowym został Zbigniew Frączek, kierujący Eską Rock.

Ponadto od stycznia 2023 roku Grupa Radiowa Time (część Grupy ZPR Media) przejęła od Polsat Media obsługę reklamową ponadregionalnego Radia Muzo.fm. Po uzyskaniu zgody Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Muzo.fm zmieni nazwę na Eska Rock.

Jak informowaliśmy, z radia Muzo.fm odchodzi Radosław Nałęcz, ostatnio współprowadzący poranny program "Strażnicy świtu". Na antenie będzie pojawiać się tylko do końca tygodnia. - Ze względu na rezygnację Radka Nałęcza będziemy wraz z Arkiem Frąckowiakiem (zastępca dyrektora Muzo.fm - przyp. red.) pracować nad ostateczną obsadą pasm i nad docelową ramówką - informuje Zbigniew Frączek.

Z Muzo.fm rozstaje się także serwisantka Aleksandra Żaczek-Świstak. Wcześniej ze stacją pożegnali się Marcin Bisiorek, Anna Nowaczyk, Jarosław Wendrowski, Kamil Olszewski i Przemysław Jaworski.

Źródło -> Muzo.fm przenosi się z biurowca Blue Point do siedziby Grupy ZPR Media - Press.pl - najnowsze informacje z branży medialnej, marketingowej, reklamowej i public relations

 

EDIT (20:45)

Majkel (Michał Cieślik) na koniec programu RFN zapowiedział, że wieczorami już się nie usłyszymy.

Do poniedziałku ma wolne.

A w poniedziałek pojawi się o 13:00 i przez jakiś czas o takiej godzinie będzie się pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na Radio Eska Rock na częstotliwościach Muzo.FM trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.
Poniżej rozmowa na stronie facebookowej Muzo.FM.
Ktoś ze słuchaczy zadał pytanie Radkowi Nałęcz czy od poniedziałku Eska Rock na częstotliwościach Muzo.FM.
Radek odpisał, że raczej nie i Muzo jeszcze przez jakiś czas.
25b068f0ef3cd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...