Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem Sms'a. Przyszedł sms zwrotny, że karta aktywowana z dostępem do maja 2023 no i informacja, że sygnał odświeżono. Cały czas był TV włączony na kanale 11 (TVP1) po godzinie sprawdziłem ale kanały dokupione nie działają Komunikat: "Aktualnie nie posiadasz uprawnień do oglądania". Wyjąłem i włożyłem kartę jednak to nie przyniosło żadnego rezultatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vixen21 napisał(a):

Doładowałem konto za okolo 250zł przed nowym rokiem

Bez przesady - tyle czasu to dawno powinno już działać. Jeżeli korzystasz ze sprzętu operatora to tylko telefon na infolinię może pomóc, bo nie wiadomo gdzie leży przyczyna.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zostało doładowane z myślą rozszerzenia pakietu na tamtą chwile nie wiedziałem, że pakiety dodatkowe dostępne są po upływie okresu aktywacyjnego startera. Pakiet Start był na rok i 06.01.2023 był ostatnim dniem pakietu Start

Przywracanie ustawień fabrycznych i odłączenie z dekodera z zasilania, wyjęcie karty itp zostało zrobione wczoraj nic nie pomogło. Już mnie to tak irytuje, że zaraz dekoder wyleci przez okno xd

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelTSW napisał(a):

Wyjaśniaj to sobie z c+

Skąd ludzie na forum mają wiedzieć co tam u operatora widnieje? 

U operatora nic nie widnieje, twierdzą, że jest wszystko w porządku z ich strony. Dlatego pytanie kieruje do tych osób, które może miały taki sam problem bądź podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vixen21 napisał(a):

 pytanie kieruje do tych osób, które może miały taki sam problem bądź podobny

Zapytaj u operatora czy są w stanie przeksiegować Twoją wpłatę na nowe pakiety które chcesz uruchomić. Wiadomo nie będzie to start+ na rok tylko Twój pakiet na który chcesz zmienić swoje środki. Ja przechodząc z prepaid na abo miałem do dyspozycji 14zł, podczas rozmowy Pani obiecała przeksięgować pieniądze na abo ale dopiero po reklamacji dostałem zniżkę na abo bo 1 rachunek nie obniżyli mi kwoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DanielK napisał(a):

Niestety większość tych dekoderów to są szrot-boxy ... .Stare ...przełożył do swojego STB.

 

Figiel, z jakiego nie zdajesz sobie zapewne sprawy jest taki, że twój STB wyszedł z tej samej fabryki, co szrot-box.

I kiedy twój STB dojdzie do wieku, w jakim obecnie są nBoxy - zapewne będzie tak samo się zwieszał.

:wink:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście że możesz tylko wtedy chyba to trwa do 3 dni roboczych. Są też serwisy które oferują szybsze doładowania ale z tego co wiem kolega nie tak dawno skorzystał z takiego serwisu na jednym z portali aukcyjnych i też nie od razu, a dopiero na drugi dzień, a jak wiadomo taki serwis liczy opłatę dodatkową. Dlatego lepiej doładować wcześniej bezpośrednio przelewem na konto przypisane do karty niż liczyć na pośredników i jeszcze im dodatkowo płacić.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że możesz tylko wtedy chyba to trwa do 3 dni roboczych. Są też serwisy które oferują szybsze doładowania ale z tego co wiem kolega nie tak dawno skorzystał z takiego serwisu na jednym z portali aukcyjnych i też nie od razu, a dopiero na drugi dzień, a jak wiadomo taki serwis liczy opłatę dodatkową. Dlatego lepiej doładować wcześniej bezpośrednio przelewem na konto przypisane do karty niż liczyć na pośredników i jeszcze im dodatkowo płacić.
Ja korzystam już kilka lat z takiego serwisu bez żadnych dodatkowych opłat i mam doładowane w maks kilka minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2023 o 08:37, Darek z Ozimka napisał(a):

Czy jest to w ogóle możliwe do zrealizowania?

Tak jest to możliwe ale trzeba mieć powyżej 30 zł na koncie. I od zmiany na Komfort+ musi minąć 30 dni. Dzwonisz na infolinie NC+ na kartę. Czynne do 21g, 22 430 77 77 , podajesz numer karty. Jest na karcie w dekoderze, w ustawieniach dekodera lub w sms zwrotnym. Ja zmieniałem tyle razy że już nie pamiętam. Mówisz konsultantowi że chcesz na start+ on próbuje ci sprzedać pakiet KONFORT+ na kontrakt na 24 miechy za 30 zł. Ale mimo wszystko nie jesteś za interesowny. I prosisz o aktywację pakietu Start+ , ja zawsze mówię że nie mam kasy albo mało oglądam bo pracuje w delegacji. I mi w końcu zmieniają. I teraz kup sobie  KONWERTER SATELITARNY MONOBLOCK INVERTO BLACK PRO 0,2DB do anteny minimum 80. Nie wiem czy na 70 pójdzie. I masz więcej z astry. Po wyborze w ustawieniach dekodera na 2 satelitów.  

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowujesz na pakiet Komfort+ na 1 miesiąc. Następnie dzwonisz na infolinię 22 430 77 77 i mówisz że chcesz zmienić z Komfort+ na Start+.

Kwota doładowania z Komfort+ zostanie proporcjonalnie przeliczona na ważność pakietu Start+.

 

Działa to także w drugą stronę czyli zmiana z pakietu Start+ na Komfort+.

Musisz doładować na 3 miesiące na pakiet Start+. Następnie zadzwonić na infolinię 22 430 77 77.  Stwierdzasz że chcesz zmienić pakiet Start+ na Komfort+.

Posiadane środki z doładowania z pakietu Start+ zostaną proporcjonalnie przeliczone na Komfort+ na czas jego ważności.

 

 

 

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam do was pytanie. Czy kanał museum  i c+ family jest dostępny w pakiecie komfort+ czy nie? W start świeci ale nigdzie nie informują w jakim pakiecie są te kanały dostępne. Swoją drogą do pakietu Multi man pack mogli by dodać zamiast tego playboy tv, którego już nie ma np. kanał DTX - byłby mile widziany.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzeno napisał(a):

Mam do was pytanie. Czy kanał museum  i c+ family jest dostępny w pakiecie komfort+ czy nie?

C+ Family jest dostępny w pakiecie Komfort+, natomiast kanał Museum nie jest dostępny w pakiecie Komfort+ (przynajmniej u mnie, nie wiem jak u innych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...