Jump to content

Recommended Posts

W tym temacie porozmawiamy sobie chyba o najbardziej popularnym reality show emitowanym przez Telewizję Polsat i TV4. Ostatnio na Youtube znalazłem czołówkę programu Bar z czwartej:

oraz piątej edycji programu:
z których zdecydowanie lepsza była pierwsza z wymienionych.

Moim zdaniem to był najlepszy program w historii Polsatu i ATM Grupy - szkoda niestety że już takich rzeczy się nie produkuje.

A czy wy pamiętacie ten program i co wam w nim najbardziej się podobało ? Zapraszam do rozmowy na temat tej jednej z kultowych audycji Polsatu.

Pamiętam jak w którąś sobotę w czasie "gorących krzeseł" Ibisz przed emisją jakiegoś materiału mówił, żeby zasłonić dzieciom oczy. Tak sobie oglądałem i wtedy jeszcze nic nie ogarniałem :D

No "Gorące Krzesła" były zdecydowanie najlepszą częścią programu. To właśnie z nich potem ATM Grupa zakpiła w ramach "Świata według Kiepskich" - wtedy w wyniku zamiany z Ibiszem prowadzącym był Arnold Boczek...to znaczy Dariusz Gnatowski: www.youtube.com/watch?v=mW_YeV6UDVE

W "Gorących Krzesłach" jak i poprzedzających je środowych spotkaniach "Plus-Minus" najlepsze były tłumaczenia się zawodników z afer będących w programie.

Kojarzę ten program z czasów mojego dzieciństwa, o ile się nie mylę to właśnie tam był ślub na żywo, i pamiętam że to był dość kontrowersyjny pomysł...

''Bar'' doskonale pamiętam. Ten program oglądała cała moja rodzina również. W programie wystąpili m.in. Doda czy Maja (wtedy jeszcze Agnieszka) Frykowska. W ramach ciekawostki podam, że zwycięzca pierwszej edycji tego reality-show pojawił się w Dziwnowskiej restauracji ''Żeglarska'', którą prowadzi moja ciocia.

A pamiętacie jak było z godzinami emisji tego programu? Ja pamiętam że podstawą tego programu były wydania w dni powszednie o 18 (lub o 17:55) i 20. Oprócz tego w środy o 20 były spotkania "Plus-Minus" a w soboty o 20 spotkania w ramach "Gorących Krzeseł" które to tak jak "Plus-Minus" prowadzone były na żywo. Oprócz tego uzupełnieniem były wydania nocne i dwa wydania poranne które chyba jednak były powtórkami z wieczoru. Dodatkowo przez pewien czas (bodajże od drugiej edycji) były wydania "Night Super Coctail" w niedziele o 16:30 - tutaj relacjonowana była wizyta grupy Tatu.

Poza tym były też wydania poranne o 7:55 i ok. 10:10 ale one chyba były powtórkami z wieczora.

Dodatkowo już od czasów "Dwóch Światów" swój rozkład emisji bloków miała też Czwórka - z tego co wiem godziny były układane w jej przypadku tak by nie nachodziły na emisje w Polsacie. Podobnie było także w przypadku "Baru" gdzie Czwórka przewidziała w swojej ramówce kilka dużych wejść wspomnianego programu.

Bar mi się podobał z tego względu,że mieli oni kontakt z ludźmi,a pracując za Barem Ci ludzie mogli się czegoś pożytecznego nauczyć. Ciekawostką jest,że R. Majdan będąc piłkarzem greckiego klubu oglądał na satelicie Bar i zakochał się w Dodzie i przyjechał do Polski za nią. Pamiętam jak zlizywał z nagiej Dody tort . Zapadł w pamięć zwyciężca pierwszej edycji Eric, a stacja zrobiła reportaż z jego rodzimych stron, wzruszający, który zapewne pomógł mu wygrać. Jeden z uczestników baru brał udział w Awanturze o kasę, a na widowni był właśnie Eric. Pamiętam,że wkurzała mnie wtedy Dobrusia i cieszyłem się,że wygrał właśnie ten Afrykanin. Jednak bar to reality-show i szrot. Pamiętam,że chyba po 1 czy 2 edycji przestałem to całkem oglądać.

A pamiętacie jak było z godzinami emisji tego programu? Ja pamiętam że podstawą tego programu były wydania w dni powszednie o 18 (lub o 17:55) i 20. Oprócz tego w środy o 20 były spotkania "Plus-Minus" a w soboty o 20 spotkania w ramach "Gorących Krzeseł" które to tak jak "Plus-Minus" prowadzone były na żywo. Oprócz tego uzupełnieniem były wydania nocne i dwa wydania poranne które chyba jednak były powtórkami z wieczoru. Dodatkowo przez pewien czas (bodajże od drugiej edycji) były wydania "Night Super Coctail" w niedziele o 16:30 - tutaj relacjonowana była wizyta grupy Tatu.

Poza tym były też wydania poranne o 7:55 i ok. 10:10 ale one chyba były powtórkami z wieczora.

Dodatkowo już od czasów "Dwóch Światów" swój rozkład emisji bloków miała też Czwórka - z tego co wiem godziny były układane w jej przypadku tak by nie nachodziły na emisje w Polsacie. Podobnie było także w przypadku "Baru" gdzie Czwórka przewidziała w swojej ramówce kilka dużych wejść wspomnianego programu.

a czy plusy minusy nie były w czwartek?

Głosowanie Plus minus było faktycznie w Czwartek.

Pierwsza część była o 18 a druga o 20

A nie czasem tylko o 20? Z tego co pamiętam to o 18:00 (przez jedną lub dwie edycje o 17:20) puszczali co najwyżej specjalne wydania z okazji jakiś skandali :)

Przepraszam za post pod postem ale chciałbym wrócić do wątku poświęconemu programowi Bar

Tym razem wszyscy macie ocenić wszystkie edycje baru a jednocześnie uczestników wszystkich edycji.

Zanim to nastapi mam dla was bonus - Walka salety z 5.edycji baru!!!!

Dwóch uczestników programu Bar już nie żyje. Roman Szewczyk w 2005 po próbie samobójczej zmarł w szpitalu. Z kolei ciało Mariana Majewskiego zostało znalezione na torach kolejowych w czeskich Pardubicach w 2011 roku. Także uczestniczka BB Anna Baranowska nie żyje, została znaleziona martwa we własnym domu. Dziwne i tajemnicze te śmierci uczestników reality show.