Skocz do zawartości

Różnica kanałowa między Polsat Box a platformą Canal+


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Canal+  od zawsze a  potem w HD były  premiery Polskiego   kina. w Polsacie nie ma zawartości premium bez reklam.   Z reszta i tak ludzie przy takich łączach jak UPC  czy Vetra    jadą ostro filmu z netu to już nie te czasy że albo kino co wtorek/środa  i potem rok czekania.   Jednak są też takie pozycje które są tylko w TV        i nie ma ani w kinach ani na żadnych nośnikach i nie są premium.      Ale prawa jest taka co z NC+ zostało z premium w Canal+  bo na pewno nie kino   jedynie sport   Angielska i Mistrzów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na 01.10.2015


 


nc+:


 


1. ADVENTURE HD


2. ALE KINO+ HD


3. BABY TV


4. CANAL+ 1 HD


5. CANAL+ DISCOVERY HD


6. CANAL+ FAMILY HD


7. CANAL+ FILM HD


8. CANAL+ HD


9. CANAL+ SERIALE HD


10. CANAL+ SPORT HD


11. CANAL+ SPORT2 HD


12. DOMO+ HD


13. ELEVEN HD


14. ELEVEN SPORTS HD


15. KUCHNIA+ HD


16. MEZZO


17. MGM HD


18. MINIMINI+ HD


19. MOTOWIZJA.TV


20. NSPORT+ HD


21. PLANETE+ HD


22. PULS2


23. SPORTKLUB


24. TELETOON+ HD


25. TRACE URBAN


26. TVP ABC


27. ZEST.TV


 


WYPADA:


<> BBC EARTH HD (od 1.10 w ofercie CP)


<> DISCOVERY HISTORIA (od 1.10 w ofercie CP)


<> DISCOVERY TURBO XTRA HD (od 1.10 w ofercie CP)


 


CP:


 


1. FIGHTKLUB


2. FILMBOX ARTHOUSE


3. POLSAT FOOD HD NOWOŚĆ!


4. POLSAT SPORT EXTRA HD


5. POLSAT SPORT HD


6. POLSAT VIASAT EXPLORE


7. POLSAT VIASAT HISTORY


8. POLSAT VIASAT NATURE


 


WYPADA:


<> ATM ROZRYWKA (od 1.10 w ofercie nc+)


<> POLSAT FOOD (od 1.10 zastąpiony wersją HD)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stan na 14.10.2015

 

nc+:

 

1. ADVENTURE HD

2. ALE KINO+ HD

3. BABY TV

4. CANAL+ 1 HD

5. CANAL+ DISCOVERY HD

6. CANAL+ FAMILY HD

7. CANAL+ FILM HD

8. CANAL+ HD

9. CANAL+ SERIALE HD

10. CANAL+ SPORT HD

11. CANAL+ SPORT2 HD

12. DOMO+ HD

13. ELEVEN HD

14. ELEVEN SPORTS HD

15. KUCHNIA+ HD

16. MEZZO

17. MGM HD

18. MINIMINI+ HD

19. MOTOWIZJA.TV

20. NSPORT+ HD

21. PLANETE+ HD

22. PULS2

23. SPORTKLUB

24. TELETOON+ HD

25. TRACE URBAN

26. TVP ABC

27. ZEST.TV

  

CP:

 

1. CARTOON NETWORK HD NOWOŚĆ!

2. FIGHTKLUB

3. FILMBOX ARTHOUSE

4. POLSAT FOOD HD

5. POLSAT SPORT EXTRA HD

6. POLSAT SPORT HD

7. POLSAT VIASAT EXPLORE

8. POLSAT VIASAT HISTORY

9. POLSAT VIASAT NATURE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGM  może  za niedługo odpaść  .   AMC  sie pojawić może w miejsce    MGM.Oczywiście to tylko na razie takie przypuszczenia. Nie znam kanału  Outdoor channel.  A wszystkie kanały  AMC network   http://zone.amcnetworks.com/ są w Polsacie. A kanał   MGM jest w pakiecie extra w NC+.

Na CN HD też licze że będzie w NC+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego, ale o żony też dbać trzeba :). Tak się składa, że moja druga połowa od Domo i Kuchni rozpoczyna przeglądanie kanałów :). A jak mam mecz i proszę, żeby coś obejrzała w sypialni, gdzie mam Vectrę(która też w/w kanały uważa za słabe, podobnie jak Planete), to twierdzi że nie ma co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się czepiać kanałów Polsatu, ale Polsat przynajmniej nie traktuje większości z nich jak luksus, który koniecznie musi być na wyłączność. Obecność wersji HD kilku z nich w wyższych pakietach, to inna sytuacja. Większość kanałów  tematycznych C+ też nie jest taka rewelacyjna, a przynajmniej warta wyłączności. Problem w tym, że NC+ się to tego nie przyzna, i prędzej będzie miała kanał z telezakupami na wyłączność, niż "podzieli się" przynajmniej jednym z nich z CP. CP poszedł w bardziej rozsądnych kierunku, na czym tylko zyskał.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja jakiś odpowiednik CP wymieniłem :?: no bez jaj,co tu jest do bicia :?: chyba że piana :mrgreen:

Chyba to komentujesz kanały o których nie masz zielonego pojęcia bo raczej dostępu to do nich nie masz.Swoją drogą ciekawe czego często abonenci CP proszą czy pytają o takie kanały jak Ale Kino,MiniMini czy MGM.@neo_patryk a co może powinni się prosić żeby CP p[beep]rnęło ich kanały?Tak jak to robi lub robił Sportklub ,TVP ABC czy Puls2?CP dodaje tylko te kanały na które ma ochotę lub są tanie bo tego wymaga abonent niskiej ceny.A może mają deszcze płacić CP jak to żądają od kanałów FTA za miejsce na liście?CP poszedł w kierunku że będą dostępne ich kanał wszędzie by klepać reklamy i na nich zarabiać natomiast kanały własne konkurencji mają bardzo małą ilość reklam lub wcale i muszą zarabiać inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo dobrze że Polsat nie zapycha swojej oferty tymi kanałami. Mogę o ich treści coś nie coś powiedzieć ponieważ jeszcze nie tak dawno miałem je w umowie z nc+ którą na moje szczęście w porę zakończyłem. Dla mnie repertuar tych programów to nic ciekawego , ale każdy ma swoje upodobania i innym może się podobać  :wink:  . Pisanie że abonenci Polsatu się proszą o te kanały to.. może lepiej tu zakończę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że czytam różne portale i takie tam gdzie piszą i abonenci CP i często widzę prośby o MiniMini,Ale Kino,MGM czy TVP ABC i Puls2 o kanałach Eleven nie wspomnę.I o dziwo o tych ostatnich jest najwięcej wpisów a podobno abonentów CP ogólnie piłka to nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz też czytam i się udzielam na innych Forach i jakoś nie mogę tego co Ty zauważyć. Ten kto chce to na pewno dla tych kanałów dawno by przeszedł do nc+ , a Evelen to jest jakiś hit? . Dla mnie jest to kanał nie warty nawet 15 zł które nka będzie pobierała , mi w Polsacie pasują kanały sportowe z F1 , siatką , boksem itd.Na ;naszym; Forum jakoś nie mogę się doczytać próśb zalewających Cyfrowy Polsat o dołączenie Eleven ,MGM , czy Ale Kino które dla mnie jest nic nie warte. Puls2... przemilczę , dla dzieci ABC mogli by pewnie dodać chociaż w naziemnej jest dostępny dla wszystkich. Przeszedłem z nc+ ponieważ właśnie ilość kanałów jak dla mnie nie przekłada się z jakością oferowanej treści , a ceną to naprawdę zrazili do siebie dużą grupę abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po rezygnacji z NC+ będzie brakować tylko Ale kino i Planete .Co do Eleven jest tam tylko piłka kopana przeważnie ,a to mnie w ogóle nie interesuje. Mit o ekskluzywności NC+ nadal jest ,a tak szczerze to jest tam taka sama papka jak w CP . Ale kino i Planete mają jedną ważną zaletę -nie przerywają programów reklamami ,co niestety CP robi. Z TVP ABC i PULS2 to może być winny CP ,ale też i nadawcy tych kanałów tego nie wiemy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz też czytam i się udzielam na innych Forach i jakoś nie mogę tego co Ty zauważyć. Ten kto chce to na pewno dla tych kanałów dawno by przeszedł do nc+ , a Evelen to jest jakiś hit? . Dla mnie jest to kanał nie warty nawet 15 zł które nka będzie pobierała , mi w Polsacie pasują kanały sportowe z F1 , siatką , boksem itd.Na ;naszym; Forum jakoś nie mogę się doczytać próśb zalewających Cyfrowy Polsat o dołączenie Eleven ,MGM , czy Ale Kino które dla mnie jest nic nie warte. Puls2... przemilczę , dla dzieci ABC mogli by pewnie dodać chociaż w naziemnej jest dostępny dla wszystkich. Przeszedłem z nc+ ponieważ właśnie ilość kanałów jak dla mnie nie przekłada się z jakością oferowanej treści , a ceną to naprawdę zrazili do siebie dużą grupę abonentów.

Radzę regularnie zaglądać np na FP CP i zobacz ile w ostatnim czasie jest wpisów np o Eleven.Czy hit to nie wiem ale pokazuje dużo sportu który jest najbardziej popularny na świecie.Cena 15 zł to jest za dwa miesiace oglądania i to użytkownik Mixxa powinien wiedzieć jak już podaje tą cenę.Pierwszy przykład z brzegu zobacz ile wpisów o Eleven https://forum.satkurier.pl/topic/52-jakie-kana%C5%82y-by%C5%9Bcie-chcieli/page-72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten cały sport jest dla osób, które nie mają rodziny ( własnych dzieci, żonę), lub dla tych, którzy nie mają czegoś poważniejszego do roboty. Mi mówiono, że oglądają to głównie napaleńcy, i jeszcze oglądają nie wiedząc, że większość wydarzeń to korupcja. Nie tylko wrestling jest ustawiony. Przypominam, że jest dużo " spryciarzy" którzy w necie na nielegalnych stronach znajdą transmisje. Ale to dla mnie się nie liczy. Co z tego, że obejrzy np. mecz w internecie, skoro będzie pikseloza? Lepiej zapłacić, i obejrzeć w wysokiej jakości w fotelu.

 

Co do reszty czesrtwy ma rację, ale kanał AleKino z tego co słyszałem robi się powoli kanał serialowy. Na Pulsie2 lecą głównie powtórki, nawet kreskówki są znane dzieciom od kilku lat, których rodzice mają CP.

 

Ja sam nie odczuwam wielkiej różnicy między CP a NC+ (wyjątkiem są kanały C+). Kanały tematyczne może są i lepsze, ale Polsat nie traktuje np. Polsat Play jako dobro luksusowe.

 

I nie zapomnijmy o SmartDomie, dzięki któremu abonenci CP za pakiet premium płacą około 44.90. Wszystkie pakiety, w tym Ipla Mix, HBO GO, i VOD.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że czytam różne portale i takie tam gdzie piszą i abonenci CP i często widzę prośby o MiniMini,Ale Kino,MGM czy TVP ABC i Puls2 o kanałach Eleven nie wspomnę.I o dziwo o tych ostatnich jest najwięcej wpisów a podobno abonentów CP ogólnie piłka to nie interesuje. 

 

Tych dziecięcych kanałów to jest tak naciepierzone że że te dwa co wymieniłeś potrzebne są jak dziura w moście,Tych filmowych to nc+ nie puści bo coś "premium"  mieć musi ;) ,Puls2 i Elevany nie są ich własnością by CP miał z nimi dyskutować o ich dodaniu  do swojej listy.

 

Mit o ekskluzywności NC+ nadal jest ,a tak szczerze to jest tam taka sama papka jak w CP .

 

Dobrze to ująłeś to wszystko jest mit podtrzymywany  dla otumanienia i podniesienie na duchu takich samych abonentów jak w CP,ale jak widać po Twoim przykładzie pomału gaśnie :)

 

Jak dla mnie ten cały sport jest dla osób, które nie mają rodziny ( własnych dzieci, żonę), lub dla tych, którzy nie mają czegoś poważniejszego do roboty. Mi mówiono, że oglądają to głównie napaleńcy, i jeszcze oglądają nie wiedząc, że większość wydarzeń to korupcja. /.../

Niewątpliwie Ci co to Tobie mówili a może i Ty sam-"Jak dla mnie ten cały sport jest dla osób, które nie mają rodziny/.../ i jeszcze oglądają nie wiedząc, że większość wydarzeń to korupcja. " wyznają zasadę że wszystko jest skorumpowane,ustawione i ogólnie powinno się wszystkich co najmniej pozamykać,

tak mówią ludzie,którzy z natury nie wierzą nikomu i każdy jest podejrzany.

Myślę że właśnie tacy ludzie dziś pomogą tym, którzy z nieogarniętą przyjemnością wysyłali "lotne brygady" by stukały do drzwi o 5-tej rano :(

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem szczerze mówiąc waszego zachwytu tym SmartDomem.Internet z limitami z racji że szwagier posiada speedtest w moim miejscu zamieszkania i wynik w tamtym tygodniu to 1.3 Mega.Sorry ale już beznadziejna Neostrada ma lepsze osiągi i bez limitu danych.Telefon też jest już mało atrakcyjny patrząc na to co oferują inni operatorzy na kartę czyli bez żadnego zobowiązania.

 

Jak dla mnie ten cały sport jest dla osób, które nie mają rodziny ( własnych dzieci, żonę), lub dla tych, którzy nie mają czegoś poważniejszego do roboty. Mi mówiono, że oglądają to głównie napaleńcy, i jeszcze oglądają nie wiedząc, że większość wydarzeń to korupcja. Nie tylko wrestling jest ustawiony. Przypominam, że jest dużo " spryciarzy" którzy w necie na nielegalnych stronach znajdą transmisje. Ale to dla mnie się nie liczy. Co z tego, że obejrzy np. mecz w internecie, skoro będzie pikseloza? Lepiej zapłacić, i obejrzeć w wysokiej jakości w fotelu.

Co do reszty czesrtwy ma rację, ale kanał AleKino z tego co słyszałem robi się powoli kanał serialowy. Na Pulsie2 lecą głównie powtórki, nawet kreskówki są znane dzieciom od kilku lat, których rodzice mają CP.

Ja sam nie odczuwam wielkiej różnicy między CP a NC+ (wyjątkiem są kanały C+). Kanały tematyczne może są i lepsze, ale Polsat nie traktuje np. Polsat Play jako dobro luksusowe.

I nie zapomnijmy o SmartDomie, dzięki któremu abonenci CP za pakiet premium płacą około 44.90. Wszystkie pakiety, w tym Ipla Mix, HBO GO, i VOD.

@frezuj widać masz blade pojęcie o kanale MiniMini skoro go porównujesz do innych kanałów dostępnych w CP.A TVP ABC też oferuje bajki dla dzieci odpowiednie a nie taki [beep] jak np.CN.A gdzie ja napisałem że o Eleven  czy Pulsie2  CP powinno rozmawiać z NC+?No chyba że jedynie o pobieraniu sygnału z ich TR.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę regularnie zaglądać np na FP CP i zobacz ile w ostatnim czasie jest wpisów np o Eleven.Czy hit to nie wiem ale pokazuje dużo sportu który jest najbardziej popularny na świecie.Cena 15 zł to jest za dwa miesiace oglądania i to użytkownik Mixxa powinien wiedzieć jak już podaje tą cenę.Pierwszy przykład z brzegu zobacz ile wpisów o Eleven https://forum.satkurier.pl/topic/52-jakie-kana%C5%82y-by%C5%9Bcie-chcieli/page-72

Radzić to możesz sobie .. cena na razie 15zł za dwa m-ce- dodaj do tego obowiązkowe C+ , a kanał ALE KINO+ to właśnie przeglądałem dzisiejszy program TV dotyczący oferty tego kanału i tragedia dla mnie oczywiście , dla innych może oferta jest super .. Jestem zadowolony że zrezygnowałem z usług nc+ , a do Twojej wiadomości napiszę że byłem jednym z pierwszych abonentów bardzo dobrej platformy N i dopiero po ; roz[beep]u ; jej powiedziałem dość.

Edytowane przez diana
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...