Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj przedłużyć ją teraz (na 24m). Masz jeszcze okres darmowy?

Wypowiedzieć umowę możesz, ale pytanie, czy coś ugrasz wypowiedzeniem, jak będziesz miał SMART DOM. Jeśli umowa CI się roluje, również możesz z tego skorzystać. Rabaty są tak długo, jak długo nie zmniejszysz abonamentu na umowach, czyli nawet ponad okres 2 lat. (tak przynajmniej wyczytałem z regulaminu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@henryk1944 - złotej rady niestety nie ma na Twój problem. Jedno jest pewne, jak długo będziesz miał TV, tak długo będziesz otrzymywał rabaty na drugą i trzecią usługę. Jeśli najpierw podpiszesz umowy na interenet i telefon w super ofercie smartDOM to sobie skomplikujesz negocjacje związane z kontynuacją umowy TV, dlatego już wcześniej Ci radziłem najpierw przedłuż umowę na TV (jak @cabott sugeruje na 24 miesiące) i potem dobierz kolejne usługi (one muszą być na dwa lata). Najlepiej to wszystko załatwić w ciągu jednego miesiąca. Wtedy wszystkie usługi będą Ci się kończyły w miarę jednego czasu i Ty będziesz mógł szachować operatora pod koniec okresu umów, aby ugrać najkorzystniejsze oferty dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam drodzy przyjaciele za fachowe rady.Czy ta oferta jest ważna tylko do 31 lipca 2014,bo nie wiem czy zdążę w DUK załatwić przedłużenie umowy na TV bez wysłania wypowiedzenia(z wypowiedzeniem chyba nie zdążę).Czy Power LTE 25GB(20GB+5GB za zamówienie online) za 59.90zł można załatwić w APS-ie też 25GB w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20GB+5GB Power LTE jest tylko na stronie www dostępne.

Według regulaminu promocji oferta jest do końca lipca tego roku. Z mojej strony mogę dodać, że udostępniono tymczasowe skrócone ulotki (w związku ze zmianą kanałów gwarantowanych), w których jest mowa tylko o rabacie 10zł na TV dla abonentów Plusa, ale to jeszcze nie musi oznaczać zakończenie Super Oferty smartDOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOK, przekierowali mnie do sklepu internetowego. Tam znów mówią, aby dzwonić do BOK.

Napiszę do BOK i opiszę całą sytuację, nie odpiszą do piątku (lub odpiszą nie po mojej myśli), wysyłam odstąpienie od umowy. Zastanawiam się tylko nad pozostawieniem internetu (Powet LTE 25GB/59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia 03.07.2014 r. wprowadzona zostanie nowa odsłona Programu „smartDOM – Telewizja, Internet, Telefon”.

Zmiany, które zachodzą w Regulaminie Programu smartDOM:

Rozszerzenie super oferty w programie smartDOM o utrzymanie Klienta: Plus Internet oraz Telewizję Daje to możliwość zakwalifikowania ich jako produkt P2.

Rozszerzenie super oferty o utrzymanie Plus Abonament (P2).

Sprzedaż powyższych ofert realizowana jest w ograniczonym zakresie i tylko w Dziale Utrzymania Klienta.

Pozostałe warunki nie ulegają zmianie.

 

Nowy regulamin ma być dostępny od jutra na stronie CP. Moja cierpliwość chyba została wynagrodzona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się udało.ja poszedłem trochę inna droga, w dniu dzisiejszym odebralem nowe dekodery do nowej umowy z 6miesiecznym kresem bezpłatnym. To tez mnie urzadza gdyż okres trwania aktualnej umowy upływa w tym bezpłatnym okresie. Mam tylko cicha nadzieje, ze do stycznia doczekam się okazji aby rozwiązać aktualnie posiadana umowę.jak się nie da to tez nie matragedii . w przyszłym tygodniu zabieram się za internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytanka :)

 

Od dnia 03.07.2014 r. wprowadzona zostanie nowa odsłona Programu „smartDOM – Telewizja, Internet, Telefon”.

Zmiany, które zachodzą w Regulaminie Programu smartDOM:

Rozszerzenie super oferty w programie smartDOM o utrzymanie Klienta: Plus Internet oraz Telewizję Daje to możliwość zakwalifikowania ich jako produkt P2.

Rozszerzenie super oferty o utrzymanie Plus Abonament (P2).

Sprzedaż powyższych ofert realizowana jest w ograniczonym zakresie i tylko w Dziale Utrzymania Klienta.

Pozostałe warunki nie ulegają zmianie.

 

Nowy regulamin ma być dostępny od jutra na stronie CP. Moja cierpliwość chyba została wynagrodzona. ;)

 

Ostatnio wysłałem wypowiedzenie i przedłużyłem przez DUK umowę. Umowa przyszła kilka dni temu, więc obowiązuje mnie jeszcze 10 dniowe prawo odstąpienia od umowy. Jeśli odstąpiłbym od umowy, mógłbym przedłużyć jeszcze raz razem ze zniżką 50% na abonament (mam już telefon w plusie)? I ten rabat jest do każdej przedłużanej umowy w DUK, czy tylko w wybranych umowach?

 

 

Jak najbardziej możesz wziąć telewizję za 50 % ceny jako drugą usługę, a następnie dobrać jako trzecia usługę internet ze zniżka o 48,90. na szczęście w tej dziedzinie superpromocja działa bez zarzutu.

 

Mam telefon w plusie i tv w CP. Obie usługi nie są połączone promocją 50% na drugą usługę. Mógłbym teraz podpisać kolejną umowę na telefon i korzystać z usługi 50% na abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chcialem jako 2 umowę wziąć tel za 99 miesięcznie i 3 internet w cp za 59. Niestety, dzięki niekompetencji obsługi sklepu internetowego i indolencji inchniejszej infolinii jak również internetowego centrum obsługi klienta internet stanie się druga opcja a solorz straci 24*49,5. Tez smart dom u mnie nie wypalił, jak chciałem.

 

BTW, dostałem paszport, wysłany 3 czerwca przyszedł wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przedłużających umowy jest oferta w super ofercie smartDOM, ale tylko jeśli przedłuża się jednocześnie umowę uprawniającą do uzyskania rabatu i uprawnioną do rabatu. W ten sposób nadal nie mogę skorzystać z obecnej oferty.

 

@bat - musisz chyba nas zacząć czytać ;) My tutaj od samego początku o tych 60 dniach mówiliśmy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ostatnio podpisałem aneks do umowy na TV, mogę skorzystać z promocji 50%? Liczy się 60 dni od podpisania pierwszej umowy czy aneksu?

 

Mam teraz umowę na TV na 12 miesięcy. Jeśli przedłużyłbym ją to wszystkie zniżki zostałaby zachowane? Lub byłaby możliwość wysłania wypowiedzenia oraz przedłużenia i zachowanie zniżek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej 60 dni musisz posiadać pierwszą usługę, aby drugą dobrać z rabatem 50%. Trzecią usługę musisz dobrać do 10 dni od podpisania umowy na drugą usługę, aby otrzymać na tą trzecią usługę rabat kwotowy 48,90zł dla usług CP lub 48,99zł dla usług Plusa.

Tak, możesz skorzystać z Super Oferty smartDOM z rabatem 50% dla drugiej usługi. Skorzystanie z Super Oferty smartDOM nie "kasuje" promocji dla pierwszej usługi (w Twoim wypadku TV). Rabat na drugą usługę będziesz miał przyznawany tak długo, jak długo będziesz posiadał TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec po drugiej / telewizja/ dobralem trzecia usługę / internet/ za 1 zł. Teraz oczekiwać będę na opłaty ,które natapic maja / telewizja styczeń/ i internet - październik/. Będąc w dniu wczorajszym w ASP -sie stawił się tam klient z reklamacjia .Na druga i trzecia usługę przyznano mu rabat w wysokości 50 %. Ot przypadłości systemy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów telefonicznie. Kilka stron wstecz masz opisane moje przygody z zawieraniem umowy z PLUSem przez internet (w przypadku CP wszystko było ok). Przechodziłem ze strony polsatu klikając w smartdom, w pasku adresu cały czas pojawiał się adres, który sugerował, że umowa będzie w ramach smartdom, przed finalnym kliknięciem miałem nawet link do regulaminu smart dom i co? Plus przysłał papiery, ale bez regulaminu smartdom i nikt przez tydzień nie był mi w stanie powiedzieć, czy dostanę rabat w ramach tej umowy.

 

Przez telefon powiesz, że chcesz smartdom i nawet, jak dadzą ciała, to masz przykrywkę w postaci nagranej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależało tylko na SIMie, więc nie widziałem różnicy i osobiście podpisałem z CP. Dotarł do mnie trzeciego dnia po zamówieniu. Pani wcześniej dzwoniła, czy może drukować umowę i czy instalator może dostarczyć sprzęt.

Kolega w pracy zamawiał w plusie, czekał 2 tygodnie (choć podobno zawinił tutaj kurier). Generalnie, CP ma lokalne komórki, które dostarczają sprzęt (u mnie był pan z Krakowa), a Plus wysyła wszystko z magazynu pod Warszawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje abyś sprawdził gdzie masz nadajnik plusa a gdzie jest nadajnikcp. Sam popelnilem blad , ulegając zresztą opinia konsulatantow, ze nadajniki te sa tozsame. Mam telefon w PLusie z pakietem internetu LTE ' do nadajnika około 300 metrow, prędkość około 50 Mbs. Ulegając zapewnieniem konsultantów wybralem internet CP, prędkość w pokrywach 20Mbs. Najlepszym rozwiązaniem zdaje się byc internet na probe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje abyś sprawdził gdzie masz nadajnik plusa a gdzie jest nadajnikcp. Sam popelnilem blad , ulegając zresztą opinia konsulatantow, ze nadajniki te sa tozsame.

 

U mnie akurat to prawda, bo jak włożę kartę plusa, to pokazuje mi LTE PLUSa, a jak włożę kartę CP, to pokazuje mi CP. W pomieszczeniu na tablecie obaj operatorzy mają moc -100/-105 dBm, przy oknie zwiększa się do -95, a na zewnątrz jest -80dBm. Tyłka nie urywa, ale jest ok, DL leci 30Mbps udostępniając sieć przez tablet leżący przy oknie.

 

Jeśli jest, jak piszesz, to faktycznie, najlepsza opcja przetestować u siebie na miejscu, co lepiej bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dn.02.06 podpisałem umowę na internet w plusie (oferta z laptopem). Na infolinii zapewniano mnie, że zostanie przyznany mi 50% rabat ale z racji tego że laptopy były dostępne jedynie w e-sklepie polecono bym dokonał zakupu online. Pierwszy rachunek zapłaciłem w 100% (zgodnie z warunkami regulaminu) ale w dniu dzisiejszym dostałem drugi rachunek bez jakichkolwiek zniżek. Nie polecam oferty 100%+50%+1zł gdyż to zwykłe oszustwo i naciąganie nieświadomych klientów. Na infolinii mówią to co chcemy usłyszeć a prawda okazuje się zgoła odmienna. Niebawem kończą mi się dwie umowy na abonament telefoniczny i z pewnością przeniosę się do konkurencji a te 2 lata przemęczę się ze 100% opłatą za internet (no chyba, że w międzyczasie zmieni się regulamin to pożegnamy się wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...