Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Ipo napisał(a):

Konferencja Kaczyńskiego, Błaszczaka jako odpowiedź PiS na wczorajsze zarzuty Tuska i brak jej w TVP Info. Tylko Polsat News to pokazuje. Zupełnie nie rozumiem takiego działania.

A czego Ty się spodziewałeś? BBC? To było do przewidzenia. Prawdziwa, rzetelna i obiektywna TVP w likwidacji. Naprawdę lepiej teraz oglądać TVN24.

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

A czego Ty się spodziewałeś? BBC? To było do przewidzenia. Prawdziwa, rzetelna i obiektywna TVP w likwidacji. Naprawdę lepiej teraz oglądać TVN24.

I tak milion razy bardziej rzetelna niż poprzednia wersja jak dla mnie także nie musisz się produkować znowu. Nie chce mi się prowadzić znowu bezsensownej dyskusji...

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, jest identycznie jak przed 20 grudnia.... xD

teraz:
5:45 Agrobiznes

5:58 Info Poranek
8:10 Gość Poranka
8:30 Info Poranek
9:30 Przed południem
10:30 Info dzień


od 2 września:
5:45 Agrobiznes
5:58 Info Poranek
7:10 Gość poranka
7:30 Polska o poranku
8:20 Info Poranek
9:30 Przed południem
10:30 Info dzień

Więc raptem jedna nowa pozycja rano :)

14:30 Program informacyjny o nieznanej nazwie (prawdopodobnie tworzony przez redakcję 19:30) retransmitowany w TVP3
15:00 Info dzień
16:00 Dzień w godzinę - program o nieznanej formule, jeszcze :)

W ciągu dnia należy dołożyć informację, że o 10:00 w ciągu programu "Przed południem" dołożony będzie serwis informacyjny, czego do tej pory nie było. Być może z newsroomu, który będzie przylegać do nowego studia TVP Info. Tego nie jestem pewien, zgaduję, bo podobny zabieg stosowano w czasach pracy przy Placu Powstańców, ale zmyślać nie mam zamiaru. :) W identyczny sposób serwisem przerywany będzie "Kontrapunkt".  Pasmo wieczorne od godz. 21:00 będzie w zupełnie nowej formule:

21:00 Kwiatki polskie (najbardziej prawdopodobny tytuł nowego programu satyrycznego - oczywiście WM dowiedzą się z kosmosu, nie od nas czy od Was)
22:00 Panorama
22:35 Oko na świat 
23:00 Polska nocą
23:30 Serwis Info Wieczór
 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym TVP Info po pierwsze był "Poranek Info", potem "Wstaje Dzień" przerywany porankiem, a potem "Jedziemy", "Agrobiznes", potem "Jedziemy dalej", "Serwis Info" i "Minęła 8 i 9" i "Plan Dnia". Swoją drogą nie liczyłbym na żadne większe zmiany od września w TVP Info poza jakimiś zmianami pasm i nazw. Oprawa graficzna, logo pozostanie na poziomie szkolnego radiowęzła i na osobne czołówki i porządną grafikę jak te, które były do 20 grudnia 2023r. nie liczę. Jak ktoś nie oglądał przed 20 grudnia to skąd może wiedzieć. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo przeprosić wszystkich na wprowadzenie w błąd, jakoby informacje podane przeze mnie były ustaleniami innego forum, powinienem bardziej zagłębić się w temat przed napisaniem swojego wpisu. Nie miałem na celu tu kogoś okłamywać, zrobiłem słaby research. Część tego, co napisałem opierało się na moich przypuszczeniach, co podkreśliłem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale moim zdaniem źle to wygląda w obecnej formie. Już lepiej jak logo schodzi trochę w dół i godzina jest na osobnej belce na pasku z drugiej strony ekranu, jak było w starym TVP Info. Obecnie to logo wygląda dobrze jak schodzi trochę w dół, taki zabieg jest stosowany przy tym całym "i9:30", "Teleexpress". Logo może zachować tę modyfikacje, bo kolory są spoko, a godzina na białym tle i na pasku po drugiej stronie ekranu i już by to lepiej wyglądało. Dvbtowiec nic Ci nie poradzę, nie podoba mi się. Szukam to co mi się podoba i jedyne co mi się podoba to program "100 pytań do..." i bardzo fajna prowadząca ten program i muzyczka przy idencie reklamowym🤣 i to byłoby na tyle. Jak zaczną tworzyć kanał informacyjny na prawdziwym poziomie to napewno się tutaj udzielę by napisać co mi się podoba. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

 Oprawa graficzna, logo pozostanie na poziomie szkolnego radiowęzła 

 

Widziałeś nową oprawę? 

Teraz, satmaniak2000 napisał(a):

Tak, ale moim zdaniem źle to wygląda w obecnej formie. Już lepiej jak logo schodzi trochę w dół i godzina jest na osobnej belce na pasku z drugiej strony ekranu, jak było w starym TVP Info. 

Dobra opcja, można także po prostu godzinę dać pod logo, tak jak jest to w większości stacji informacyjnych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, radiofan napisał(a):

Myślisz, że będzie ta sama? Wątpię. To by był strzał w stopę, zwłaszcza, że będzie nowe studio

Idzie hejt na tą oprawę, jak na oprawcę (np. oprawcę zbrodni). Czy ktoś mógłby podać powód dla którego ta oprawa jest "brzydkim kaczątkiem",w kontekście wizualnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Klopseł napisał(a):

 Czy ktoś mógłby podać powód dla którego ta oprawa jest "brzydkim kaczątkiem",w kontekście wizualnym?

Powód? Opinia. Prywatna opinia. Moim osobistym zdaniem oprawa nie wygląda zbyt ładnie, niezbyt się prezentuje na ekranie. Same jingle są też jakieś dziwne, powtarzalne. Na przykład czołówka serwisu nie wygląda jak czołówka serwisu. Trochę dziwnie zabrzmiało to zdanie, no ale naprawdę od publicznej telewizji informacyjnej oczekuje wyższego poziomu i mam spore oczekiwania co do tego, co zaprezentuje nam stacja od 1/2 września. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Ipo napisał(a):

Na szczęście jak już pisałeś ostatnio nie oglądasz kanału więc nie będziesz się musiał męczyć z tą oprawą, z nowym studiem. Amen.

Czy oglądam czy nie oglądam to chyba nie Twój biznes. Amen. I skończ te personalne wycieczki człowieku. Co do oprawy. Bo wygląda mega tanio, widać, że robiona na szybko, bez pomysłu, polotu, na odwal. Kanał informacyjny powinien też mieć porządną grafikę, ładne oprawy czołówek. To było realizowane i rozumiane i waga była do tego przykładana w starym TVP Info, jest np. w TVN24, tam np często się zmienia oprawa "Szkła Kontaktowego", a mogłoby być byle jaka od 15 lat ta sama, a nie jest, bo ktoś nad tym czuwa. Tutaj jest amatorszczyzna i sypie się to, bo mają też wpadki techniczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, satmaniak2000 napisał(a):

 Bo wygląda mega tanio, widać, że robiona na szybko, bez pomysłu, polotu, na odwal. 

Oczywiście, że tak. Wygląda to tanio, bo przecież kanał aktualnie jest trochę robiony po amatorsku i do stanu sprzed przejęcia nie ma co porównywać, natomiast w nowym studiu będzie już wszystko, co pozwoli robić profesjonalny program informacyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...