Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale równolegle masz takie sprawy wg doniesień prasowych jak przywłaszczanie mienia, gigantyczne zarobki, fikcyjne umowy i ogromne długi. 

Taki przykład, to że kupisz sobie luksusowy dom na ogromny kredyt który zje całą Twoją pensję i nie pozwoli potem wyżywić rodziny, nie oznacza że Twój luksusowy dom jest symbolem odpowiedzialnego postępowania.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały złamane zasady debaty, na wstępie była o tym mowa, ze prowadzące nie mogą się odnosić, komentować i żadna twoja uwaga tego nie zmieni.  

Czy byly zgliszcza czy nie to kategoria ocenna. Jednak zgliszcza oznaczałoby by, ze nie ma nic, a tu jednak jest inaczej jak widzę po obecnej ramówce. 

Zmieniajac temat. 

Jakoś oglądam TVP i o skandalu związanym z aresztowaniu żołnierzy nie mogę się doczekać. 

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ipo napisał(a):

Przecież nikt nie kazał. Biedaczek nie wpadł na to. 🤣

No i nie oglądałem, wystarczy, że widziałem końcówkę i ten "popis" tych Pań prowadzących w TVP. Szkoda, że jeszcze nie rozłożyły czerwonego dywanu przed kandydatem KO. 🤣

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ta końcówka podobała.

Do Parlamentu Europejskiego idzie się załatwiać sprawy europejskie, ale także polskie. Bez zakulisowych rozmów w uniwersalnym języku angielskim nie da się tego robić skutecznie.

Prowadzące rzuciły proste hasło, każdy z uczestników mógł tą rękawicę podjąć. Jak się nie zna języka to ciężko to zrobić i to także informacja dla wyborcy.

2 godziny temu, fanbonda napisał(a):

Jakoś oglądam TVP i o skandalu związanym z aresztowaniu żołnierzy nie mogę się doczekać. 

Właśnie informują, jest szeroki reportaż z czerwonymi paskami. Nie oglądasz teraz? :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

No i nie oglądałem, wystarczy, że widziałem końcówkę i ten "popis" tych Pań prowadzących w "Neo TVP". Szkoda, że jeszcze nie rozłożyły czerwonego dywanu przed kandydatem KO. 🤣

Dokładnie o tym mówię. Nie widziałem, ale skomentuję. Typowe. 🤣🤣😆🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

to pewnie z TVP i TVN byśmy nie dowiedzieli się o tej sytuacji z granicy z tymi żołnierzami. 

TVP często komentuje takie sytuacje i w dzisiejszych programach poświęciła temu tematowi równo czasu co skrajnie opozycyjna TV Republika. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie zasługa techników po prostu? Bo co mógł zrobić prezes? Odciąć jedne kabelki i podłączyć do nowego sprzętu drugie?

Pomijam fakt że Juliusz Braun nacisnął w reżyserce emisyjnej przycisk uruchamiający zwykłe logo TVP1 HD. Choć sam Jacek Kurski też przeciął wstęgę przy otwarciu nowego studia TVP INFO w 2018 roku.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek przyspieszył ten proces, dzięki niemu mamy "Teleexpress" w HD. Obecne sprawująca władze na Woronicza niszczy moim zdaniem technologicznie TVP wpychając na Woronicza TVP Info, a na plac programy zagraniczne. Oprawa graficzna nędzna, realizacja także.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desygnowanie tego Pana jest brakiem szacunku dla widza. Nic o tej sprawie nie wie, bo w tamtym czasie nie był w rządzie, więc co chciał zaprezentować, swoje poglądy, poglądy partii, czy faktyczną wiedzę, a poza tym w okresie kiedy inne media informowały o nieprawidłowościach, telewizja pod jego kierownictwem milczała. Zatem jedyne pytanie jakie można by mu zadać, gdzie byli wówczas kiedy nieprawidłowości w FS sygnalizowały inne media.

Oczywiście to była celowa zagrywka, aby zmienić kierunek dyskusji na o TVP w programie. Bardzo dobrze że redakcja na to się nie zgodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przecież wyraźnie było w oświadczeniu mowa, ze nie chodzi o to czy mial wiedzę czy nie tylko TVP ma jsk widać swoją czarną listę osób, na które jest "ban". Standardy jak za.. Kurskiego, a miało się wszystko zmienić. 

 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Obecne sprawująca władze na Woronicza niszczy moim zdaniem technologicznie TVP wpychając na Woronicza TVP Info, a na plac programy zagraniczne.

A to wszystko dlatego że pojawiły się kiedyś plotki mówiące o tym że: "Poprzednia siedziba TAI nie jest odpowiednia do lepszej jakości programów i jednocześnie zbyt stara i ciasna". Dlatego produkują w studiach przy Woronicza programy TVP Info i TAI, dopóki aż się zaplanuje budowa nowej siedziby właśnie tej agencji i przy tej ulicy.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fanbonda napisał(a):

 Przecież wyraźnie było w oświadczeniu mowa, ze nie chodzi o to czy mial wiedzę czy nie tylko TVP

Wiemy także o czym miał być program. A co Kurski ma w tej sprawie do powiedzenia skoro nie był nawet posłem w tamtym okresie? No proszę Cię :)

Oświadczenie to jedno, ale każdy kto odrobinę się zastanowi nie połączy kropek gość - temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za polityczny off-topic, ale wydaje mi się że oni (poprzedni rządzący) ukrywają że poprzez Radę Mediów Narodowych chcieli sprywatyzować media publiczne na rzecz działań partyjno-propagandowych (a oznacza że (jeśli do tego (Nie Daj Boże!) doszło) totalnie złamali Konstytucję), które szkodzą Polakom.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...