Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Plus warto nadmienić rozmowy typu np. z P. Grocholą, które są obecnie emitowane w TVP Info tzw. "Neo" no i niestety trudno się z tym nie zgodzić i na tym się kończy. Miała być uśmiechnięta Polska, a tymczasem w TVP w programie śniadaniowym Pani wypadają zęby na żywo...no cóż to chyba uśmiechnięta Polska nie jest???

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2024 o 19:50, satmaniak2000 napisał(a):

 TVP Info tzw. "Neo" no i niestety trudno się z tym nie zgodzić .

Trudno się z tym zgodzić. Obecnie likwidator został wpisany do KRS, natomiast wątpliwości może budzić jedynie sposób przejęcia i działalność przed powołaniem likwidatora przez ministra. 

W dniu 17.05.2024 o 21:11, Poland napisał(a):

Zmiany w TVP Info od czerwca:

Bez Retuszu: niedziela 20:00 -> Poniedziałek 20:18

Teraz Kobiety: sobota 17:30 (nowość - 30 minut)

Sprawdzam: niedziela 17:30 (nowość - 30 minut)

Magazyn Ekonomiczny: niedziela 18:30 (nowość - 30 minut)

Rozmowy niesymetryczne: sobota 17:30 -> niedziela 20:00

 

 

Teraz kobiety? Brzmi dziwnie, tak jakby chcieli odpędzić mężczyzn od telewizorów i zmniejszyć oglądalność, reszta z nowości wydaje się ciekawa. 

W dniu 17.05.2024 o 21:11, Poland napisał(a):

Przerwa wakacyjna lub wylot:

1. Młodzież Kontra czyli pod odstrzałem

2. Bez trybu Justyna Dobrosz - Oracz (zamiast programu w środy „Dziś wieczorem")

3. Rozmowy (nie)wygodne (tu los programu póki co jest nieznany)

 

 

1. Raczej wróci. 

2. Program robi dobre wyniki na YT i w tv pewnie też (jak na obecną średnią oglądalność info). 

3. Też mi się ten program nie podoba, możnaby go wrzucić do TVP2 (podobnie jak "Kiedyś to było" z takim wyjątkiem, że moim zdaniem jest dobry, ale robi kiepskie wyniki w info. 

 

W dniu 27.04.2024 o 13:54, white snake napisał(a):

  wygląda to dla mnie obecnie bardziej  profesjonalnie 

Ale TVN24 skupia się na ważnych informacjach mniej niż TVP INFO. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, aby część programów publicystycznych, jak np. te wspomniane wyżej, przenieść do TVP2. Trzeba trochę ożywić Dwójkę, która szoruje po dnie od prawie 10 lat, po tym, jak zabrano flagowe produkcje z jej anteny (np. Jeden z Dziesięciu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hgf22593 napisał(a):

Jestem za tym, aby część programów publicystycznych, jak np. te wspomniane wyżej, przenieść do TVP2. Trzeba trochę ożywić Dwójkę, która szoruje po dnie od prawie 10 lat, po tym, jak zabrano flagowe produkcje z jej anteny (np. Jeden z Dziesięciu).

Wystarczy że do TVP2 wrócą kabarety i koncerty (oraz porządnie robione programy muzyczne) to oglądalność sama pójdzie do góry. Zwłaszcza w sezonie letnim. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2024 o 19:50, satmaniak2000 napisał(a):

Na Plus warto nadmienić rozmowy typu np. z P. Grocholą, które są obecnie emitowane w TVP Info tzw. "Neo" no i niestety trudno się z tym nie zgodzić i na tym się kończy. Miała być uśmiechnięta Polska, a tymczasem w TVP w programie śniadaniowym Pani wypadają zęby na żywo...no cóż to chyba uśmiechnięta Polska nie jest???

Uśmiechałeś się, jak TVP Info robiło nagonki za poprzedniej władzy, a zamiast zatrudniać dziennikarzy trzymało stażystów do wypełniania poleceń? W wypadku tej TV oglądalność nie jest i nigdy nie powinna być najważniejsza. Fame MMA też się ogląda, co z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdego kto był przeciwny poprzedniej władzy. Jeśli tego nie widziałeś to szczerze współczuję. Lepsze nudne TVP info niż pełne kłamstw, cenzury i manipulacji. Teraz masz Republikę która szczeka podobnie. Za swoje i naiwnych widzów którzy płacą niech robią co chcą.

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie obecne TVP Info to TVN, to ewidentnie nie ogarniasz świata. A zakładam, że bardziej działasz swoimi przekonaniami niż faktami :)

 

Tak. TVP Info jest nudne. Ale takie mają być media publiczne. Nudne a merytoryczne. Prawdziwe media nie mają schlebiać twoim przekonaniom wykrzywiając rzeczywistość. Ostatnia afera funduszu sprawiedliwości, dobitnie pokazuje, różnice między prawdziwymi mediami (TVP, TVN, Polsat etc.) a partyjnymi wydmuszkami (TV Republika). Bo zło, trzeba nazywać złem, a nie wykrzywiać rzeczywistość.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, satmaniak2000 napisał(a):

"Stare" TVP Info idealne nie było, ale te "Nowe" jak widzę to odrazu przełączam, bo nie zamierzam oglądać drugiego TVN. 

A ja nie zamierzam oglądać szczucia i drugi TVN nie jest żadnym argumentem bo to, że jechali po opozycji i TVN-ie w żaden sposób nie tłumaczy i nie jest argumentem by ten kanał w takiej formie w ogóle istniał za pieniądze wszystkich podatników. Pomijają konferencje, paski obraźliwie krzyczą o aktualnej opozycji? No nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2024 o 21:11, Poland napisał(a):

Zmiany w TVP Info od czerwca:

Bez Retuszu: niedziela 20:00 -> Poniedziałek 20:18

Teraz Kobiety: sobota 17:30 (nowość - 30 minut)

Sprawdzam: niedziela 17:30 (nowość - 30 minut)

Magazyn Ekonomiczny: niedziela 18:30 (nowość - 30 minut)

Rozmowy niesymetryczne: sobota 17:30 -> niedziela 20:00

 

Przerwa wakacyjna lub wylot:

1. Młodzież Kontra czyli pod odstrzałem

2. Bez trybu Justyna Dobrosz - Oracz (zamiast programu w środy „Dziś wieczorem")

3. Rozmowy (nie)wygodne (tu los programu póki co jest nieznany)

Moim zdaniem dobrze że TVP dba o różnorodność programów. Podoba mi się przede wszystkim magazyn ekonomiczny, którego brakuje u konkurencji. Dobrze że coś manewrują z Młodzież kontra, bo ten program jest bezsensownym zapychaczem. Jeśli chodzi o program "Bez trybu Justyna Dobrosz - Oracz", to jest on świetny, chociaż chcę wiedzieć skąd ten egzotyczny tytuł.

3 godziny temu, muza_tv napisał(a):

Tak. TVP Info jest nudne. Ale takie mają być media publiczne. Nudne a merytoryczne. Prawdziwe media nie mają schlebiać twoim przekonaniom wykrzywiając rzeczywistość. Ostatnia afera funduszu sprawiedliwości, dobitnie pokazuje, różnice między prawdziwymi mediami (TVP, TVN, Polsat etc.) a partyjnymi wydmuszkami (TV Republika). Bo zło, trzeba nazywać złem, a nie wykrzywiać rzeczywistość.

TVN nie jest organizacją partyjną, ale działa jak drugostronna kopia Republiki. Trzęsie faktami. Pomija ważne sprawy, a dba o głupoty (zachęcanie kobiet do pójścia na wybory jest mniej ważne od dbania o prostsze podatki...) Zagina rzeczywistość, i niesie bardzo gwałtowny przekaz. A ja wolę Info, bo jest łagodniejsze, blisko ludzi, staje za Koalicją (a nie jak TVN i Polsat, za konkretną partią). Idzie w płynność przekazu, a nie w prestiż i illość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu osobom tutaj i nie tylko tutaj stare TVP Info legalne sprzed 20.12.2023 kojarzy się tylko ze złem i propaganda, a tam też były ciekawe pasma i magazyny typu "Między Słowami", "Gdzie jest Pan Cogito?", "Kobiecym Okiem", "Wstaje Dzień" i lepiej to wyglądało technicznie i graficznie od tego co jest teraz. Każde pasmo miało swoją unikalną, dopracowaną czołówkę. Tak jak wspominałem wcześniej są pewne malutkie plusy obecnego TVP Info jak rozmowy z P. Grocholą, ale ogólnie teraz to wyglądało słabo jak dla mnie. Jest to nielegalna telewizja trzeba też przynac, bo przejęta niezgodnie z prawem. 

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od powtarzania 100 razy o jakiejś waszej wyimaginowanej nielegalności nie zmieni się faktu że sądy uznają nowe wladze TVP. 

A w Polsce o tym czy coś jest legalne, czy nie, decyduje wlaśnie sąd a nie wyobrażenie jednego czy drugiego forumowicza, motywowane zapewne wlasnymi przekonaniami i sympatiami. 

 

A na deser zapoznajcie się w wątku "Wszystko o TVP" jak te wasze "legalne" wladze chętnie korzystały z pieniedzy publicznych do celów prywatnych. Bo tam jakoś o komentowanie się nie pokusicie. 

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta decyzja zgadzam się. Ale kolejny ruch jest już legalny. I wybacz ale slabe są takie populistyczne gadki że jak decyzja sądu nie jest zgodna z czyimiś oczekiwaniami to sądy "są nasze". 

Szanujesz orzeczenia sądów albo widzimisie prezesa partii. 

Ja wybieram sądy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

"Sądy są nasze" taka również panuje opinia, a wcześniej wielu komentatorów ze środowiska prawniczego jasno się wyraziło, że Sienkiewicz pominął RMN więc jest ta telewizja ma nielegalne władze.  

Ha, to RMN jest nielegalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Nagonki na kogo? Teraz te TVP Info jest nudne jak flaki z olejem i jeden przekaz jak przed 2015r. to samo co na TVN. Tak, wolałem poprzednie TVP Info. Weszli, bezprawnie, siłowo, wyrzucili wszystkich i wsadzili tych sprzed 8lat.

Na lekarzy rezydentów pierwsza z brzegu. Pamiętasz, jak wynaleźli materiał, że rezydenci jeżdżą pod Afryce i Bliskim Wschodzie jak panicze, kiedy jeździli tam na misje? Takich podobnych obrzydliwości było sporo. Za publiczne pieniądze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, satmaniak2000 napisał(a):

"Sądy są nasze" taka również panuje opinia, 

No jak to? Przecież poprzedni Minister Sprawiedliwości je reformował przez 8 lat. Pytanie tylko czy nie należałoby w takim razie postawić cudzysłów. 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Ale co, ze mają je podnieść programy TVP Info, które mają nie najlepszą oglądalność? 

Nie tylko dlatego, część z nich się po prostu do info nie nadaje/odnalazłoby się lepiej w TVP2.

9 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

 sądy uznają nowe wladze TVP

Dokładnie, i tego się trzymajmy.

9 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

"Sądy są nasze" taka również panuje opinia

Nie ważne kogo jest sąd, to on decyduje czy TVP jest legalna czy nie

9 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

wielu komentatorów ze środowiska prawniczego jasno się wyraziło, że Sienkiewicz pominął RMN więc jest ta telewizja ma nielegalne władze.  

W przypadku powołania likwidatora nie musiał mieć żadnej zgody RMN (czy neoRMN, kto jak uważa). Wątpliwości może budzić powołanie się na ten cały kodeks spółek (prawnicy są podzieleni), ale teraz jest likwidator uznawany przez sąd, więc władze w telewizji są legalne. 

10 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Jest to nielegalna telewizja trzeba też przynac, bo przejęta niezgodnie z prawem. 

Bzdury, jest to legalna telewizja a władze powołane 20.12 już nie obowiązują bo rządzi w spółce likwidator a nie prezes Sygut, który prezesem już nie jest. 

11 godzin temu, Klopseł napisał(a):

Moim zdaniem dobrze że TVP dba o różnorodność programów. Podoba mi się przede wszystkim magazyn ekonomiczny, którego brakuje u konkurencji. Dobrze że coś manewrują z Młodzież kontra, bo ten program jest bezsensownym zapychaczem. Jeśli chodzi o program "Bez trybu Justyna Dobrosz - Oracz", to jest on świetny, chociaż chcę wiedzieć skąd ten egzotyczny tytuł.

TVN nie jest organizacją partyjną, ale działa jak drugostronna kopia Republiki. Trzęsie faktami. Pomija ważne sprawy, a dba o głupoty (zachęcanie kobiet do pójścia na wybory jest mniej ważne od dbania o prostsze podatki...) Zagina rzeczywistość, i niesie bardzo gwałtowny przekaz. A ja wolę Info, bo jest łagodniejsze, blisko ludzi, staje za Koalicją (a nie jak TVN i Polsat, za konkretną partią). Idzie w płynność 

15 godzin temu, muza_tv napisał(a):

Tak. TVP Info jest nudne.

 

Nudne to może do marca było, zwłaszcza ostatnimi czasy jest ciekawsze niż TVN24, ujawniane taśmy na żywo i na bieżąco, program "Bez trybu", czyli jeden z tych "nie nudnych" programów, który robi liczby, także w internecie. Różnica polega na tym, że jak nie ma o czym mówić to nie mówią. Skupiają się na ważnych wydarzeniach, a nie jak TVP INFO za PiS i w serwisie wałkowane co Tusk powiedział X lat temu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...