Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak widziałem Macieja Orłosia w filmie przegotowanym przez TV Trwam na którąś z kolejnych rocznic powstania Radia Maryja, gdzie oni i inni znani ludzie mówili za co cenią RM. Byłoby więc objawem jakiegoś totalnego idiotyzmu, gdyby został zwolniony przez obecne władze nawet człowiek dosyć przychylny środowiskom z nimi związanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn „Woronicza 17” w sezonie 2015/2016 śledziło średnio 564 tys. widzów, o 159 tys. więcej niż w analogicznym okresie ub.r. Magazyn wygrał z TVN 24: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/woronicza-17-hitem-tvp-info-magazyn-zyskal-160-tys-widzow-i-wygral-z-tvn24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak widziałem Macieja Orłosia w filmie przegotowanym przez TV Trwam na którąś z kolejnych rocznic powstania Radia Maryja, gdzie oni i inni znani ludzie mówili za co cenią RM. Byłoby więc objawem jakiegoś totalnego idiotyzmu, gdyby został zwolniony przez obecne władze nawet człowiek dosyć przychylny środowiskom z nimi związanym.

No i Maciej Orłoś wraca z urlopu - Teleexpress będzie już prowadził jutro lub w poniedziałek (dokładnie nie dosłyszałem kiedy, bo byłem w kuchni) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trwa w TVP Info (oraz w TVP1 i TV Trwam) Czuwanie Modlitewne Papieża Franciszka z młodzieżą w Brzegach, które prowadzą Magdalena Wolińska-Riedi (korespondentka TVP w Rzymie), Tomasz Wolny (prowadzący ''Panoramę'' i ''Pytanie na śniadanie'' w TVP2) oraz Krzysztof Skórzyński (reporter ''Faktów'' TVN).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Maciej Orłoś wraca z urlopu - Teleexpress będzie już prowadził jutro lub w poniedziałek (dokładnie nie dosłyszałem kiedy, bo byłem w kuchni) :)

Pewnie jutro, skoro przed pożegnaniem mówią prezenterzy, kto będzie prowadził następne wydanie "Telexpressu".

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wciąż jest umowa z LOTTO, więc TVP Info wciąż jeszcze musi ten program pokazywać.

Skoro praw nie ma, to w serwisach pewnie będą używać fotek z PAP-u.

 

Przy okazji, to ktoś odpowiedzialny za pasek musiał się chyba zbytnio ucieszyć, bo przez kilka minut przewijała się informacja, że Majka zdobył złoty, a nie brązowy medal. Kurczę, fajnie by było, gdyby to pomyłka nie była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info zamiast wręczenia brązowego medalu olimpijskiego dla Rafała Majki, pokazał ''Studio Lotto''.

Ale czy każdy kanał musi pokazywać wręczenie brązowego medalu olimpijskiego dla Rafała Majki? Dużo ludzi ogląda "Studio Lotto" na TVP Info. Rozumiem cię, że chciałeś zobaczyć to na TVP Info, ale są tacy co nie lubią IO i wolą sprawdzać wyniki Lotto.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...